Jump to content



Online: Камелия - Неповторим


Препоръчани коментари

  • Отговори 311
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Камелия има фетиш към крака!

 

В интерес на истината, Камелия си има супер дълги, красиви и много добре поддържани крака, които правят дупето и особено предизвикателно.

 

Когато се е раждала, Господ е бил в настроение.... :1000 (19):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Камелия от години не имала по-силна песен, отколкото клип. Последният такъв пример май е "Целувай ме".

 

Клипът не ме очарова много, нагледахме се последните 2 години на подобни концепции в клипове, филми и реклами. Да, страхотни кадри и заснемане, но дотам.

 

Песента ми харесва много, има потенциал, надявам се да се забележи.

 

П.С. Ако Камелия чете тук, време й е за клип в студио. Нещо от типа на "Никотин", нагледахме се на хотели последните 20 години

Link to comment
Сподели в други сайтове

Брутален проект... Браво на Камелия! Много ме кефи тая жена как работи. Клиповете и винаги са били качествени и стилни. Много чалгарки в момента пикаят газ :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Брутален проект... Браво на Камелия! Много ме кефи тая жена как работи. Клиповете и винаги са били качествени и стилни. Много чалгарки в момента пикаят газ :D

 

 

Ще пълниш газовите бутилки, докато ги щракаш твоите приятелки. :naked:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много тъп текст. "Само ти...единствен ти"... абсолютно клише. Даже Шонононо има такава фраза.

Мелодията е претоплена манджа... и за всеки случай имаме ТУП-ТУП, за да има някакви шансове да влезе в дискотеките.
Изпяването е безумно... особено на припева, крайните фрази... блее като магаре.

Клипът ми се струва, че е чопнат отнякъде, но не мога да се сетя в момента. Особено черно-белите сцени...

Тая песен е по-тъпа от "Престъпно е"... която съм я превъртял поне 20-30 пъти... това го отписвам.

Не мога да си обясня... това ли е най-добрата песен на Кама от новите й??? Верно ли тая боза й е пилотна към албума?
Link to comment
Сподели в други сайтове

Много тъп текст. "Само ти...единствен ти"... абсолютно клише. Даже Шонононо има такава фраза.

 

Мелодията е претоплена манджа... и за всеки случай имаме ТУП-ТУП, за да има някакви шансове да влезе в дискотеките.

Изпяването е безумно... особено на припева, крайните фрази... блее като магаре.

 

Клипът ми се струва, че е чопнат отнякъде, но не мога да се сетя в момента. Особено черно-белите сцени...

 

Тая песен е по-тъпа от "Престъпно е"... която съм я превъртял поне 20-30 пъти... това го отписвам.

 

Не мога да си обясня... това ли е най-добрата песен на Кама от новите й??? Верно ли тая боза й е пилотна към албума?

Как едно хубаво нещо не каза. Бахти дразнителя, а все си мислех че Фокси те провокира. Пълен минус си

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много тъп текст. "Само ти...единствен ти"... абсолютно клише. Даже Шонононо има такава фраза.

 

Мелодията е претоплена манджа... и за всеки случай имаме ТУП-ТУП, за да има някакви шансове да влезе в дискотеките.

Изпяването е безумно... особено на припева, крайните фрази... блее като магаре.

 

Клипът ми се струва, че е чопнат отнякъде, но не мога да се сетя в момента. Особено черно-белите сцени...

 

Тая песен е по-тъпа от "Престъпно е"... която съм я превъртял поне 20-30 пъти... това го отписвам.

 

Не мога да си обясня... това ли е най-добрата песен на Кама от новите й??? Верно ли тая боза й е пилотна към албума?

 

Кво чопнат, тя директно каза в интервю, че се е вдъхновила от "50 нюанса сиво".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как едно хубаво нещо не каза. Бахти дразнителя, а все си мислех че Фокси те провокира. Пълен минус си

 

Еми не ме кефи... виж песента на Юнона е 100 пъти по-яка и като идея, и като клип, и като текст... сравнявам ги, понеже са с подобно звучене.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Кво чопнат, тя директно каза в интервю, че се е вдъхновила от "50 нюанса сиво".

Никога не съм харесвал "вдъхновенията" им - Андра, КАма, Мара, Жалка и куп други направо си копират... после ги пишат новатори, а не са. Като цяло бих казал, че клипът е най-приятното нещо в този проект.

 

Може би съм по-краен, понеже очакванията ми изобщо не се оправдаха.

 

 

Това е от Алек Сандър? Сериозно? :helpsmilie:

 

Той не правеше ли поп, денс и прочее?
Link to comment
Сподели в други сайтове

Той не правеше ли поп, денс и прочее?

 

Заради Кама и педалите обръщат резбата, че поп-щомпозитор няма да пропише чалга. Не знаеш ли това? :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Той не правеше ли поп, денс и прочее?

Именно затова съм изненадан.

 

Ако Камелия предлага такова качество и в следващите проекти, бих си купил албума й, определено.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...