Jump to content

Поп-фолк скандали (май, 2022)


Препоръчани коментари

преди 24 минути, Гальо каза:

Прес беше на лайв. Каза че са в много добри отношения с Галена. Получила е предложение да бъде пак треньор в Гласът на Бг, но е отказала. Няма планове да напуска Пайнер. С Камелия не били скарани. Не знам дали каза нещо друго интересно

Каза още, че мисли за нов албум, но нищо не обещава на този етап. Балада от Драганински чакала и се избъзика, че ще звъни на Оцко за нова песен. За Гласът на България каза, че е отказвала многократно, защото няма време - снимките били в разгара на лятото. Азис се включи от нищото с неадекватния въпрос "Как изкара Гергьовден?"... Прес го отрази чак след 10 минути, защото някой друг беше написал, че Азьо е в лайфа. За Деси Слава можела да каже само хубави неща. Изсмяха се задружно с Павел на въпроса за новите недъзи в Пайнер. Общо взето лайфът беше топ. Отговори на почти всички интересни въпроси. 

 

  • Thanks 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Hurricane каза:

Каза още, че мисли за нов албум, но нищо не обещава на този етап. Балада от Драганински чакала и се избъзика, че ще звъни на Оцко за нова песен. За Гласът на България каза, че е отказвала многократно, защото няма време - снимките били в разгара на лятото. Азис се включи от нищото с неадекватния въпрос "Как изкара Гергьовден?"... Прес го отрази чак след 10 минути, защото някой друг беше написал, че Азьо е в лайфа. За Деси Слава можела да каже само хубави неща. Изсмя се на въпроса за новите недъзи в Пайнер. Павел също. Общо взето лайфът беше топ. Отговори на почти всички интересни въпроси. 

 

Защо да е майтап? ''Режим неприлична'' е от най-яките парчета за 2010-2020. Би било яко пак да пусне нещо от него. 

Иначе за Пашев каза нещо от сорта: ''АКО МИ ПРЕДЛОЖИ силно парче, защо не?''. Кралицата не ходи при авторите, чака те да дойдат. :D :D 

  • Like 3
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, -A. каза:

Защо да е майтап? ''Режим неприлична'' е от най-яките парчета за 2010-2020. Би било яко пак да пусне нещо от него. 

Иначе за Пашев каза нещо от сорта: ''АКО МИ ПРЕДЛОЖИ силно парче, защо не?''. Кралицата не ходи при авторите, чака те да дойдат. :D :D 

Да, нищо лошо не казвам за Оцко, нито пък тя се изказа зле за него. Просто я питаха много за песен от него и тя каза нещо от сорта на "Е, сега ще му звънна, да поръчам песен".

За Пашев изпуснах да напиша, но каза, че много го харесва и че ако ѝ предложи яко парче, ще го направи. 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, -A. каза:

Защо да е майтап? ''Режим неприлична'' е от най-яките парчета за 2010-2020. Би било яко пак да пусне нещо от него. 

Иначе за Пашев каза нещо от сорта: ''АКО МИ ПРЕДЛОЖИ силно парче, защо не?''. Кралицата не ходи при авторите, чака те да дойдат. :D :D 

Личи си. Затова накрая пусна Шушанита и кавър на Мара. 

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Прочетох доста коментари тук...

Всеки дава мнения за песента на Камелия и П&Т , но едно нещо никой не отбелязва. .

След 25 години ,Камелия е най адекватната и хитова певицата. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, asylum каза:

 

Съжалявам, но след Магда не върви! 

Излъжи пред всички тук, че много ти харесва и т.н. за да кликнат и да трупнат гледане на Магде. Много се труди клетата а не оценяват траковете и!

  • Like 1
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Covidche каза:

@Stela

Галин и Симона вчера с 200К, качват за пореден ден. Според теб има ли купени?

То напоследък гледанията са странни, на Галин и Симона не съм я чувал никъде, не се усеща грам като хит, гледанията се трупат трупат. С Фики ми е същото, хит е, но тези гледания са нереални, по другите стрийминг платформи е на смешни места. За тези гледания трябвяше да е хит като “ВНЛ”, която покори веднага всички класации навсякъде. С тези съмнения и знаейки Стораро колко са мизерни и как никой не брои Фики за жив, съм почти сигурен че е пазарувано яко

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 49 минути, Гальо каза:

Прес беше на лайв. Каза че са в много добри отношения с Галена. Получила е предложение да бъде пак треньор в Гласът на Бг, но е отказала. Няма планове да напуска Пайнер. С Камелия не били скарани. Не знам дали каза нещо друго интересно

