Jump to content



Поп-фолк скандали (август, 2022)


Препоръчани коментари

Ден 100 от премиерата

"Сладкото зло" - 48К

"Скандал" - 38К

"Тръпката" - 35К

"Красиви лъжи" - 44К

"Кавала кючек" - 42К

"Добре ли си" - 44К

"Ламборгини" - 40К

Хайдеее плюйтее...😘😘😘

  • Haha 3
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 2k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Тва Сладкото зло усещам как ще опротивее повече и от Шефката в тоя форум. Толкова изкуствено налагане, че няма и докъде. Поне наистина да беше някъв мегахит, а то си е просто сезонен комерс. 

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 34 минути, Danger. каза:

Тва Сладкото зло усещам как ще опротивее повече и от Шефката в тоя форум. Толкова изкуствено налагане, че няма и докъде. Поне наистина да беше някъв мегахит, а то си е просто сезонен комерс. 

Стига се гневи де. Животът е, за да му се радваме, не да му се гневим. Дяволът имаше за цел да направи човечеството гневно, озлобено и мръсно. 

  • Hug 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 39 минути, DanielPiliov каза:

Ден 100 от премиерата

"Сладкото зло" - 48К

"Скандал" - 38К

"Тръпката" - 35К

"Красиви лъжи" - 44К

"Кавала кючек" - 42К

"Добре ли си" - 44К

"Ламборгини" - 40К

Хайдеее плюйтее...😘😘😘

Това е, Господ си знае работата! :wub_anim:

  • Haha 1
  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Balkandji каза:

Това е, Господ си знае работата! :wub_anim:

Галена на последното участие спомена, че Господ е от Добрич. Какво ли е имала предвид :cradle:

 

  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Danger. каза:

Галена на последното участие спомена, че Господ е от Добрич. Какво ли е имала предвид :cradle:

 

Защо тогава се опитват да убият човек от Пловдив, родом от Пловдив, който уби Дявола?

Продалата своята душа на злото отново лъже. Нека видим докога. 

преди 1 минута, THE IIconic каза:

 

FB_IMG_1660039282559.jpg

На някой му е зле. На мен ми е добре.

Извод?

  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Вижте, песента Welcome to Bulgaria е правена специално за мен с цел изродката да ме омилостиви, след това което се опита да ми стори и това, което продължи да прави, след като разбрах истината.

Айде да ви дойде здравия разум вече.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Balkandji каза:

Вижте, песента Welcome to Bulgaria е правена специално за мен с цел изродката да ме омилостиви, след това което се опита да ми стори и това, което продължи да прави, след като разбрах истината.

Някои хора друго мислят.

Примерно Пиленцата от Монако (Нина и Боби) казаха, че песента е направена точно за тях заради фразата “страшна гъзария”.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, Danger. каза:

Някои хора друго мислят.

Примерно Пиленцата от Монако (Нина и Боби) казаха, че песента е направена точно за тях заради фразата “страшна гъзария”.

Всеки има право да си мисли. Мислите са лична неприкосновенност на индивида.

А на теб ти казвам следното: Ако истината отричаш и срещу нея роптаеш, в живота ти все на лъжа да попадаш, ти истината не оценяваш! 

И сега ще го направя като Божи наричане. Не магия. Божи наричане. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Андреа шокира с признание за здравословен проблем

Певицата потърси съвет от последователите си

 

Попфолк дивата Андреа призна нещо наскоро, което притесни много феновете й, защото става дума за сериозен здравословен проблем, чието лечение понякога може да продължи много дълго във времето.

Изпълнителката потърси откровено помощ с последния си пост в социалните мрежи, в който признава, че страда от психическо разстройство, и този път май ситуацията е сложна, щом тя се обръща и към последователите си. Какви съвети е получила от тях обаче, Андреа не издава, поне засега, пише „Блиц“.
Андреа шокира с признание за здравословен проблем
 

„Имах проблем с килограмите, но не това беше най-страшното, а това, че започнах да чувствам, че нещо с мен не е наред, а Кубрат не ме подкрепи. Не финансово, има друг вид подкрепа, която търся в един мъж. Не я получих и започнах да пия хапчета“, сподели преди време тя.

Тогава поп фолк дивата добави, че е имала и самоубийствени мисли.

„След раздялата исках да се забия със 150 км/ч., пих хапчета“, а към днешна дата този цитат звучи дори още по-актуално предвид състоянието й.

