Jump to content



Online: Камелия - Неповторим


Препоръчани коментари

Деса като самопродуциращ се аутсайдер е на 6 позиция в Топ 100. Нека Кама наложи като самопродуцираща се умница също такъв сингъл.

 

Именно. Но тук става въпрос за друго- че повечето от феновете на Деса сме склонни да признаем напредъкът на Кама извън Пайнер, дори и когато той за момента се изразява само в една песен и един клип... а от отсрещната страна се подценява Десислава, все едно тя не е постигнала 100 пъти повече в 11-те години без компания. Камелия има да върви страшно дълъг път, за да стигне до нивото, което имаше Десислава като самопродуциращ се изпълнител.

И Рени, и Вероника, че дори и Валя имаха силни предложения след като напуснаха Пайнер... но после слязоха надолу. На Камелия можем само да й пожелаем да не й се случи това и да успее да се задържи, като Десислава. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 311
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Ти пък наистина от кога стана такъв фен на Камелия, преди не съм те виждал и ред за нея да напишеш!? :1000 (29):

Разбрахме за ВИ БОКС и за това, че Камелия е набутала пари там, всички го разбрахме, не е нужно да се повтаря..Само, че тоя Вибокс никой не го гледа и Кама се е набутала в грешния сайт..НЕ случайно, Фокса подчерта, че Кама ще има гледания в бокс-а, много добре знае защо..Мерим гледания и рейтинг единствено в ЮТУБ !!!! :mf_surrender:

 

Би ли ми казал как всички го разбрахме? Да ми обясниш просто как сме го разбрали.

Link to comment
Сподели в други сайтове

и сто страници да направите скоро ще отшуми

 

Няма как да стане това. Песента е много добра и излиза във време на абсолютни бози. Клипът е убиец, темата му е актуална, Кама изглежда превъзходно в него и всякакви опити да се търсят кусури са обречени на крах. Освен това, Камелия е най-търсената от медиите чалгарка в последните месеци, а интересът към нея расте с всеки изминал ден по ред причини, една от които е, че започна на чисто без Пайнер, а в България медиите мразят опитите на всякаква паплач да създава монопол. В момента даже и дават много по-голяма трибуна от необходимата, защото негласно я използват за бухалка срещу откровено наглеещият селяк от Димитровград. Налага се да отказва доста покани за интервюта, за да не пресоли манджата.

 

Освен това ротацията и по 2 канала (ФЕН ТВ и БАЛКАНИКА ТВ) е видно поне 3 пъти по-сериозна, от онази от последните и години в Пайнер. Голямата мука на Пайнера не е от това, че Кама се е разкарала. Той и без това няма никаква идея какво да прави със старата генерация, след като всички от нея минаха 40 и не може да ги продава по старата система, която работи добре при малките пикли. Не ги и оставя да опитат нещо сами, защото е обладан да контролира всичко и да прибира от всичко. Освен това не му се вадят пари за концерти и турнета, нито пък за да помогне като продуцент за да съживи кариерите им. Така с годините се оказа, че старата генерация му идва в тежест, но пък не може да я разкара сам, защото бие сериозно по реномето. И единственото, което му идва като идея е с бездействие и игнор, да ги принуди сами да се откажат, да се задоволяват с трохи или просто да вегетират.

 

Това категорично не отговаря на представите на Камелия за следващите 5-10 години от кариерата и. Тя е с най-запазена и актуална такава към днешна дата, от цялата стара генерация. Причината също я знаем, а и аз дебело и много мазно ще я повторя - времето минава и само хитовете остават. Никакви награди вземани преди 10-15 години не спасяват кариери, а само хитовете. При Кама както знаем те са били винаги най-големи, най-запазени и най-добре отгледани, в сравнение с всички от нейната генерация.

 

Последното, на което ще се спра е ангжираността. От всички представители на старата генерация тя единствена бе в системата за пакетно предлагане на Пайнер, за година напред. Затова за нея не е проблем, като и изтече пакетното предлагане от Пайнер, просто да подпише със същите клубове със своята фирма, което вече е факт с няколко столични дискотеки, като предстои същото да се случи и с няколко в провинцията. Така една цифра от 100 сигурни участия на година са и бетон и няма да се налага да пречи на никой в Пайнер с дразнещото си присъствие, което лиглите около оная работа на Митака не могат да понасят.

 

Единствено остават големите концерти, но и по това се работи....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам какъв е проблема клипа да не излиза в търсачката на youtube. Няма значение дали профила е официален, партньорски или обикновен. Клипът трябва да излиза няколко часа след качването.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам какъв е проблема клипа да не излиза в търсачката на youtube. Няма значение дали профила е официален, партньорски или обикновен. Клипът трябва да излиза няколко часа след качването.

Не излиза, защо Кама не е написала името на песента в таговете.

