Jump to content



Online: Камелия - Неповторим


Препоръчани коментари

Интересно развитие на нещата. Още като видях рекламата за проекта в signal.bg ми беше ясно, че Камелия дълго и методично е подготвяла терена за "Неповторим". Вложи време и усилия в развитие на фейсбук страницата, направи си собствен канал, раздуха пак роклята-лентичка, престана да дава "искрените интервюта", просто като една мравчица бавно и грижливо си редеше зимнината. Обожавам такъв начин на работа и винаги съм го предпочитал, дори в собствения си живот пред гръмките "АЗ ЩЕ...". Интелигентните хора влагат повече в изненадата и в реакцията "Кога успя? Как го направи? Не вярвах, че ти някога..." отколкото в самохвалство.

 

Песента ще мине и замине като интерес за два месеца в клубовете, но на участията на Камелия ще бъде гвоздей поне година. Не е това, което очаквам от нея като име, но музиката е много яка и компенсира смотания текст, направен за набиване в главата.

Клипа е добър, но аз очаквах точно това и не успя много да ме изненада. Очаквах перуки, жартиери, дантели, след като разбрах, че се е вдъхновила от "50 нюанса сиво" - и камшиците и доминантния мъж. Получих всичко това, само камерата на прозореца ми беше новост.

 

Сумарно: Добър проект, но недостатъчно силен за завръщане или старт на добра кариера извън "Пайнер". Камелия обаче има голямата сила да превръща всяка песен, която си науми в хит и тази може да бъде дълго пята.

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 311
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Преспахте и се сетихте, че това е Кама и трябва да се псува. :1000 (29): Да, ама тоя път Кама направи ХИТ. Схванахте ли? - ХИТ. :1000 (6):

 

Уви... Цялото чудо беше за 24 часа. Днес има 10 пъти по-малко гледания, така както беше с "Престъпно е". Само, че докато беше в канала на Планета ги трупаше плавно.

 

Ето, че не ПАЙНЕР е виновен ...

 

6к направи днес във ВБОКС.

 

В YT има общо 25к.

 

Много е слабо. На ниво Славена, която не знам дали прехвърли 50к на последната си песен.

 

Това говори само, че към нещо ново има интерес, но не е достатъчно силно, за да привлече повторно или повече гледания.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преспахте и се сетихте, че това е Кама и трябва да се псува. :1000 (29): Да, ама тоя път Кама направи ХИТ. Схванахте ли? - ХИТ. :1000 (6):

 

:roll1: :roll1: :roll1:

Ти и за "Мохито" и "Опасни играчки" думаше, че са хитови и че Пайнер трябвало да се страхували... :roll1: :roll1: :roll1: :roll1: :roll1: :roll1: :roll1: :roll1: :lol:

Ще я видим тази песен, колко ще е хит...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бе, добро е парчето, музикантско, ама защо тоя елементарен текст, който го е дъвкала незнам колко пъти. С тези петна и следи по кожата... Хубав проект като цяло, но се надявам следващите й тази година да надхвърлят показаното. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Отличен проект! Ясно е,че Камелия знае какво да пусне в този момент от кариерата си, а именно - комерс.

Ако това беше в ефира на Планета, коментарът ми щеше да е само този "Отличен проект" и с подкрепата на Планета би станало хит. Дали при новите обстоятелства, в които продукта "Камелия" стига до публиката, това ще е голям хит - ще видим.

И тъй като това е първи проект на Камелия като самостоятелен изпълнител, ще се впусна в по-задълбочен анализ.

Най-големият компромис - песента. Мелодията е претоплена манджа,комерс, без грам новаторство, дори напротив - наподобен Оцко стил, ремиксиран Флори и "Досещай се сам". Следващ минус е изпяването - въобще не ми харесва, едва се разбира какво пее. Частта с високото пеене ми е любима и не знам дали тя е причина останалия вокал да е нисък.

Видеото е страхотно направено, в това две мнения няма. НО е поредното видео на Камелия с подобно секси внушение, излъчване и т.н. Дори предни нейни проекти са въздействали много повече - видеа като Еротично и онзи гръцки кавър на Сакис Рувас. Пак казвам - страхотна работа на Нанков, филтрите са хубави, интересни стайлинги, роли, светлини. Но мисля,че Нанков не е вложил новаторство по отношение на цялостното внушение на проекта - то си е типичен клип за Камелия. И ако не типичен, то поне - пореден.