...... Сега разбрах, защо се е държала толкова неадекватно и грозно с Диона..... може би е и в депресия, изобщо не е за подигравка това. Дано се оправи! :( Стана ми гадно за нея!
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

ДО ФОЛК ПЕВИЦАТА АНДРЕА: 

Знам от кой е приченен здравословния ти проблем, знам и как. Сети с кой имаше пререкания - Цветелина Янева и Галена. А сега се сети как омагьсват цигарките, за да превръщат мъжете в педераси, а жените в злобни, незадоволени курви. Същия, който го правеше има способността да разболява, който е неудобен на тяхната мафиотска клика.

Андреа, мога да ти помогна. Мога да лекувам всичко. Просто трябва да отстраним и последните слуги на Дявола на тази планета. Иначе за успокоение - той умря.

  • Haha 2
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Balkandji каза:

ДО ФОЛК ПЕВИЦАТА АНДРЕА: 

Знам от кой е приченен здравословния ти проблем, знам и как. Сети с кой имаше пререкания - Цветелина Янева и Галена. А сега се сети как омагьсват цигарките, за да превръщат мъжете в педераси, а жените в злобни, незадоволени курви. Същия, който го правеше има способността да разболява, който е неудобен на тяхната мафиотска клика.

Андреа, мога да ти помогна. Мога да лекувам всичко. Просто трябва да отстраним и последните слуги на Дявола на тази планета. Иначе за успокоение - той умря.

Май ми стига толкова Рамания за тази година…

  • Haha 8
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Danger. каза:

Май ми стига толкова Рамания за тази година…

Именно. Но се замисли какво казваш. Теб страх те трови. А човекът, който иска свобода и щастие, би заложил на последния абзац.

Освен всичко изброено от мен дотук е имало и други цели - всяване на страх, подчинение от страна на народите, диктаторите просто искаха послушни роби.

И познай и на тебе как ти е влияно. Знаеш от коя клика на злото. 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Balkandji каза:

Именно. Но се замисли какво казваш. Теб страх те трови. А човекът, който иска свобода и щастие, би заложил на последния абзац.

Освен всичко изброено от мен дотук е имало и други цели - всяване на страх, подчинение от страна на народите, диктаторите просто искаха послушни роби.

И познай и на тебе как ти е влияно. Знаеш от коя клика на злото. 

 

Какво ти става? Наистина ли ги говориш тези неща?

Отпусни се малко, вдишай малко райски газ, ако трябва. 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, plambata каза:

Какво ти става? Наистина ли ги говориш тези неща?

Отпусни се малко. 

Абе, момче, тровят центъра на Пловдив с радиация. Ела да видиш на какво мязат хората в квартала ми, едвам вървят. Напънали са и електрическата мрежа. Знаеш ме какъв човек съм, умен и не говоря празни приказки, айде светни се вече.

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Balkandji каза:

Абе, момче, тровят центъра на Пловдив с радиация. Ела да видиш на какво мязат хората в квартала ми, едвам вървят. Напънали са и електрическата мрежа. Знаеш ме какъв човек съм, умен и не говоря празни приказки, айде светни се вече.

 

И това какво общо има с поп-фолка? Поне се прехвърли в чат мания.

https://youtu.be/SmBPUcIyMx8

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Ciaga каза:

И това какво общо има с поп-фолка? Поне се прехвърли в чат мания.

https://youtu.be/SmBPUcIyMx8

Има фенове на поп фолка, живеещи в центъра на Пловдив. Ето ти отговор, "умнико".

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Balkandji каза:

Има фенове на поп фолка, живеещи в центъра на Пловдив. Ето ти отговор, "умнико".

Аз какво питам, той какво отговаря и естествено започваш със заяжданията. В тая тема доколкото знам се пише на чалга тематика, а ти пишеш някакви работи, които те интересуват само теб и избиваш комплекси. Излез навън, лято е, времето е супер (или поне тук), отиди изпий две бири и се върни вместо да бълваш глупости тук.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Ciaga каза:

Аз какво питам, той какво отговаря и естествено започваш със заяжданията. В тая тема доколкото знам се пише на чалга тематика, а ти пишеш някакви работи, които те интересуват само теб и избиваш комплекси. Излез навън, лято е, времето е супер (или поне тук), отиди изпий две бири и се върни вместо да бълваш глупости тук.

На въпроса ти отговорих ясно и по темата. Ти почваш с негативна енергия срещу мен, а после на мен ми казва, че се заяждам. Я излез ти да пиеш две бири.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...