Jump to content



Поп-фолк скандали (август, 2022)


Препоръчани коментари

Току що, Balkandji каза:

На въпроса ти отговорих ясно и по темата. Ти почваш с негативна енергия срещу мен, а после на ми казва, че се заяждам. Я излез ти да пиеш две бири.

Нищо не си отговорил, там е въпроса, всички са ти виновни, но ти не си. Не ти го написах само аз това нещо, замисли се малко.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 2k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 4 минути, Ciaga каза:

Нищо не си отговорил, там е въпроса, всички са ти виновни, но ти не си. Не ти го написах само аз това нещо, замисли се малко.

Отговорих ти. Освен двигател на този форум и най-видния потребител тук, живея в центъра на Пловдив - ето, че има връзка с темата. А тя касае целия свят, не само поп фолка.

И сега правя наричане: Каквото ми пожелаеш, го умножавам по 10 пъти и в твоя живот се случва.

Не за друго, а защото демонстрираш негативизъм към мен без да съм го заслужил и ви знам акълчето на кодиранките от злото. Та, давай, желай ми. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Balkandji каза:

Отговорих ти. Освен двигател на този форум и най-видния потребител живее в центъра на Пловдив - ето, че има връзка с темата. А тя касае целия свят, не само поп фолка.

И сега правя наричане: Каквото ми пожелаеш, го умножавам по 10 пъти и в твоя живот се случва.

Не за друго, а защото си демонстрираш негативизъм към мен без да съм го заслужил и ви знам акълчето на кодиранките от злото. Та, давай, желай ми. 

Човече, смени си дилъра, живееш в някакъв филм, който сам не можеш да си режисираш. Нито ти мисля зло, нито нищо, най-малкото защото не знам кой си и какъв си. Стягай се.

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Ciaga каза:

Човече, смени си дилъра, живееш в някакъв филм, който сам не можеш да си режисираш. Нито ти мисля зло, нито нищо, най-малкото защото не знам кой си и какъв си. Стягай се.

Ама виж как духът ти усети нещо и за секунди обърна палачинката: "Нито ти мисля злото", чак почна добро да ми желаеш.

Усетете се хора!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Balkandji каза:

Ама виж как духът ти усети нещо и за секунди обърна палачинката: "Нито ти мисля злото", чак почна добро да ми желаеш.

Усетете се хора!

Разликата между мен и теб е повече от очевадна, не ме познаваш изобщо, че да описваш какъв ми бил духа. Спирам да ти обръщам внимание и те оставям да си живееш в паралелната вселена.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 54 минути, Ciaga каза:

Разликата между мен и теб е повече от очевадна, не ме познаваш изобщо, че да описваш какъв ми бил духа. Спирам да ти обръщам внимание и те оставям да си живееш в паралелната вселена.

Дрън-дрън -дрън.

1. От няколко дни ми се дразни.

2. Днес призовава да ми махнат коментарите от най-четената тема.

3. Вменява, че съм луд.

4. Казах му няколко думи, духът му усети и както бях  "луд" и нападаше по пасивно-агресивен начин, почна да се обяснява как не ми желае зло, а дори добро.

Точно, кратко и ясно в 4 точки. 

 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Balkandji каза:

Дрън-дрън -дрън.

1. От няколко дни ми се дразни.

2. Днес призовава да ми махнат коментарите от най-четената тема.

3. Вменява, че съм луд.

4. Казах му няколко думи, духът му усети и както бях  "луд" и нападаше по пасивно-агресивен начин, почна да се обяснява как не ми желае зло, а дори добро.

Точно, кратко и ясно в 4 точки. 

 

Май ме бъркаш с някой или си просто поредният некачествен трол, и в двата случая ми е все тая, продължавай да си пишеш. :D

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

@Ciaga

Какъв ти е проблема? Беше по нисък и от тревата, а като научи, че те гласят за мод си показа рогата. И да попитам @meletoна кое изискване отговаря въпросния потребител та му клекна чак и мод го правиш. Ти активни потребители нямаш, ама сложи 10 мода. 2ма са ти напълно достатъчни

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, THE IIconic каза:

@Ciaga

Какъв ти е проблема? Беше по нисък и от тревата, а като научи, че те гласят за мод си показа рогата. И да попитам @meletoна кое изискване отговаря въпросния потребител та му клекна чак и мод го правиш. Ти активни потребители нямаш, ама сложи 10 мода. 2ма са ти напълно достатъчни

Винаги съм се държал по един и същи начин, не знам кое те навежда на тази мисъл. Ти също можеше да имаш шанс, а в интерес на истината на мен ми е все тая дали ще ме направят мод или не, мога да помогна ако мелето прецени, ако не иска - няма проблем. Така или иначе нищо няма да се промени и в двете ситуации, аз ще продължа да съм активен.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, THE IIconic каза:

@Ciaga

Какъв ти е проблема? Беше по нисък и от тревата, а като научи, че те гласят за мод си показа рогата. И да попитам @meletoна кое изискване отговаря въпросния потребител та му клекна чак и мод го правиш. Ти активни потребители нямаш, ама сложи 10 мода. 2ма са ти напълно достатъчни

Привлечен е от енергията ми. Виж какви интересни неща се пишат тук напоследък. И всичко е истина. Той обаче идва да скача на въпреки.

