Jump to content



Online: Камелия - Неповторим


Препоръчани коментари

И аз ще изчакам хубавия звук, но отсега музиката ми звучи 1:1 с някоя, трябва да помисля и ще се сетя коя беше въпросната песен.

За клипчето подозирах, че няма да ми хареса - Камелия е ок, заснемато също, но вече е изтъркана историята - хотелски стаи, цици, чаршафи и батката.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 311
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Това е доста над "Престъпно е" - жалко, че първата я пусна с Пайнер, трябваше тази сега да е в канала им, но шанс.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Зарибяваща е песничката след като я чух с добро качество, дано й се получи този път. Харесва ми изпълнението, като изключим, че на места не й разбирам точно какво пее. Аранжиментът е доста свеж. Клипът не ми харесва обаче, Камелия ако не е по цици, явно си мисли, че никой няма да я забележи, а и от тия 50 нюанса направо ми се гади

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много съм доволен , макар и да мислех че ще е сюжетен клипа .... но и така е добре . Песента ме хареса , определено има потенциал .. вижда се че е заложила на комерс малко , но пак не е типичния . Кой е композитор ?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вече го има с хубаво качество, от което Камелия губи гледания и накрая не знам дали и 10 000 ше има.. :mf_surrender:

 

Така, значи клипа има добри кадри, като тези до прозореца, но и много банални тип Юнона, Теди Александрова и т,н, т.с нищо новаторско..Нормален клип, повече ми харесва от "Престъпно е", но наистина не е нищо кой знае какво..

 

Песента. Много ми е интересно мнението на Фокси по повод песента?? :mf_surrender: Тука години наред го слушаме как Кама е против комерсите, еднаквите музики и т.н, защото тая песен е точно такава. С нищо не се различава от "Щипни ме"..

 

И накратко: Добър 4 за клипа и песента, аз не вярвам да се наложи..щом с "Щипни ме" и Пайнер не успя, едвали сега..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента. Много ми е интересно мнението на Фокси по повод песента?? :mf_surrender: Тука години наред го слушаме как Кама е против комерсите, еднаквите музики и т.н, защото тая песен е точно такава. С нищо не се различава от "Щипни ме"..

 

 

Доста се различава даже! Няма ги баналните цигански, индийски или турски вокали, музиката е много интересна (още мъдря къде съм я чувал), а припевът на моменти си звучи като поп - всичко друго, но не и банална, комерсиална песен!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, крайния продукт е много як! Секси и провокативно видео - в неин си стил!

Песента хем е комерсиална, хем си го има това зарибяващото и готино пеене от Камелия което сме чували и в други нейни песни в подобен стил. Не е нещо ново и изненадващо за нея, но е добро начало и надявам се - успешно. Наистина успех, харесвам я.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пфффффффф толко да е яка, че не е истина ... Определено след "Спри да ми досаждаш" ще слушам тази песен !!

Браво на Камелия - хем секс излъчва, хем и музиката е един път !

 

:happyppl:


 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...