 

<meta name="keywords" content="Камелия, камелия, Kamelia, Kamelia (Musical Artist), kamelia, kameliq, Kams Productions, Камс Продакшънс, popfolk, hit, попфолк, хит, 2015, ново, novo, new, ...">

Link to comment
Сподели в други сайтове

Системата е такава, че в търсачката излизат само най-рано качените 2-3 клипа с еднакво съдържание, аз имам един клип на Жоро Любимеца - Дар от съдбата, който от 1 година не може да излезе в търсачката.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Деса не е Камелия. Деса е глупава, а Камелия не е. Така, че стига сте правили асоциации за съдбата на Камелия като самопродуцираща се със съдбата на Деса като аутсайдер от всички музикални медии допреди 6 месеца.

 

Това ти е 5 пост, в който пишеш за ДесиСлава, а темата е за Камелия. Ти като модератор трябва да го знаеш...

 

Във всичките ти 5 поста чета за някакви Десови, котио плюли. Кои са те, че изчетох цялата тема, а не ги виждам...

 

Какъв е този джелемски комплемкс не знам, но каквото и да пишете и за Деса и за Кама - и на двете им е все едно.

 

 

ДесиСлава е певица с милиони гледания без продуктите и да са натрапвани и рекламирани, където и да е. 8 млн на Пусни го пак, 3 на Моето друго аз, 1 на Мръсни поръчки и Моето зайче....

Когато хората те обичат, нямаш нужда от излишна реклама.

 

ДесиСлава е абсл феномен в мн отношения, но който иска ще вижда силните и страни, а който не - грешките и.

 

 

ФЕН тв са използвачи. Никога Десови не са твърдели обратното. Фен тв си наложиха звездите благодарение на ДесиСлава, Азис, Константин и Бони преди 13 години. Всяка песен която изкараха беше мегахит. И Десислава са я ползвали за престиж, но не виждам нищо престижно в това да си използван. Още при първия провал на Кама, Фен ще се обърнах като фурнаджийска лопата...

 

Камелия от 2003 напуска Пайнер - някой да разрови архивите на НФ и Кой...

 

Няма да обиждам някой, само защото вие обиждате друг. Под нивото ми е, а гледам тука за години някои не се научиха...

 

Пожелавам успех и на двете, а някои без да знаете, не пишете.

 

Десислава бе пред подписване 2011-2012 с Ара. Те продуцираха Моето друго аз и Не искам без теб. Използваха я и за турнето си... А накрая зад гърба и Тет Мастър се опита да продаде Моето друго аз в Гърция, само че Деси е съавтот и не я удовлетворяват 1000 лв за труда и... От там започнаха наглостите на ФЕН.

 

Ще говорим към края н а годината отново, а онзи джемелския стига е препознавал всеки който плюе нещо, като Деса фен, че носта ти още ще порастне

 

Станал ми на 30 год чичка, само комплексите щи търпим тука...

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Феновете на Деса, които хейтват се виждат предостатъчно. Нека не споменавам никове. Останалите неща вече сме ги коментирали и даже не искам да се спирам на всичко. А личните ти нападки са някак неуместни и тъпи. Аз ако съм чичо, значи брат ти по тази логика също е.

Дано и излагациите ти в "Господари на ефира" направят милиони гледания, че да се хвалиш. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Феновете на Деса, които хейтват се виждат предостатъчно. Нека не споменавам никове. Останалите неща вече сме ги коментирали и даже не искам да се спирам на всичко. А личните ти нападки са някак неуместни и тъпи. Аз ако съм чичо, значи брат ти по тази логика също е.

Дано и излагациите ти в "Господари на ефира" направят милиони гледания, че да се хвалиш. :)

Говориш, че е тъпо това за личните нападки, а после ти ги почваш. Не виждам нищо срамно в това да поканя Господарите в офиса си и да им разясня неща, които те говорят в предните си 3 репортажа без да са им напълно ясни. Самия факт, че ги каниме в офиса ни и заставам с моето лице и глас да защитавам една фирма, в която не аз съм главния шеф, означава, че имам какво да кажа.

 

За пръв път заставам зад камера и мисля, че се представих достойно без да им дам повод за подигварки. А това, че те винаги ще си намерят такъв, е техен проблем. Не виждам нищо срамно в моето представяне там. Намирам го за достойно. Имах отговор на всеки техен въпрос. Друг е въпроса, че те са монтирали 5 минути от 60те които им отделих и са изрезли жизненоважни моменти, за да изкарат фирмата, в която работя - фантом...

 

3мата потребителя, които плюят, не са Десови. Като гледам мненията на ДС фенс - са едни от най-позитивните и обективните.

 

Брат ми не пише във всяка тема по 10 еднакви коментара. Аз също. Живи хора сме. Форума не е нещо лошо, но обсебването от него не действа добре на всички ви.

 

 

Нападката ми не е лична. Отдавна няма какво да делим. Просто хората които визираш не са Десови

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...