Jump to content



Online: Камелия - Неповторим


Препоръчани коментари

Т.е това е песента, която готвеше за лято'13?

 

Не знам, стара е. Ама чакаше да види какво ще стане с преговорите с оня пенсионер изкукал....

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 311
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Харесва ми!Определено е добро парче!Ще се въздържа от коментар дали ще е хит, защото тук за много песни се казва, че ще са хит, а след месец никой не ги помни!Ще почакаме, ще видим.

Клипа е много добър - не съм и очаквал нещо по-различно от Камелия.Но това е тя!Също така не смятам, че старите(имам в предвид тези с дългогодишен опит) певици трябва да бягат от комерса, защото на времето станаха известни именно с такива песни.Нека са актуални с времето и ще имат успех!Явно Камелия го е разбрала!

Ще ми се да видя клипа по Планета!Дано се договорят с Димитров, защото такъв добър клип в ефира на Фен ТВ, някак няма да стои добре!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Оставетете я да си го качи сама в канала. Кво се правите на оборотни?

Че нас какво ни интересува, дали тя ще загуби от това??? :mf_surrender: Да си прави тя сметките, дреме ни на нас... :mf_surrender:

 

 

Не мога да повярвам че тоя Алек е написал такава чалга песен...И ако това е най-силната от новите песни на Кама, не искам да си представям останалите....и това го е пазила 4 години.. :mf_surrender:

 

ПП Тия колани, и садо-мазо елементи грам не ми действат еротично :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

YES! YES! YES!

Намерих гооооо, не само прилича, 1:1 е, с изключения на самите инструменти. Но и Ку-ку бенд сигурно са го чопнали от някъде, пък може и да не са, да си е тяхно, а тоя Сандер - мандер да го е гепал от тях.

От 3:15.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Никак не е лоша песента, ще се зарибя след няколко слушания.

Клипът.. не е лош, но очаквам от Камелия вече някаква различна провокация от секс. Не ми прави хубаво впечатление как се чекне вече.. не съм моралист, но това го прави години наред и колкото и хубаво тяло да има, вече е на определена възраст. Just sayin' :)

 

PS: Какво е това ужасно лого на Kams production..?!


Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента е страхотна, много добра. Клипът ми е някак си странен, не мога да го възприема нещо. Не казвам, че не е хубав де, Камелия е супер секси както аз си я харесвам.
image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Никак не е лоша песента, ще се зарибя след няколко слушания.

Клипът.. не е лош, но очаквам от Камелия вече някаква различна провокация от секс. Не ми прави хубаво впечатление как се чекне вече.. не съм моралист, но това го прави години наред и колкото и хубаво тяло да има, вече е на определена възраст. Just sayin' :)

 

PS: Какво е това ужасно лого на Kams production..?!

 

 

Ааааааааа, ей го къде било заровено кучето! - логото бил проблемът и възрастта. :1000 (29): Десовите, много сте ми хрисими тая вечер. :1000 (6):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това ли е така чаканата песен? Адски неслушаема и нетърпима обработка на гласа на Камелия. Втори път едва ли ще си я пусна.

Видеото очаквано е добро, но до болка изтъркано и банално и показвано от Камелия десетки пъти.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това ли е така чаканата песен? Адски неслушаема и нетърпима обработка на гласа на Камелия. Втори път едва ли ще си я пусна.

Видеото очаквано е добро, но до болка изтъркано и банално и показвано от Камелия десетки пъти.

 

:roll1: Златните пак избухват.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това ли е така чаканата песен? Адски неслушаема и нетърпима обработка на гласа на Камелия. Втори път едва ли ще си я пусна.

Видеото очаквано е добро, но до болка изтъркано и банално и показвано от Камелия десетки пъти.

Друго си е "Душ или направо". :happyppl:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пфффф, супер брутален проект!!! Надмина очакванията ми на 100%

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Силен нов старт за Камелия! Песента си е комерс, но не е лоша- може и да гърми по дискотеките... Хубав, макар и доста познат текст... Клипът е в типичния за Камелия секси стил, който тя си владее изключително добре...

Приликата с "50 нюанса сиво" е само визуална, тъй като във въпросният филм има доста дълбок, любовен замисъл, а тук като че се залага повече на садо-мазо идеята. :D

Камелия определено удари в десятката с това завръщане, да видим сега накъде ще се развие проектът...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много ми харесва песента. Точно това исках, за това се надявах. Браво на Камелия. Най-накрая силна песен. Много се радвам! Клипът е добър, може и по-добре.

Абе като цяло в момента съм леко в еуфория, но е мноооого яко всичко. Браво!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Малко ми е странно, но харесвам „Престъпно е” повече като песен. Не знам що. :dontknow: По-яка ми звучеше. :1000 (29):

Клипът е добре заснет, а Камелия е... :notworthy: и то на 40 и кусур години! Изглежда хем класно, хем секси, без да е вулгарно.

Дано да има успех. :P

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...