Jump to content



Online: Камелия - Неповторим


Препоръчани коментари

Ти колко клипа в живота си продуцира, че имаш такова "набито око", за остойностяването на подобна продукция? И защо си мислиш, че снимането в президентският апартамент на сем. Арабаджиеви в хотел "Марица" в Пловдив някога ще струва нещо на Камелия? Знаеш ли каква брутална реклама бе направена преди 10 години от нея на същият апартамент и колко милиона го видяха в Playboy, след като Камелия снима там онази фотосесия, за българското издание на Хю Хефнър?

 

:whistling:

Не знам кои кадри откъде са, но тези, на които Камелия се чекне на прозореца са снимани в Кемпински в София....Не вярвам да са снимали в два хотела, така че информацията ти е грешна :) Локацията на снимките е София...в новия хотел на сем. Арабаджиеви :)

image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 311
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Меле, след 2-3 дни "Неповторим" ще мине по трафик най-големият хит в чалгата за 2015 ("Пантера") във V BOX.

 

Какво пак смяташ и пресмяташ? Не разбра ли, че след Джена вчера вече не вървиш? :scratch:

:roll1: :roll1: :roll1: Това може да стане само ако Камелия си плати за това.. :mf_surrender:

 

 

Какво новаторство, клип сниман в хотел...Как се е сетила за толкова оригинална идея, такъв не сме виждали??? :hahaha: :blink: Клип за общо 100 лв....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, големи драми около клипа, все едни и същи хора си го коментираме.. :1000 (29): А той набира ли, набира гледания , цели 2 500 в ютуб.. :mf_surrender: Чак пък такъв нисък рейтинг...При положение, че повечето не стъпват в вбох, а ползват само ютуб... :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вие някога показвали ли сте си носовете навън? Песента вече се върти по клубовете и се харесва. Решението на Камелия да стартира с комерсче, е повече от правилно. А в текста почти всяка жена се преоткрива - това ако не са перфектни условия за успех, името ми да не е Христина.

 

И още нещо, хейтите песента, че имала "краден" отсвир, но иначе Оцковите абсолютно еднакви бози са уникални ги възхваляваме....?

 

Сериозно ли са я врътнали някъде? Супер!

 

А за YouTube има някакъв проблем, от телефона през линка от фейсбук не можах, в търсачката не излиза, а и има клипове от други канали.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сериозно ли са я врътнали някъде? Супер!

 

А за YouTube има някакъв проблем, от телефона през линка от фейсбук не можах, в търсачката не излиза, а и има клипове от други канали.

 

С You Tube още не са завършили преговорите, за разлика от тези с V BOX, Балканика ТВ, ФЕН ТВ и iTunes.

 

До месец-два всичко ще е ОК и направо на новата им платформа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

С You Tube още не са завършили преговорите, за разлика от тези с V BOX, Балканика ТВ, ФЕН ТВ и iTunes.

 

До месец-два всичко ще е ОК и направо на новата им платформа.

 

Какви преговори с You Tube? Така ли ще оправдаваме слабите гледания? Та това е най-важното място за реклама....Колкото до ФЕН ТВ, не е ли падение, до вчера да си била едвали не едно от основните лица положили основите на телевизия Планета, единствената качествена телевизия за поп-фолк, а днес да преговаряш с ФЕН ТВ, с цялата паплач тип Адриана, Ерик и какви ли не.. :mf_surrender: По-добре изобщо да не я излъчват там, това е много анти-реклама...Всички минаха по тоя път Рени, Деса, Вероника, Екстра Нина,Валя-просто нещата с ФЕН не се получават ако не си техен изпълнител..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много моля хранещите се с огризки оставени от мен и Камелия в този форум да не коментират материя, която не им е ясна и никога няма да им се изясни. Защото не Камелия, а целият канал на Пайнер е с последно предупреждение за изтриване заради плагиатство. Балканика ТВ напълни зала 1 на НДК за концерта на Желко Ѝоксимович, а Пайнер с 2 Планети не успя дори за наградите си.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само по фен НЕ... Фоксе вразуми Камелия! Не може да дават Камелия около Адриана и Ерик, просто не! И без това вече не се гледат тия канали може да мине и без телевизия за момента.

