Jump to content



Online: Камелия - Неповторим


Препоръчани коментари

  • Отговори 311
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Харесва ми като цяло, клипът определено е по-силен. Гласът на Кама трябваше да е по-усилен и по-малко семплиран, губи се в самата мелодия, да не говорим, че текста не се разбира- това ме дразни в песента, иначе е добре. Не е тоталният хит, но е зарибяваща.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Камелия изглежда прекрасно в клипа.

 

А колкото до познатото в мелодията , на мен ми напомня много на "чуй една новина, от мене една, а и от мене още една.." на Джина Стоева и Ивена - Една новина. Но те много песни си приличат.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Харесва ми като цяло, клипът определено е по-силен. Гласът на Кама трябваше да е по-усилен и по-малко семплиран, губи се в самата мелодия, да не говорим, че текста не се разбира- това ме дразни в песента, иначе е добре. Не е тоталният хит, но е зарибяваща.

 

Глухи ли сте за Бога :mf_surrender: Как не се разбира текста??

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много приятна мелодия и аранжимент, като изключим неотчетливия вокал в куплетите. Добра картина и ракурси. Текстът обаче е клише. Голотиите и идеите/посланията тип "Оргазъм" и "Оставяш петна" сме ги гледали хиляда пъти. Не е зле, но не трогва особено.

Link to comment
Сподели в други сайтове

За какво ти е мп3? Ти не слушаш и не харесваш такива комерси за 1-2 месеца? Нали така? :1000 (33):

 

Не, аз не слушам такива работи, но вие слушате и така като се огледате, от началото на годината по-добро комерчсе нема. К`о пра`им ся? :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Без такива, айде пиши подробно мнение.Може би не ти харесва Тв версията на Камелия или :whistling: ?

Като гледам от 3 страници , ти си единствения на когото не му харесва ...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Има Vbox, Youtube ще мерим гледания.. :whistling: Вече това показва, кое, какъв хит е :whistling:

За 2 часа, с канал със 100 абоната, е на ПЪРВО място в класасицята за поп-фолк. За какво говорим? :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Казваш, че искаш ме, ала отдръпваш се.

Вече не знам кое... със теб е вярно. Лягаш си пак до мен... ала си по-студен.

Всичко е сложно със теб!

Бясно целуваш ме... сякаш ревнуваш ме.

Знаеш, къде и как... да го направиш

Давай, обичай ме... както си знаеш ти.

Живота ми ти промени.

 

Пр: Където и да минеш, ме боли.

По кожата остават белези.

Където бил си, са минавали.

И други, но оставят ли там следи? Пределно ясно е, че си един.

И тялото крещи - „Неповторим"

И просто няма да ми го прости.

Оставя ли те пак да си тръгнеш ТИ... САМО ТИ, САМО ТИ... ЕДИНСТВЕН СТИГНА ДО СЪРЦЕТО МИ.

САМО ТИ...ЕДИНСТВЕН ТИ

И ДУМИТЕ НЕ СА ДОСТАТЪЧНИ!

 

2.И да забравя теб... вярвай ми, пробвах се.

Търсех ти копие, но просто няма! Силно обичаш ме, както презираш ме. Всичко е сложно с теб!

Бясно целуваш ме... сякаш ревнуваш ме.

Знаеш, къде и как... да го направиш

Давай, обичай ме... както си знаеш ти.

Живота ми ти промени.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ето тази Камелия ми липсваше. Много секс, много класа излъчва, отново клип на световно ниво! Песента е абсолютна зарибявка и ще дъни мощно в баровете! Мачкай, Камелио! :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе,много позната мелодия!

На мен на това ми прилича. Но е много далеч от него като хитов потенциял..

 

 

 

Наистина, много по-силно от "Престъпно е", но много по-слабо от "Само за минута". Точно средно ниво песен, не мисля, че ще се завърти.

20645797-497352780618945-2069381879-n.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Пръснааааа! Клипа е убиец, особено на края. Черно-белите кадри са уникални.

 

Песента много ме кефи! Не ме разочарова КРАЛИЦАТА. :naked:

 

Да, там с черно-белите кадри на перваза, където е с мрежестият чорапогащник и пича е приседнал до нея е супер. :1000 (19):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Страхотен проект. Тук спокойно може да се използва тази дума, понеже има замисъл във всичко.

Камелия изглежда по-добре отвсякога, какви крака!!!! С 20 години по-младите й колежки си скубят косите...

И песента е много готина, супербогат аранжимент, браво! Изпяването е чудесно, но не се чува добре, нещо сякаш не е добре смесено и изпъква повече музиката. Дано да го оправят.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

С хубаво качество вече е друго. Клипът е готин, има хубави кадри, не е нещо супер велико, щото очаквах май по-екстравагантни неща, но и така е завършен. Щеше да е интересно, ако идеята от "50 нюанса сиво" беше преработена така, че тя да е доминиращата, която чака в стаята той да дойде, не не знам дали щяха да се направят асоциациите с филма, които така както е сега могат, защото е целено. Песента е приятна, куплетите като мелодия са интересни, припевът като мелодия се запомня, може би от текста очаквах повече, но и така е нещо, което ще гледам и слушам! :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво ли му е на Пайнера, че не може за завърти този шедьовър по телевизията си? :3fdb8960598fa63e: Но нали си има Рокси, Джамайката и компания, за какво му е една Кама.. :mf_surrender: И все пак искам да гледам този клип по "Планета", дано се договорят някак..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...