Jump to content



Поп-фолк скандали (май, 2022)


Препоръчани коментари

преди 6 минути, Covidche каза:

Мисля си, че Фики леко се подепресира от факта, че по-малкият му брат го измести и стана по-вървежен откъм хитове. 

Не беше малък удар за набедения за секс символ Фики, но и той си докара проблеми с анаболите, отделно го скъсаха от базик заради разни изцепки. Създадоха му образ на малоумен.

Не изключвам възможността парчето му да е подбутнато. Все пак скоро му подариха канал със 100К. Знаем им маниера на тази фамилия от време разделно.

А аз очаквам,че след албума му с джаз и не знам какви песни още,който така или иначе ще е флоп и ще го пусне ей така просто,да почне да спами с подобни цигании,за да си повтори успеха.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Covidche каза:

И не само това, но и предният им дует предизвика някаква истерия, та даже и по-голяма от този втори опит. Мисля, че имаше ден с около 500К или нещо от сорта. 300К сега не са чак толкова впечатляващи, ако ги задържат само ден.

Ще видим колко ще задържат интереса сега. И на мен ми е интересно. Мисля, че сега в този период с баловете ще има шанс да се задържи. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Дуетът на Доника и Десита е абсурден. Как може да изпееш "мястото на дъските е в обора,а не в Париж",а да изглеждаш така??💀💀 Кадрите където туъркват са още по-трагикомедични.

Screenshot-20220515-144301-You-Tube.jpg

  • Like 2
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, xroflx9 каза:

Дуетът на Доника и Десита е абсурден. Как може да изпееш "мястото на дъските е в обора,а не в Париж",а да изглеждаш така??💀💀 Кадрите където туъркват са още по-трагикомедични.

Screenshot-20220515-144301-You-Tube.jpg

Няма да се остави за дълго да е дъска Доника. Скоро като бяха при Цитиридис се майтапеха, че тя е с най-малкия бюст във фолка. Тогава тя каза, че би си сложила. 

преди 1 минута, Covidche каза:

Значи било в "обора", а не в отбора. Аз се чудих за кой отбор пее и реших, че ще е този по гребане. :DDD

То и на конете мястото е в обора 😂

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Stela каза:

Няма да се остави за дълго да е дъска Доника. Скоро като бяха при Цитиридис се майтапеха, че тя е с най-малкия бюст във фолка. Тогава тя каза, че би си сложила. 

 Доника и Диона са си чисти травестити според мен. Дори имената им си приличат.💀

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Covidche каза:

Е, леля й как така го допусна това нещо? Нали искаше да прави Доника следващата себе си или е било поза. Дончето не стига, че на кобила мяза, а няма и гърди. Галенче, трябваше да я зарадваш на някой рожден ден с бюст за 5000 евро. Или викаш, многу скъп чак такъв подарък.

Достатъчто е, че й подарява флоповете си. Стига толкова. Криза е, трудни времена, няма нужда от такива харчове. Донка Кобилонка да си изкара сама. 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, xroflx9 каза:

 Доника и Диона са си чисти травестити според мен. Дори имената им си приличат.💀

В какъв смисъл чисти? Чистоплътни ли? Щото съм виждала по-хубави травестити от Доника и е възможно да е някакъв мелез. 😁

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Covidche каза:

Какво значи да "подаряваш флоповете си"? Това за дар ли се води? Дар е да й дадеш песен като "Ти не си за мен", а не песен, която ти самия си хвърлил на боклука.

Ами те се хвалят, че песента е подарък. Щом така го приемат. Възприятието си е тяхно. А може би им е било неудобно да не я направят щом им я е дала. 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 44 минути, Covidche каза:

Доника е тотално отритната след излагацията й в дуета с Десита. Той е само мой. - Виж се, ма дъска, бягай в отбора по гребане.

Тотал излагация и като цяло Доника си мисля, че би била топ име на планетата на конете.

Има нещо много гротесно в нея… единственото, което крепи “кариерата” ѝ са феновете на Галена, които си мислят че са задължени да я слушат

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 49 минути, Covidche каза:

Мисля си, че Фики леко се подепресира от факта, че по-малкият му брат го измести и стана по-вървежен откъм хитове. 

Не беше малък удар за набедения за секс символ Фики, но и той си докара проблеми с анаболите, отделно го скъсаха от базик заради разни изцепки. Създадоха му образ на малоумен.

Не изключвам възможността парчето му да е подбутнато. Все пак скоро му подариха канал със 100К. Знаем им маниера на тази фамилия от време разделно.

Точно сега като Емрах нашумя само с излагации, селски изцепки, подиграват му се за всичко, дуета му с Антонио флопна - всички започнаха да коментират колко по-свестен е Фики като човек и артист. Освен това според мен Емрах ще потъне в Диапазон и няма да изкара летни хитове.

Да не би ерата на Фики да се върне? 🤔

Стораротата са си като Кардашианите - не могат едновременно да просперират.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, Covidche каза:

Може и така да стане. Нали се говореше, че на Емрах ще му е много трудно без готовите хитове на Теди Александрова.  Той с тях стана това, което е. По няколко хита на година изкара в последно време, а Един на милион стигна 11 милиона.