 

На мен песента ми харесва, не е някакъв шедьовър, но е добре че е решила да заложи на нещо сигурно след пайнер.

Link to comment
Сподели в други сайтове

ФОКСИ, СЕРИОЗНО СПРИ СЕ!!!!!!! Написал си хиляди глупости из интернет пространството, въртиш се като фурнадийска лопата след всяко действия на Камелия и си мениш мнението!! Но да казваш, че някаква телевизия Балканика (която дори не съм си изкарал на телевизора), била повече от фолк телевизия номер 1, Планета, не само,че е безумено, но е трагично! Последните месеци ставаш за резил все повече и повече, после защо всички те ебават...

От Планета във Фен тв-на никой не го пожелавам! :gun_bandana: На всички от Фен тв, мечтата им е да стигнат до Пайнер някой ден..По-добре само в интернет да си беше останал клипа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента вече се върти сериозно, хората и се кефят повече от колкото съм очаквал честно казано! :mf_surrender:

 

Не е сериозно да се говори за СЕРИОЗНО въртене, когато става дума за 5 клуба в цяла БГ. Давайте клипове да видим колко е масово. Нека видим колко е масовостта.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е сериозно да се говори за СЕРИОЗНО въртене, когато става дума за 5 клуба в цяла БГ. Давайте клипове да видим колко е масово. Нека видим колко е масовостта.

Съжалявам, че не снимам кое как се приема в дискотеките, но съм малко заета да се забавлявам.... Ще се постарая тия дни да поправя тази грешка!

 

 

Пс: Камелия е последната певица на света, която ще тръгна да защитавам принципно, защото не я понасям, но повече не понасям хейтърите и отричането на очевидното...

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Съжалявам, че не снимам кое как се приема в дискотеките, но съм малко заета да се забавлявам.... Ще се постарая тия дни да поправя тази грешка!

Пс: Камелия е последната певица на света, която ще тръгна да защитавам принципно, защото не я понасям, но повече не понасям хейтърите и отричането на очевидното...

 

Така е... сериозно въртене по дискотеките значи почти всички да я въртят, та затова след като го твърдите, видео аргументи чакаме.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента вече се върти сериозно, хората и се кефят повече от колкото съм очаквал честно казано! :mf_surrender:

В събота бях в Сикретс Пловдив, където Камелия гостува доста често, но DJ-ите категорично отказаха да я пуснат. Нямам представа защо, може би защото е прекалено нова, макар, че не ми се вярва... :gun_bandana:

849bfacb1ce05353.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Полудехте ей, побъркахте се от злоба 10 трола на кръст. :1000 (10):

 

Направо не е истина какъв фистинг ви направи Кама. :hahaha:

 

А твърдеше онзи ден, че сме 3-4ма. Явно се увеличаваме.

 

Фоксич, къде са гледанията на Кама във ВБОКСА... 1 година ли ще прави 100к.!?

Link to comment
Сподели в други сайтове

А твърдеше онзи ден, че сме 3-4ма. Явно се увеличаваме.

 

Фоксич, къде са гледанията на Кама във ВБОКСА... 1 година ли ще прави 100к.!?

 

Да, увеличавате се от мъка. Неизбежно е! Не очаквах точно ти да зададеш този въпрос, за гледанията във V BOX, но пък с това доказваш, че никога не е късно човек да стане за резил, след като "Неповторим" още вчера бе задминал всички набедени за клипчета песновки на Преслава, Джена, Деса, Константин и т.н. като само най-големият хит за 2015 до днес ("Пантера") и остана. Предполагам, че до няколко дни и той ще бъде застигнат, защото "Неповторим" с 80 000 само за 3 дни, а "Пантера" със 100 000. Но не това е важното, а масовата заблуда за тубата, която държанката Джена оня ден разби на пух и прах. Във V BOX днешните простотии от тубата са невъзможни. А бяха времена, когато скандинавците не държаха V BOX и там бе същото, като в тубата в момента, а Андра я наричаха V BOX кралица....