Някой ако намери запис от лайфа, моля да сподели 😃

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 39 минути, Гальо каза:

То напоследък гледанията са странни, на Галин и Симона не съм я чувал никъде, не се усеща грам като хит, гледанията се трупат трупат. С Фики ми е същото, хит е, но тези гледания са нереални, по другите стрийминг платформи е на смешни места. За тези гледания трябвяше да е хит като “ВНЛ”, която покори веднага всички класации навсякъде. С тези съмнения и знаейки Стораро колко са мизерни и как никой не брои Фики за жив, съм почти сигурен че е пазарувано яко

На Фики най-вероятно е огромен хит сред ромите. Беше в тренда на 5 държави.

  • Like 1
  • Haha 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Stela каза:

Е по принцип един човек може да гледа клипа много пъти, но да го лайкне само веднъж. 😁

Да, само при него стават тия аномалии. Стига оправдания хаха.

Те миналата година пускаха клиповете като реклами в ютуб и този период правеха по 300к и после падаха на 100 и по-малко.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Stela каза:

Ако наистина не са си уредили нещата нека си ги съдят, никой не казва обратното. Реално аз официално изявление по темата от албанците не съм чула. 

Ама как, в New York Tımes излязаха с манифест, а утре ще дават пресконференция пред BBC, CNN и Al Jazeera.

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Willy каза:

Да, само при него стават тия аномалии. Стига оправдания хаха.

Те миналата година пускаха клиповете като реклами в ютуб и този период правеха по 300к и после падаха на 100 и по-малко.

Галин и сега е пуснал реклама на "Трезора" в Тубата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 57 минути, Covidche каза:

И аз така мислех, но песента му се намърда в Тренда на няколко държави, явно турците из европа я надушуха, защото се подвизаваше в немския и нидерландските трендове и още някъде.

Едва ли точно турците в Европа го слушат това.

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Гальо каза:

То напоследък гледанията са странни, на Галин и Симона не съм я чувал никъде, не се усеща грам като хит, гледанията се трупат трупат. С Фики ми е същото, хит е, но тези гледания са нереални, по другите стрийминг платформи е на смешни места. За тези гледания трябвяше да е хит като “ВНЛ”, която покори веднага всички класации навсякъде. С тези съмнения и знаейки Стораро колко са мизерни и как никой не брои Фики за жив, съм почти сигурен че е пазарувано яко

Всъщност канала на Алфа мюзик го посещават много деца. В момента те имат най-голямата детска аудитория в българската музика изобщо. Децата правят най-голямата гледаемост в YouTube в световен мащаб, защото могат да въртят клипа и 1000 пъти без да им омръзне.

Започнаха ротация на песента по заведенията, но според мен гледания идват и от това че Галин е платил на голям брой инфлуенсъри да си качат сторита с песента, което означава още гледания от дечковци.

Иначе не е изключено да има купени гледания, защото Алфа флоповете забоксуват след 1-2 милиона, но купени гледания не вкарват песента в Трендинг.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Гальо каза:

Ето нали някой беше питал за Адам и Десита
2-C41-F8-CA-F455-4-F03-A762-BFC692-C243-

Прясна Деса се аутна като транс, ши-мейл или където точно се пада по тая скала, та колко му е ...  

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Covidche каза:

Според вас Лина и Дженифър някой ден могат ли да бъдат конкуренция на Преслава и Галена? Или по-скро ще останат на ниво Юнона и Кейти Пери.

Не знам. Юнона и Кейти Пери ги знам кои са и съм слушала техни песни, а на тези двете даже не си я пуснах. Хубава ли е? 😂

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Lelqtian каза:

Личи си. Затова накрая пусна Шушанита и кавър на Мара. 

Трябваше да изпее "Носолита" и да възпее новите носове в поп фолка. Поне щеше да им стане химн. 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Covidche каза:

@Stela

Галин и Симона вчера с 200К, качват за пореден ден. Според теб има ли купени?

Не мисля, че са купени предвид сензацията в тик ток. Днес пак гледах колко сторита беше качила Симона на тийнове, които танцуват на песента. Не знам дали трябва да съдя само по това, но пак е накакъв фактор. Клипчетата от участията също.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Olay каза:

Ама как, в New York Tımes излязаха с манифест, а утре ще дават пресконференция пред BBC, CNN и Al Jazeera.

Все нещо можеше да изкоментират в профилите си например. Както казах то ще си покаже. Ако има нарушение на правата им да си ги съдят. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...