Jump to content

Поп-фолк скандали (май, 2022)


Препоръчани коментари

преди 34 минути, SG каза:

Не е баш като Кали, това си е мастър левъл. :D Дори не се сещам за нещо кой знае какво, на което Камелия сама да си е опонирала, освен може би когато отричаше силата на YouTube в началото, но не е като пак да не беше права като се присмиваше на купения трафик. За операциите не знам къде точно е говорила с насмешка, но тя още от ранните чалга времена си е една от онези, които открито започнаха с корекциите и си сложиха силикон. И срещу плейбека не знам да е говорила- тя по-скоро се оплакваше, че някои си правят лайф записи и се преструват, че пеят на живо. А случая с кражбите на Оцко... ами то си беше очевиден цирка там, чак до Палестина стигна. На Гергана конкретно не мисля, че се е смяла, то е ясно че певиците са незапознатите със случващото се, също както е и самата Камелия в План Б.

Отделно се сетих и за купуването на гледания как се подиграваше, а тя накупи сумати. Не ми излизай с оправданието, че някой фен ги е купил, никой не се занимава с такива неща. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 часа , omline каза:

Беше отменен поради липса на интерес.

Официалната причина беше 'лоши метереологични условия', а беше топло и слънчево лол

От 16.05.2022 г. от 20:17, Willy каза:

Докато Spotify плаща 0,0033$ на стрийм. Там има 33,5М стрийма и за нейните стриймове са взели 110673$

Пак зависи от това на какъв абонаментен план е стриймващия (и от коя държава стриймва защото цените варират и за различните страни).

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Olay каза:

Официалната причина беше 'лоши метереологични условия', а беше топло и слънчево лол

Нещо такова беше, да. А то мисля, че същата година (или предната 2017-та - не знам точно) и във Варна се опитаха да направят нещо на ст. Спартак - 12 или 13 от топ имената им и резултатът беше катастрофален меко казано - я имаха 1000 билета продадени, я не. Накрая се оказа, че организатор били Пекарна Чочо видиш ли (това се разбра на самия концерт) и нямало добра реклама.

12 актуални топ имена не могат да напълнят стадион във втория град в България и то посред лято- август месец беше, тук изяждат с парцалите Глория за отложен концерт в Пловдив.

  • Like 3
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, omline каза:

Нещо такова беше, да. А то мисля, че същата година (или предната 2017-та - не знам точно) и във Варна се опитаха да направят нещо на ст. Спартак - 12 или 13 от топ имената им и резултатът беше катастрофален меко казано - я имаха 1000 билета продадени, я не. Накрая се оказа, че организатор били Пекарна Чочо видиш ли (това се разбра на самия концерт) и нямало добра реклама.

12 актуални топ имена не могат да напълнят стадион във втория град в България и то посред лято- август месец беше, тук изяждат с парцалите Глория за отложен концерт в Пловдив.

Е именно и аз това разправям тук за тези, чиито участия били фул макс и ги канят често. Единици са тези, които отиват заради дадено име. Повечето отиват да се напият, надрусат и на@бат. Как не го разбраха някои. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , SG каза:

Ох какъв е тоя каръшки късмет от Камс... Да не го е взела от своята bff-ка от 2002?

Дано ако Т&П наистина правят песен и с Десислава да завършат само с бебета от нея, а не с изтрита песен заради авторски права.

Пайнера ги кълне. Виж какво стана с другите, които го напуснаха:

- Андреа - шизофрения

- Десислава - не може да отслабне

- Фики - Стораро

Емилия да му мисли от сега.

  • Haha 6
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, Гальо каза:

Отделно се сетих и за купуването на гледания как се подиграваше, а тя накупи сумати. Не ми излизай с оправданието, че някой фен ги е купил, никой не се занимава с такива неща. 