 

п.п. Разбира се, досадна подробност е, че "Неповторим" е най-отгоре на чалгарският топ във V BOX, откакто е излязъл.....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бързате, поне след седмица ще можем да кажем дали я въртят или не, първо трябва да я наложат. Все пак Камелия не е пускала песни отдавна и това става трудно, не е като при Преслава, Джена и Галена, където само заради имената им и песента вече се върти по 3 пъти на вечер още от деня на излизането.

 

Иначе си е зарибявка, но на мен ми се слуша песен от рода на "Някой ден", "Още те обичам", "Фалшива кожа", за по-стаите й сериозни песни не смея да мисля, но ще бъде хубаво следващият й проект да е в тази насока.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Решението на Камелия за vbox е абсурдно, но тя си знае. Зодия Овен ли е тая жена, че винаги отива там, където другите вече са били и бягат?

 

Като мисъл ми е пределна ясна - vbox е таргет единствено за Бате Сашо, Joker flow, Sarafa и Emil Conrad и не е трудно да изпъкне там. Но големия проблем са плейлистите на youtube, които хората зареждат на купони и в които тя няма да влезе.

 

Не знам, поживум - увидим ... не ми хареса, че си заеба в самото начало ютуб канала, че има 1 300 абоната и че не разгърна правилно кампанията и по двата сайта.

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Решението на Камелия за vbox е абсурдно, но тя си знае. Зодия Овен ли е тая жена, че винаги отива там, където другите вече са били и бягат?

 

Не е Овен, ама и предстата ти за зодията е погрешна. :D

 

За всичко си има време. Засега добре се получава.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е Овен, ама и предстата ти за зодията е погрешна. :D

 

За всичко си има време. Засега добре се получава.

 

Кое е погрешното - домошарка, инат, обича малките неща. Всички Овни са такива.

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Решението на Камелия за vbox е абсурдно, но тя си знае. Зодия Овен ли е тая жена, че винаги отива там, където другите вече са били и бягат?

 

Като мисъл ми е пределна ясна - vbox е таргет единствено за Бате Сашо, Joker flow, Sarafa и Emil Conrad и не е трудно да изпъкне там. Но големия проблем са плейлистите на youtube, които хората зареждат на купони и в които тя няма да влезе.

 

Не знам, поживум - увидим ... не ми хареса, че си заеба в самото начало ютуб канала, че има 1 300 абоната и че не разгърна правилно кампанията и по двата сайта.

 

Нищо не е заебала, просто процедурите в You Tube са по-тромави. В момента нещата са още на аматьорско ниво в тубата, защото преговорите не са завършили. Откъде да знае жената, че Пайнера няма да иска да я излъчва по Планета с цел рекет? Тя до преди 20 дена дори не знаеше, че трябва да си търси място за ротация по телевизии. Не може всичко да се направи на юруш. До месец-два всичко ще е ОК с тубата. Каналът ще си е лично нейн и няма да има опасност кретени като Митака, като нещо не им изнася да я заличат, защото правата над песните и клиповете и са негови. Между другото, това може да се случи с всеки в Пайнер във всеки момент.

 

Целта е ясна: Кама си прави собствени канали като големите имена на запад и започва да се промотира сама. Така поне ще и стане ясно колко струва, а не колко и се иска на нея да струва и като изпълнител и като бранд. В оня кокошарник в Пайнер това е невъзможно, защото там самостоятелни играчи не се толерират, а качеството бледнее на фона на общата посредственост. Между другото, тази вечер я гледах 2 пъти по Балканика ТВ и 1 път по ФЕН ТВ за около час и нещо. Добре стои между Азис и Цаликис, Шаги, Кости и другите педали и Колония.....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...