Jump to content



Поп-фолк скандали (май, 2022)


Препоръчани коментари

преди 14 часа , Гальо каза:

Не е арестувана, а е разпитана като свидетел и е пусната😁 Много широко въображение

Ама аз не знам ти пък какво се впечатляваш от инсинуациите на въпросния потребител. Не си ли забелязал, че това е човек, трупащ харесвания на гърба на скандали, фейк новини и т.н.?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Hurricane каза:

Абсолютно си "прав"! Толкова добре се продават билетите, че изместиха концерта в Music Jam (клуб, който Кали, Дара и куп други напълниха сами). Много тъжен е този факт, а тук някои говореха как Галена щяла да напълни сама Арена Армеец. Може би в следващ живот... 

 

2-3 категории билети бяха изчерпани. Не съм запознат с капацитета нито на предното място, нито на новото.

И няма нужда да правиш сравнения между концертно участие на което е поканена и е на хонорар, с такива дето сами си ги организират и рекламират. 

  • Sad 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Willy каза:

2-3 категории билети бяха изчерпани. Не съм запознат с капацитета нито на предното място, нито на новото.

И няма нужда да правиш сравнения между концертно участие на което е поканена и е на хонорар, с такива дето сами си ги организират и рекламират. 

Зала "Христо Ботев" има капацитет от 1500 души (седящи места) + допълнително над 500 души правостоящи, докато Music Jam побира до 1000 души. Тоест втората зала (клуб) е над два пъти по-малка от първата. 

Аз не знам ти пък откъде си наясно, че сега ще е на хонорар? Аз по-скоро си мисля, че за всеки изпълнител са разпределили някакви проценти от продажбите. Ако беше просто участие, Галош нямаше да го споделя всяка седмица по два пъти и да слага линк към дистрибуторската мрежа. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 40 минути, Hurricane каза:

Зала "Христо Ботев" има капацитет от 1500 души (седящи места) + допълнително над 500 души правостоящи, докато Music Jam побира до 1000 души. Тоест втората зала (клуб) е над два пъти по-малка от първата. 

Аз не знам ти пък откъде си наясно, че сега ще е на хонорар? Аз по-скоро си мисля, че за всеки изпълнител са разпределили някакви проценти от продажбите. Ако беше просто участие, Галош нямаше да го споделя всяка седмица по два пъти и да слага линк към дистрибуторската мрежа. 

Едва ли, в такъв случай щеше да си го направи в Калояновата, която винаги е пълна. Това че го споделя всяка седмица по два пъти пък съвсем не е вярно. Виждам го точно два пъти, първия път когато обяви и сега за променена зала.

btw да не забравим че 2017/18 имаха отменен концерт на стадион заедно с Преслава и Фики. По твоята логика излиза че и двете най-големи имена не могат да напълнят нищо, но според мен всичко зависи от рекламата и организацията.

  • Like 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Willy каза:

Едва ли, в такъв случай щеше да си го направи в Калояновата, която винаги е пълна. Това че го споделя всяка седмица по два пъти пък съвсем не е вярно. Виждам го точно два пъти, първия път когато обяви и сега за променена зала.

btw да не забравим че 2017/18 имаха отменен концерт на стадион заедно с Преслава и Фики. По твоята логика излиза че и двете най-големи имена не могат да напълнят нищо, но според мен всичко зависи от рекламата и организацията.

Галена, Преслава и Фики с общ концерт през 2017/18???

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, DanielPiliov каза:

Галена, Преслава и Фики с общ концерт през 2017/18???

Предполагам концерта е бил планиран преди да се скарат? Или Пайнера просто ги е сложил тримата без да ги пита кой какво иска 🤔 Галена 2017 каза че все още имат професионални отношения.

Иначе аз още съм за конспирацията, че Галена била разделила Фики и Преслава като събрала Фикрет със сегашната му съпруга.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , Covidche каза:

На Преслава топика не го виждам качен, иначе може да прави повече и от Камелия, но видимо отстъпва.

 

Сега погледнах и още не са приели заявката ми да го качат. Стои на изчакване.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много е досадна тая Теaрович, повечето ѝ фенове са заблудени и вярват, че оригиналите са си нейни

Да вземе да изкара нови песни, а не да купува хитове които знае че ще се харесат, то така не е интересно.

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, lucellent каза:

Много е досадна тая Теaрович, повечето ѝ фенове са заблудени и вярват, че оригиналите са си нейни

Да вземе да изкара нови песни, а не да купува хитове които знае че ще се харесат, то така не е интересно.

Филтрират да не излизат коментарите за оригинала под кавърите, както Галена и Преслава правят с имената на другата в каналите си.

Иначе в Сърбия почти няма изпълнители с фенове. Точно заради това песните им или флопват здраво или са тотални хитачки. Средно ниво по 10-15 години като в Бг - няма.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Willy каза:

Теа Теирович е взела Ти не си за мен, Пиян и Бой, бой за предстоящият албум

https://www.instagram.com/tv/CdqpXRtjfTk/

 

Забележете как Ани Принцес не си е продала песните! Истински патриот 🇧🇬 

  • Haha 5
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Hurricane каза:

Баба Кама излетя от Тубата. 

 

Заслужено! Камелия ми е втората любимка, но бях потресен от мненията около кражбата в форума. Ако бяха Галена, Преслава, Алфите или друг силен на деня, щяха да ги правят на нищо 24/7, но нали е Камс която изкарала още една успешна песен след 2018 и й се размина на база съжаление.

Кой знае колко ще трябва да плащат за правата, след като оригинала има над 100М, за по-малко от година.

  • Like 4
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, xroflx9 каза:

Тита разбра че ако иска да е чалгарка не става с 1 песен на година.

https://www.instagram.com/p/Cdqk1CpjjSd/?igshid=YmMyMTA2M2Y=

Щом е тагнала Деян Асенов, значи дори няма да си направя труда да я чуя.

  • Like 2
  • Thanks 1
  • Haha 5
  • Love 1
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...