Разбираемо е,че сега ще се опита максимално да го наложи, но и още има голяма инерция от Пайнер - винаги първите проекти на самопродуциращите се са се приемали добре. Дано и натам може да поддържа това ниво на продукция и да прави интересни неща. За мен лично е жалко,че този клип не е в ефира на Планета. Щеше определено да се наложи. Дано с новите си партньори успее да достигне до повече публика.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фоксе, първо гледай или прочети Нюансите и тогава скачай какво и що е по-добро.

 

Клипа ..никаква изненада, гледали сме го вече.Изключвам кадрите на прозореца на "Родина", които са прекрасни.Като монтаж ми се струва, че Нанков е претрупал нещата.Главата си режа, че са останали зверски кадри.Камелия изглежда страхотно, мъжа още по.

Песента ..добра идея да заложи на комерсиален звук, но в случая не помага.Симпатична песен, с доста изтъркан текст ..чак ме учудва, че й е харесал.Изпяването може би е най-големия проблем.На припева всичко се губи.При "Престъпно е" поне имаше елемент на изненада и там се получиха по-добре нещата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента грабва. Не знам каква лирика е редно да се изпее според някои, но текста си е абсолютно ок. Или Камелия трябва да измисли нов език? Ритъм, мелодия, текст - всичко си пасва перфектно. А бе песента грабва, съжалявам... :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента грабва. Не знам каква лирика е редно да се изпее според някои, но текста си е абсолютно ок. Или Камелия трябва да измисли нов език? Ритъм, мелодия, текст - всичко си пасва перфектно. А бе песента грабва, съжалявам... :)

 

Да, много е ок... само ти, единствен ти... Да живеят банализмите...

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Меле, дори аз не пиша след постовете от последната страница, но за твоята злобичка явно няма почивен ден :bo: ...

 

 

Просто съм обективен.

 

Да не почваме пак темата за това, че Кама беше ограничавана да прави различна музика... И щеше да внася нов стил и какво беше. .. а пуска тотален комерс, нещо което мен не ме изненадва. Но е факт, че си плюе всеки път на думите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вие някога показвали ли сте си носовете навън? Песента вече се върти по клубовете и се харесва. Решението на Камелия да стартира с комерсче, е повече от правилно. А в текста почти всяка жена се преоткрива - това ако не са перфектни условия за успех, името ми да не е Христина.

 

И още нещо, хейтите песента, че имала "краден" отсвир, но иначе Оцковите абсолютно еднакви бози са уникални ги възхваляваме....?

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Много хубава песен, веднага зарибява. Пожелавам й успех, дано се популялизира достатъчно, за да се превърне в хит, определено има потенциал. На мен много ми харесваше и "Престъпно е", но тази определено е над нея.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вие някога показвали ли сте си носовете навън? Песента вече се върти по клубовете и се харесва. Решението на Камелия да стартира с комерсче, е повече от правилно. А в текста почти всяка жена се преоткрива - това ако не са перфектни условия за успех, името ми да не е Христина.

 

И още нещо, хейтите песента, че имала "краден" отсвир, но иначе Оцковите абсолютно еднакви бози са уникални ги възхваляваме....?

 

Затова казвам, че не ме учудва, че пусна комерс, даже много преди да я издаде казах, че очаквам това.

 

По отношение дали се пуска... ще видим колко и докога. В малките градове всичко се пуска.

 

Но ако беше толкова вървежна щеше да се котира и онлайн.

 

Лично аз не виждам да бъде хит, така както и при Деса... "Не го прави". Приятни песни, но не достатъчно силни.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Просто съм обективен.

 

Да не почваме пак темата за това, че Кама беше ограничавана да прави различна музика... И щеше да внася нов стил и какво беше. .. а пуска тотален комерс, нещо което мен не ме изненадва. Но е факт, че си плюе всеки път на думите.

Много сте интересни . Когато пусна Престъпно е - нямало да се наложи, не била от вълната ...мрънкахте . Сега пуска нещо по-забързано и комерсиално - защо направила комерс ? Вие нямате угодия , и заслужавате клипове за 5 лв. и песни правени по калъп с цигански вокали . Баси мрънкащия и недоволен народ !!!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Той тоя клип не е особено скъп, а ако е, значи си е дала парите напразно. Айде моля ви се.

Със сигурност е по скъп от 90% пайнерските клипове , кво ми се молиш ?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Той тоя клип не е особено скъп, а ако е, значи си е дала парите напразно. Айде моля ви се.