Иначе, да, преди си излижаваше жлъчта само в темите с песните. Прочетете му коментарите, изпълнени в 99% от случаите с плюнки и хейт. Та... да си дойдем на думата. ;) 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Ciaga каза:

Винаги съм се държал по един и същи начин, не знам кое те навежда на тази мисъл. Ти също можеше да имаш шанс, а в интерес на истината на мен ми е все тая дали ще ме направят мод или не, мога да помогна ако мелето прецени, ако не иска - няма проблем. Така или иначе нищо няма да се промени и в двете ситуации, аз ще продължа да съм активен.

Аз съм против. @pechenko  @DevilWish

са напълно достатъчни

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ще правим парти! Покана имат само почитателите на музиката на дявола! 
@Danger., @plambata, @pechenko, @Ciaga Вие като едни от най-големите привърженици на злото имате вип покана! Да не забравим и самият дявол - @Somniator!

 


 

 

  • Haha 4
  • Love 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Willy каза:

Ще правим парти! Покана имат само почитателите на музиката на дявола! 
@Danger., @plambata, @pechenko, @Ciaga Вие като едни от най-големите привърженици на злото имате вип покана! Да не забравим и самият дявол - @Somniator!

 

Самият Дявол умря, моето момче. Тялото му преди месеци, духът му вчера.

Да видим Somniator как ще се прави с последствията от злодеянията си и дали ще се присъедини към купона. 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Willy каза:

Ще правим парти! Покана имат само почитателите на музиката на дявола! 
@Danger., @plambata, @pechenko, @Ciaga Вие като едни от най-големите привърженици на злото имате вип покана! Да не забравим и самият дявол - @Somniator!

 


 

 

 spacer.png

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Willy каза:

Ще правим парти! Покана имат само почитателите на музиката на дявола! 
@Danger., @plambata, @pechenko, @Ciaga Вие като едни от най-големите привърженици на злото имате вип покана! Да не забравим и самият дявол - @Somniator!

 


 

 

Това е дискриминация спрямо глудницата. Моля някой от настоящите или бъдещи модератори да взима скорошни мерки, да не се кандидатирам аз и да се окажат абсолютно всички с бан ;) 

 

  • Like 1
  • Haha 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Азис хвърли бомбата с отговор на въпрос "Кой изпълнител не харесваш", като посочи великият за милиони по света - Фреди Меркюри. В Инстаграм профила си изпълнителят отговаря на въпроси какво харесва и не харесва.

Той не се спря дотук и продължи да съсипва имиджа на изпълнители, получили световно признание. Той беше безпощаден и за новия албум на Бионсе, като сподели какво мисли за него: “Последен опит за връщане в играта, но…".

За един от най-ярките и известни тийнидоли Джъстин Бийбър, Азис сподели, че “въобще не го забелязва".

Азис втрещи, като призна, че никога не е ял диня. Мрази в менюто му да се пречкат магданоз и копър.

На въпрос "Кой е най-неприятният град", Азис заяви - Лондон.

Той не пропусна да сподели още, че харесва в мъжете, които не носят тесни дънки, не си скубят веждите и ходят на работа. Певецът не посочва какво не харесва в себе си, защото, ако е имало такова - или го е поправил, или оперирал.

Азис за пореден път демонстрира любовта си към жанра, в който се изявява, като казва, че за нищо на света не би го сменил, а милиардите гледания доказвали, че е най-харесваният

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, FikLena каза:

Азис хвърли бомбата с отговор на въпрос "Кой изпълнител не харесваш", като посочи великият за милиони по света - Фреди Меркюри. В Инстаграм профила си изпълнителят отговаря на въпроси какво харесва и не харесва.

Той не се спря дотук и продължи да съсипва имиджа на изпълнители, получили световно признание. Той беше безпощаден и за новия албум на Бионсе, като сподели какво мисли за него: “Последен опит за връщане в играта, но…".

За един от най-ярките и известни тийнидоли Джъстин Бийбър, Азис сподели, че “въобще не го забелязва".

Азис втрещи, като призна, че никога не е ял диня. Мрази в менюто му да се пречкат магданоз и копър.

На въпрос "Кой е най-неприятният град", Азис заяви - Лондон.

Той не пропусна да сподели още, че харесва в мъжете, които не носят тесни дънки, не си скубят веждите и ходят на работа. Певецът не посочва какво не харесва в себе си, защото, ако е имало такова - или го е поправил, или оперирал.

Азис за пореден път демонстрира любовта си към жанра, в който се изявява, като казва, че за нищо на света не би го сменил, а милиардите гледания доказвали, че е най-харесваният

А защо ни интересува лиспата на вкус на бедна, никому неизвестна швестерка от народа? Поздравяваме го със следващата песен и дотам. 

в

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, Danger. каза:

Мисля, че вече го коментирахме. Едно е сам да си качиш !пост! и да напишеш колко гледания и харесвания имаш, друго е да прикачиш стори, в което са те тагнали, а и все пак тук имаме кръгло число. 

  • Like 1
  • Haha 2
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...