Jump to content



Поп-фолк скандали (май, 2022)


Препоръчани коментари

Правила:

1. В темата се пише само за поп фолк и всичко около жанра. 

  • Спамът, флуудът, двойните постове, саморекламата и прекомерните залитания от основната тема са забранени.
  • Не са позволени коментари, съдържащи само емоджита, клипове и снимки без контекст.  
  • Не е позволено постването на повече от едно видео от видеоплатформи в един пост. Ако има нужда от повече, да бъдат вмъкнати като линк.
  • Коментари, които затрудняват нормалното браузване (разглеждане) на страницата - ще бъдат скривани.

2. Не се допуска създаването и използването на псевдоними на фенове или фен маси, както и свързването на фенство с личен живот. 
3. Забранени са индиректни обиди към потребители, посредством текстове/заглавия на песни и др. добре познати похвати. 
4. Освободеният език към публични личности и продуценти е допустим, когато не са засегнати техни деца, роднини и близки хора, които не са в публичната сфера.
5. Споделянето на линкове за изтегляне към незаконно изтекла музика в темата е забранено без изричното разрешение на администратор. 

Екипът си запазва правото да крие или мести коментари, които не отговарят на горепосочените правила, а системните и повторните нарушители ще бъдат наказвани. 

Само модератори могат да създават тази тема и задължително трябва да посочат Време на заключване.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Covidche каза:

Демек се отлага премиерата на плануваното за следващата седмица парче?

Идните 2 седмици хит ще са Рашия и Екстра Нина, затова Галена се уплаши и отложи. 

 

  • Like 3
  • Haha 1
  • Love 3

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Covidche каза:

Демек поредна простотия - Ша ви прая подарък за моя РД, ама ще е по-рано, ама ще е поредната ми песен. Ахам, нямаше нужда.

Ай сиктир, ма мангалке!

 

  • Like 1
  • Haha 5
  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много добро интервю. Както и да е излеждала и каквото и да е пяла, винаги е имала някаква по-дълбока и чиста душевност, за което поздравления.

  • Like 1
  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 55 минути, Covidche каза:

Преслава и Константин с платени статии, яко помпат новия дует, май осъзнават колко е слаба песента:

image.png.62df519da02a5fd6b490714dbcc5e1d9.png

image.png.7689487fbbc20996e50cc34c69db0024.png

 

То и рекламата в деня на излизането на дуета беше огромна - бая известни хора качиха песента на стори. Странно беше 😃

  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , adorable каза:

Много добро интервю. Както и да е излеждала и каквото и да е пяла, винаги е имала някаква по-дълбока и чиста душевност, за което поздравления.

Прекрасна. Откакто е започнала да се слива с масовката в последните години винаги ми е било много приятно, когато на моменти още забелязвам у нея артиста, който иска повече от себе си. Кефи ме и тънкия shade, който често влага към съвременната плачевна ситуация с клубовете.

След нея в другото интервю Мая Нешкова също говореше за тъжната картинка, че днешните изпълнители не виждат онази слава от едно време. Не знам кога ще дойде дълго чакания момент, в който на публиката ще й прищрака, че само да ходим да куфеем на еднакви песни по дискотеките не става, трябва повече.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

https://www.marica.bg/lajfstajl/pevicite-si-skubqt-kosite-ot-qd-chalga-legenda-se-zavrashta-s-gram-i-trqsak-snimka

Певиците си скубят косите от яд: Чалга легенда се завръща с гръм и трясък СНИМКА

  •  

 

 

  • Haha 3

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 46 минути, FolkEmpire каза:

https://www.marica.bg/lajfstajl/pevicite-si-skubqt-kosite-ot-qd-chalga-legenda-se-zavrashta-s-gram-i-trqsak-snimka

Певиците си скубят косите от яд: Чалга легенда се завръща с гръм и трясък СНИМКА

  •  

 

 

Кали която коментира хитовете на Глория най-вече! Не е лесно да направиш отчаян опит за хит като "МИЛИ МОМЧЕТА" с оригиналното заглавие "Спрях ли ти тока". Сега Кали ще обърне палачинката и ще моли Кати за дует! 
КАЛИ - КРАДЛИВАТА ФУРНАДЖИЙСКА ЛОПАТА!

МЕГА ХИТ!

КОПИЕ на ХИТА! 

  • Like 3
  • Love 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , SG каза:

Прекрасна. Откакто е започнала да се слива с масовката в последните години винаги ми е било много приятно, когато на моменти още забелязвам у нея артиста, който иска повече от себе си. Кефи ме и тънкия shade, който често влага към съвременната плачевна ситуация с клубовете.

След нея в другото интервю Мая Нешкова също говореше за тъжната картинка, че днешните изпълнители не виждат онази слава от едно време. Не знам кога ще дойде дълго чакания момент, в който на публиката ще й прищрака, че само да ходим да куфеем на еднакви песни по дискотеките не става, трябва повече.

Ние тука я бъзикахме, че дондурка 3 дяца, пък то взе и се оказа съвсем вярно накрая. 

  • Like 2
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Много скромно, що не са поканили цялата Тройница, а само Камелия????? Никому неизвестни бедни хорица от народа Х Камелия + Счети + Таня ни Боева щеше да е къде къде по интересно. 

 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Lelqtian каза:

Ние тука я бъзикахме, че дондурка 3 дяца, пък то взе и се оказа съвсем вярно накрая. 

Трябваха й само няколко години и обезличаване заради неправилната среда, за да осъзнае и тя, че има трето...

ПП: Чакам с нетърпение триото с Камс, още може да предлага интересни изненади след четвърт век кариера.

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Just_Me каза:

Дано Камелия спаси положението, че тия двамата са трагедия 😬

Не съм сигурен кой от тримата пее най-зле. Най-вероятно ще гледам без звук. 

  • Like 1
  • Haha 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...