Кога пък е купувала 'сумати'? Дразни ме и Името ти са си истински хитове, които са си направили милионите постепенно, без големи дневни цифри. Всичко останало й е едва с 3-4 милиона. Само при "Не те забравих" имаше някаква странна аномалия в началото. И да, сигурен съм че не Камелия се занимава да купува. Изпълнителите от нейната генерация знаят какво е да си на същинския връх в българската музика и цялата държава да те слуша. Няма как някакви фалшиви гледания (и то мижави) да им залъжат егото.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, Emanuela.Carey каза:

Пайнера ги кълне. Виж какво стана с другите, които го напуснаха:

- Андреа - шизофрения

- Десислава - не може да отслабне

- Фики - Стораро

Емилия да му мисли от сега.

Доста ще трябва да се озори Митака, защото на практика почти всички големи вече са го напуснали.:D

Ето това са звездите на Пайнер днес.❤️ Те ако се махнат сигурно много ще ги кълне.

ПП: Някой ако може да поясни коя е Лина и коя е Дженифър, че цял ден се чудя.

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, SG каза:

Доста ще трябва да се озори Митака, защото на практика почти всички големи вече са го напуснали. :D

Ето това са звездите на Пайнер днес.❤️ Те ако се махнат сигурно много ще ги кълне.

ПП: Някой ако може да поясни коя е Лина и коя е Дженифър, че цял ден се чудя.

Тези двете не са в Пайнер, просто са си платили да ги качат в канала.

Текущия ростер на Пайнер е в сайта им.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Emanuela.Carey каза:

Тези двете не са в Пайнер, просто са си платили да ги качат в канала.

Текущия ростер на Пайнер е в сайта им.

Е да, но са повече лица на Пайнер и Планета, отколкото Преслава, Галена, Анелия, Емануела, Джена и т.н. които уж още са там. Иначе тук неведнъж сме говорили за това, че самата продуцентска фирма на практика вече не е съществуваща, а е просто една платформа, до която буквално всеки може да достигне.

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 часа , xroflx9 каза:

ПП това ще вземе да стане хит. За няколко часа е навъртяло повече гледания от всички песни излезли след Джулия.

 

Дефиницията на абсолютен хитов хит👄

  • Haha 1

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Btw има нещо симпатично в тези двечките и техния тип, въпреки бъзиците. Може би защото постоянно си мислим колко е пропаднал Пайнер, а е интересно да се види, че фирмата всъщност продължава да изпълнява предназначението си като огледало на жанра и на демокрацията, както си е било във всички ери още от зората:

Първа - освободени, закачливи звезди, някои с естраден имидж- почти всички талантливи и мега успешни

Втора - предимно стойностни звезди с чат-пат нещо закачливо, почти всички талантливи и мега успешни

Трета - мешавица от разнородни песни, предимно успешни, изпълнени както от наистина големи звезди, така и от такива, подбутнати по нечестни начини. Новото поколение- тотален флоп заради липсата на пари.

Четвърта - свободна зона, в която всеки си прави каквото пожелае, все повече кифли, плеймейтки и певици с по 1 песен са предпочитани пред големи талантливи звезди с десетилетни кариери.

Next: ?

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, SG каза:

Доста ще трябва да се озори Митака, защото на практика почти всички големи вече са го напуснали.:D

Ето това са звездите на Пайнер днес.❤️ Те ако се махнат сигурно много ще ги кълне.

ПП: Някой ако може да поясни коя е Лина и коя е Дженифър, че цял ден се чудя.

Лина е вляво, Дженифър вдясно

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, DanielPiliov каза:

Лина е вляво, Дженифър вдясно

В такъв случай съм Team Jennifer, предполагам. Като ковренска версия на Dove Cameron е.❤️ А Лина е като клонинг на Палома.

@asylum, @Lelqtian от кой отбор сте?

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 часа , Willy каза:

Защото са нагли. Явно идол им е Оцко с това "до еди колко такти е позволено". Очаквам да ги съдят, албанците си държат на правата и работят професионално. Не случайно имат толкова стотици милиони гледания.