 

Ти колко клипа в живота си продуцира, че имаш такова "набито око", за остойностяването на подобна продукция? И защо си мислиш, че снимането в президентският апартамент на сем. Арабаджиеви в хотел "Марица" в Пловдив някога ще струва нещо на Камелия? Знаеш ли каква брутална реклама бе направена преди 10 години от нея на същият апартамент и колко милиона го видяха в Playboy, след като Камелия снима там онази фотосесия, за българското издание на Хю Хефнър?

 

:whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Със сигурност е по скъп от 90% пайнерските клипове , кво ми се молиш ?

Парите нямат никакво значение, щом един " Тихо.ми пази" е 1000 пъти по-евтин и оригинален. Най-важни са идеите, а този тип клипове са клише в кариерата на въпросната изпълнителка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много сте интересни . Когато пусна Престъпно е - нямало да се наложи, не била от вълната ...мрънкахте . Сега пуска нещо по-забързано и комерсиално - защо направила комерс ? Вие нямате угодия , и заслужавате клипове за 5 лв. и песни правени по калъп с цигански вокали . Баси мрънкащия и недоволен народ !!!

 

Не, никак не си разбрал.

 

Никога не съм мрънкал, че иска да предлага нещо ново. Просто това, което наричаме провал на 2014та, не беше нищо иновативно. Приятна денс песен с етно мотиви. Такива много. Както фокса я определи "диско хит от 90те" хахах

 

Ново е "Не го прави", "Моето слабо място", "Хавана-тропикана", "Все напред" и др.

 

А понеже Камица афишираше, че ще прави нетрадиционна музика, обещаваше, че новият й албум ще е революционен като ритми, това аз го помня.

 

Няма лошо да пуска комерс, щото само така може да задържи някакви позиции, просто ме дразни, че винаги говори много, а прави съвсем различно. 1 година афишираше нова песен, албум... новата песен вече излезе след като 5 пъти бяха насрочени дати. И всъщност излезе нещо, което не е планирано. Албум - няма и едва ли ще има скоро, защото според мен усетиха, че нямат добри парчета.

 

Да си го кажем, тази песен с какво е по-добра, че да не я запратим в графата "Златен", "Душ или направо", "Ненаситна", куп денс тъпотии на Гло...

 

И трите тотално са си загубили усещането за хит, очевидно и хората около тях. Или просто не живеят в 2015, а още преживяват златните си години.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Меле, Кама направи супер клип и доста хитова песен. Проблем ли е, че това е факт, а ти продължаваш с глупостите си?

Що ти е тегаво да коментираме КАма... както казах, щом тя може да плюе срещу всеки и всички, ще й се наложи да чете безцеремонна критика.

 

Не е проблем, само че не съм забелязал да е хит. Както с "Престъпно е" има много гледания първото денонощие и после изпада в несъстоятелност.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз не съм чувал Кама да се е заканвала да пуска нещо нетрадиционно и революционно. Даже някъде коментира, че ще пусне типичен попфолк. Ще прави каквото си иска. И вие и в двата случая се кефите, па макар и тайно.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Що ти е тегаво да коментираме КАма... както казах, щом тя може да плюе срещу всеки и всички, ще й се наложи да чете безцеремонна критика. Не е проблем, само че не съм забелязал да е хит. Както с "Престъпно е" има много гледания първото денонощие и после изпада в несъстоятелност.

 

Меле, след 2-3 дни "Неповторим" ще мине по трафик най-големият хит в чалгата за 2015 ("Пантера") във V BOX.

 

Какво пак смяташ и пресмяташ? Не разбра ли, че след Джена вчера вече не вървиш? :scratch:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Меле, след 2-3 дни "Неповторим" ще мине по трафик най-големият хит в чалгата за 2015 ("Пантера") във V BOX.

 

Какво пак смяташ и пресмяташ? Не разбра ли, че след Джена вчера вече не вървиш? :scratch:

 

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

ХАХ... ти сериозно ли... ПАНТЕРА има 6 млн гледания. Кама имаше 50 хиляди първото денонощие и все още не може да направи 70к. В тубата има 30 хиляди за 3-4 дни.

 

За тази песен ще е добре ако мине "Престъпно е". Ще е смешно ако не се случи.

 

Ако говорим само за VBOX... ще я мине, но всички знаем къде се слуша чалга. ВБОКС е повече медия за бг поп и рап. Това, че Кама е платила е друго нещо. А защо не коментираш, че с този безумен рейтинг от 81% нямаше как да е в топ-а без протекции.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...