Jump to content



Поп-фолк скандали (май, 2022)


Препоръчани коментари

От 15.05.2022 г. от 14:33, Covidche каза:

Създадоха му образ на малоумен.

Създадоха му??? Кой, бре? Ако събереш IQ-то на тримата Стораро пак няма да получиш трицифрено число.

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Willy каза:

image.png.21f86af6f75a6813414fc45b1f548b16.png

Канала на Галена има 100.5М гледания за 15 месеца активност, което е равно на 687,502$

И това ако всички са от България, а има държави от запад с много по-голям income.

Не знам до колко това е реалната сума, но е факт, че от ютуб Галена изкарва добри пари, а ако не се лъжа тя е качила само 4 клипа до сега.

Интересен е въпроса колко е изкарал Митака от нея и дали тя е получила нещо при положение, че в канала на планета е направила поне 300 милиона гледания.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, fearless` каза:

Не знам до колко това е реалната сума, но е факт, че от ютуб Галена изкарва добри пари, а ако не се лъжа тя е качила само 4 клипа до сега.

Интересен е въпроса колко е изкарал Митака от нея и дали тя е получила нещо при положение, че в канала на планета е направила поне 300 милиона гледания.

try double or more :DDDD 

Галена има общо над 900М вече, от които сигурно 650-700 са в канала на Планета.

Някой преди време беше споделил че Пайнер не дава пари на изпълнителите си от ютуб гледанията, така че....

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Willy каза:

try double or more :DDDD 

Галена има общо над 900М вече, от които сигурно 650-700 са в канала на Планета.

Някой преди време беше споделил че Пайнер не дава пари на изпълнителите си от ютуб гледанията, така че....

Нямаше как да седна да ги преброя, но видях че цифрата е впечатляваща. 

Честно казано обаче не вярвам да не е взела нищо ако сумата посочена по-горе е реална. Ако 100 милиона гледания се монетизират като 600к в долари за 700 милиона това означава повече от 4 милиона долара. Дори ако намалим на половина пак става въпрос за много пари, които не вярвам нормален човек да отстъпи на Митака, особено Галя, която има стабилен финансов гръб и трудно ще я уплашат неустойки и т.н.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

В крайна сметка чалгата победи в Като две капки вода!

Слави си направи голям майтап с арменците в тоя сезон.... Схемата е ясна, Дългия им е дал Краси Радков само ако той спечели, все пак той винаги е номер едно в шоуто, както и хората му ;)

На Краси му стана неловко накрая, защото знаеше, че е нагласено и не случайно спомена Слави нялкоко пъти. (Дефакто му благодари, че му подари победата). Повечето хора също спекулират този сценарий.

Все пак браво за жеста му да подари наградата, добър човек е!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, _Kukicha3 каза:

В крайна сметка чалгата победи в Като две капки вода!

Слави си направи голям майтап с арменците в тоя сезон.... Схемата е ясна, Дългия им е дал Краси Радков само ако той спечели, все пак той винаги е номер едно в шоуто, както и хората му ;)

На Краси му стана неловко накрая, защото знаеше, че е нагласено и не случайно спомена Слави нялкоко пъти. (Дефакто му благодари, че му подари победата). Повечето хора също спекулират този сценарий.

Все пак браво за жеста му да подари наградата, добър човек е!

Не мисля, че победата му е нагласена. През цялото време съм следила Капките и не съм пропуснала нито един лайф. Публиката го подкрепяше страшно много, винаги бяха в еуфория за него и му се радваха. Почти всеки път печелеше зрителските гласове, в нета има предимно положителни коментари за него. И сега след победата хората го поздравяват и му се кефят. Най-много негативни коментари имаше, че Крисия отиде на финал  Краси може да не беше най-добрия, но той има огромната любов на публиката и това му помогна да спечели. Просто хората го обичат. Когато обявиха, че е победител, мен ме впечатли колко смирено и скромно подходи. Жеста да дари колата за детската болница само доказа колко добър и сърцат човек е. В предишните сезони мисля, че никой до този момент не беше подарявал наградата си.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, PHILIPP PLEIN каза:

Ария и Георги Йомов са арестувани.

 Да, имало е престрелка на бензиностанция. Интересно, но тази вечер си мислех за нея и сега прочитам тази новина. 

  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Willy каза:

try double or more :DDDD 

Галена има общо над 900М вече, от които сигурно 650-700 са в канала на Планета.

Някой преди време беше споделил че Пайнер не дава пари на изпълнителите си от ютуб гледанията, така че....

Още Ивана беше сдала парите от албуми за сметка на сръбски кавъри и участия, ако не ме лъже паметта, така че смятай дали им е отчитал по същите договори каквото и да било от ютубата или други стрийминг услуги. Със сигурност всички от кокшарника покрай Троянския кон и Лиси са изтървали 

 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, asylum каза:

Подробности, моля! 

Цитат

Eкшънът се е разиграл на бензиностанция близо до заведение за бързо хранене. По информация на източници на Bulgaria ON AIR на място са задържани певицата Мария Цветкова, по-известна в поп фолк средите под псевдонима Ариа, и футболистът на ЦСКА Георги Йомов.

Замесените в боя и свидетелите са откарани за разпит в 7 РПУ.

Ариа и Йомов са сред разпитаните за престрелката, но нито футболистът, нито певицата, са задържани, пише "24 часа". Засега не е ясно и дали са били част от някоя от компаниите в конфликта или неволни свидетели.

https://dnes.dir.bg/krimi/prestrelka-na-okolovrastnoto-v-sofiya-razpitvat-futbolist-na-tsska-i-folkpevitsa-snimki

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, stereoto_ каза:

Тия луди ли са? Защо им дават поле за изява на такива спермояди?

Коя е Лина, защо са сложили Палома на корицата и какво прави Jennifer Lopez в Пайнер?!

  • Haha 3
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, ANGEL каза:

 Десита и Адам гаджета ли са или просто ПР си правят? 

Десита беше качила стори как се целува с Адам, но го е махнала. 

Бяха гаджета уж да, той и изневерил и се бяха отследвали от Инстаграм. Сега май пак са се добавили. Десита горката един нормален мъж не може да намери

  • Haha 3
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 часа , Willy каза:

Галош ако изкара и тя някаква бясна песен, няма да и простим че не хвана и този период.

Сигурно пази да е по-свежа за концертчето им с Азис, Криско, Меди и Дамян към края на месеца. Последно като гледах доста добре се продаваха билетите.

Абсолютно си "прав"! Толкова добре се продават билетите, че изместиха концерта в Music Jam (клуб, който Кали, Дара и куп други напълниха сами). Много тъжен е този факт, а тук някои говореха как Галена щяла да напълни сама Арена Армеец. Може би в следващ живот... 

 

  • Haha 1
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...