Ако наистина не са си уредили нещата нека си ги съдят, никой не казва обратното. Реално аз официално изявление по темата от албанците не съм чула. Имаше някаква статия в нета, в която пишеше, че еди кой си твърди, че са казали еди какво си. Колко пък да си нагъл да те заплашва съд и пак да качваш същата песен малко след като е била свалена. Нямам представа дали са си платили нещо, защо са се писали като автори, нито дали самата Камелия е била запозната. Може би те са и предложили да се включи в проекта и тя е приела без да знае за албанската песен. Честно казано и аз не я бях чувала докато не споменахте тук за нея. Торино, Пашата и Кама твърдят, че всичко е ок, от албанците няма позиция ... очакваме развитието. Не ги защитавам, но наистина ми е странно, че толкова смело се бият в гърдите, че всичко е наред и качват отново, ако реално не е така и са виновни. Не знам, може би аз като не бих го направила и ми се ще и другите да не биха... Факт е обаче, че песента се хареса и ще е жалко за Кама да се е нахендрила така сега, когато постигна успех. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 часа , Fast каза:

Няма как да се докаже, че каналът е техен. Могат да се оправдаят че е на някой фен.

Ами те споделят линкове и се хвалят, че песента е качена пак. Не мисля, че е невъзможно да се докаже кой я е качил и кой е създал канала.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , Willy каза:

Обаче Галин вчера е направил 200к, а лайковете са мръднали само с 1-2к. Коментарите като за милион за 4 дни, тийн идоли и клип пълен с тик токъри също са страшно малко.

Кога ли ще спре да купува този жалкар?!

Е по принцип един човек може да гледа клипа много пъти, но да го лайкне само веднъж. 😁

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, Stela каза:

Ако наистина не са си уредили нещата нека си ги съдят, никой не казва обратното. Реално аз официално изявление по темата от албанците не съм чула. Имаше някаква статия в нета, в която пишеше, че еди кой си твърди, че са казали еди какво си. Колко пък да си нагъл да те заплашва съд и пак да качваш същата песен малко след като е била свалена. Нямам представа дали са си платили нещо, защо са се писали като автори, нито дали самата Камелия е била запозната. Може би те са и предложили да се включи в проекта и тя е приела без да знае за албанската песен. Честно казано и аз не я бях чувала докато не споменахте тук за нея. Торино, Пашата и Кама твърдят, че всичко е ок, от албанците няма позиция ... очакваме развитието. Не ги защитавам, но наистина ми е странно, че толкова смело се бият в гърдите, че всичко е наред и качват отново, ако реално не е така и са виновни. Не знам, може би аз като не бих го направила и ми се ще и другите да не биха... Факт е обаче, че песента се хареса и ще е жалко за Кама да се е нахендрила така сега, когато постигна успех. 

От пръв поглед мога да кажа че тези двамата нямат пиар и не работят с адвокат по въпроса. Вместо да свалят песента временно и да се опитат да се разберат с оригиналния автор, те блъскат пиратски линкове и спамят spotify & apple music charts. Имат си някаква няхна стратегия да направят “авторско въстание” и да покажат колко харесвана е песента.

Мога да предположа, че изобщо не са били запознати с авторското право като са решили да я откраднат.

Освен ако Албанците не са супер разбрани аз очаквам всичко това да им гръмне в лицето.

PS: имейла на албанския лейбъл е info@avddigital.com 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Прес беше на лайв. Каза че са в много добри отношения с Галена. Получила е предложение да бъде пак треньор в Гласът на Бг, но е отказала. Няма планове да напуска Пайнер. С Камелия не били скарани. Не знам дали каза нещо друго интересно

  • Like 1
  • Thanks 2
  • Wow 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Covidche каза:

С Галена сме в много добри отношения, между другото този път поканиха мен отново в Гласа на България, не знам явно са искали да сменят колежката от попфолка от предния сезон.

Но понеже Преслава е добричка им е отказала, за да отстъпи на колежката си.  😁

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Covidche каза:

Камо ма, селянке, що все на теб? 

Все на добрите лошо се случва, все на добрите.. 😂

Може пък да й се връща заради нейни фенове, знае ли човек. Факт е, че го отнася. 😁

 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , SG каза:

В такъв случай съм Team Jennifer, предполагам. Като ковренска версия на Dove Cameron е.❤️ А Лина е като клонинг на Палома.

@asylum, @Lelqtian от кой отбор сте?

А трябва ли да избирам? Не може ли просто да закрием интернеда? 

  • Like 1
  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...