Вярно е. Wannabe black woman Тодоресте знае как да напише песни, които да вълнуват фенките му и да го трендват в Тикток.

В диапазона освен кръчмарски идилии, друго трудно им се получава. Ще пусне някоя песен за “наборите”, живота на село и загубената младост.

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 50 минути, Emanuela.Carey каза:

Има нещо много гротесно в нея… единственото, което крепи “кариерата” ѝ са феновете на Галена, които си мислят че са задължени да я слушат

И аз съм фенка на Галена, но не слушам Доника, даже я хейтя и мисля, че е заслужено. Фенството не бива да ни прави коне с капаци. 

  • Like 4
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 49 минути, Covidche каза:

Ти обаче забележи колко са много и силни феновете на Галена, щом от немай къде намират сила да поддържат абсурдна кариера с няколко песни вече и може и песни с 1-2 млн. да има.

Има, да. "Тик - так" има 1,6млн, "Да съм твоя" 2,1 млн, ама и тия са й много. Нито може да пее, нито има някаква харизма. А песни като на Загорова остават на заден план. Жалко е. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 54 минути, Covidche каза:

 

Браво! Дано да са на второ място, ще е голям успех за Дилан. Песента доста зарибява и мисля, че Алисия е щастливката в този дует. Сигурно ще уцели най-големия си хит от бая време на фона на последните години.

20220515_161052.jpg.0f6885ea181db2e8f9098eb0a1a03962.jpg

Добре е. Успех за Дилан, който години не пускаше песни, но и за Алисия също. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , DevilWish каза:

Разбрахте ли? 
Емануела с нов лейбъл, влиза в конкуренция с „Пайнер“

Емануела ще търси нови таланти. Красивата изпълнителка е част от нова музикална компания, която ще се казва РА Мюзик. Фирмата, която ще търси нови звезди, е създадена преди броени дни.

Продуцентският екип се състои от известната певица Емануела и колегата й Александър Попов, по- известен в средите като Супер Саш. Двамата работят от години заедно и зад гърба им седи едно истинско приятелство. Освен това преди месеци създадоха и съвместен дует, пише „Телеграф“.

От изданието се свързаха с партньора й Александър Попов, който коментира идеята за създаването на новата продуцентска компания.

„От известно време обмисляме да създадем такава фирма. С текстописеца Петър Петров и Емануела работим успешно дълги години. Най-много се мотивирахме, след като започнахме да развиваме много успешно кариерата на младата звезда Антонио. Това ме накара да си мисля, че бихме могли да се справим толкова добре и дори още по-добре, ако създаваме нови звезди“ – разказа Супер Саш.

Той допълни още, че в началото на месец юни им предстои да направят и първия голям кастинг в търсене на нови звезди за музикалната си компания.

„Жанрът, върху който сме се съсредоточили, ще е т.нар. комерсиален попфолк. Този стил музика ни е добре познат и сме силни в това. България е пълна с много талантливи млади хора, които имат нужда от правилна подкрепа и много работа, за да успеят, и ние ще им помогнем именно в това“ – споделя още Попов.

Емануела е поредната фолк звездата, която ще бъде конкуренция на Митко Димитров – Пайнера. С музикални лейбъли са вече колегите й Меди и Галин, а от „Блиц“ издават, че Теди Александрова също е в подготовка на стартиране на своя компания.

https://signal.bg/емануела-с-нов-лейбъл-влиза-в-конкурен/

Хайде да се записваме! :D 

Вече куцо и сакато правят лейбъли, аман. Много маймуни на клона се насъбраха.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Stela каза:

@Willy За Галин мога да понеса червените палци. Още си ми е слабост. 💕

 

 

Този Галин няма нищо общо със сегашния. Това парче и на мен ми е любимо, даже го предпочитах пред Фики тогава, нищо че другия правеше колаборации с нашата. Просто сега е крайно дъно и реших да не споря повече на тая тема, а да оставя времето да покаже, че съм прав и че и последните му две песни няма да са хитове.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Willy каза:

Този Галин няма нищо общо със сегашния. Това парче и на мен ми е любимо, даже го предпочитах пред Фики тогава, нищо че другия правеше колаборации с нашата. Просто сега е крайно дъно и реших да не споря повече на тая тема, а да оставя времето да покаже, че съм прав и че и последните му две песни няма да са хитове.

Не е същия, да. Но в последно време направи доста добри неща, дори да не станаха големи хитове. Приноса му в песните на алфите, като автор и продуцент също заслужава уважение. Към момента е по-успешен от Пашев, Меди и другите. Алфите правят продукция и се работи. То няма как всичко да им е тотален хит. "Вендета" стана доста успешна, общата песен "Недей ме вини" също. Дуета с Преслава и новият със Симона имат реален шанс и е твърде рано да ги отписваш. В момента данните показват, че се харесват. "Да си ми ти" е страхотна песен и не ми пука дали е станала хит или не щом е успяла да ме докосне. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, GSA каза:

Коя е Габриела ? Оная дето оскуба Ивена ли? Тя нали се беше отказала? 

Но след това Ивена й "заби един" както каза! :D 

Разбира се, че Габриела е една! 

  • Like 1
  • Love 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...