Jump to content



Поп-фолк скандали (май, 2022)


Препоръчани коментари

преди 1 минута, Covidche каза:

Помня, но това беше така, защото Галена я пееше. Най-силния й период или част от него. Каквото и да изпееше, беше мегахит с еуфория. Тази специално сякаш беше надценена, към днешна дата изобщо не върви.

Съгласна съм, че сега е забравена. Според мен обаче заслужаваше повече да остане във времето. Супер готино звучене и различен клип като за тогава. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Дай ми трябваше да е третата им колаборация с Преслава. Клипа също помогна да се превърне в хит. Помня че беше избрана за хит на лято 2013, но Кис ми бейбе я надживя отвсякъде.

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, -A. каза:

Т'ва е много добро. Сумарно има над 10 милиона и гони 850 хиляди в spotify, което като за песен без видео е супер.

Why that, not this 😢

 

  • Like 3
  • Love 3
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Алисия и Дилан вървят добре. От 16:00 са направили близо 60К. Да видим утре на кое място ще са. Алисия направи много добре, че хвана вълната от Капките и пусна песен сега. Анелия какво още чака...

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Нещо чалгите, които са се изсипали вчера не ме впечатлиха особено. Най-доброто от последните заглавия си остават "Срещата бърза" и "План Б". Защо обаче Гъбин си затапва така качественото и харесвано парче с Преслава, с тая тъпня "Трезора"?:1000(10):Голям зор да изхаби и захвърли Симона по-бързо и от Лидия, вместо да се старае да задържи във времето поне един свой изпълнител. Повече от прост е, колкото и да го играе всезнаещ продуцент.

  • Like 2
  • Confused 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Willy каза:

Why that, not this 😢

 

Да, една от най-добрите мелодии на Деян Асенов. Явно тогава се беше постарал за Преслава. Като цяло всички пълнежи си ги бива и бяха по-яки от дуета с Галин.

 

Като излезнаха тази ми беше фаворита. Момента ''Още кооолко'' е топа.

  • Like 4
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Stela каза:

Алисия и Дилан вървят добре. От 16:00 са направили близо 60К. Да видим утре на кое място ще са. Алисия направи много добре, че хвана вълната от Капките и пусна песен сега. Анелия какво още чака...

Анелия се отказа

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Covidche каза:

Да, така беше, но после Галена пусна Кой и нулира всичко. 

галена ФТ фики. Даже още си седи така 😭😭😭 Дъртия беше в строгата си ера,  налагаше се Галена да благодари че им е позволил да спечелят дует на годината, въпреки че не е в Пайнер.

  • Haha 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Stela каза:

Казала ли е нещо, или? 

По интервюта като я питат за нова песен, все увърта. Скоро имаше пак интервю около капките и отговорът беше Когато меу дойде времето или нещо такова

  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Covidche каза:

Преди редовно превръщаше такива песни в хитове - Помощ, От мен питието, както и редица от първите й албуми като Лъган си ти и други.

Това май й е последното попадение от тия неклипираните песни, но напоследък и за нея стана трудно. Големите й хитове останаха до 2019, трябва й нещо мощно.

За съжаление само като видиш инстаграма на Преслава ти става ясно, че и помен няма от тази амбициозната и борбена певица за която живееше за кариерата. Сега имам чувството, че я интересува само Паола и освен да седи на село друго не прави. 

Сигурно и е било болна тема, че нямаше деца докато другите певици вече си имаха семейство и сега иска да навакса. Личи си, че вече работи насила. Виж, че като направи нещо с кеф като първия машъп веднага се получава - хората усещат кога има хъс и кога го правиш да отбиеш номера. Иначе лично на мен ''От утре'' много ми харесва и мисля, че е най-доброто нейно парче от ''Пиян'' насам.

Според мен ако забраменее с второ ще си вземе една доооста дълга почивка и ще ходи само по участия.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 37 минути, Stela каза:

Какво стана с Данна? Нали щяха да пускат новата песен.. Искам хит като "Той"! 😍

Има време! Да не си дава зор. 

преди 16 минути, Mr. Greshen каза:

По интервюта като я питат за нова песен, все увърта. Скоро имаше пак интервю около капките и отговорът беше Когато меу дойде времето или нещо такова

Има нова песен, която ще бъде представена в неин личен канал. Стига си разказвал истории от 1001 нощи. 

  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Фолк звездата Мира: Когато разбрах, че съм бременна, приоритетите ми се промениха

"Когато разбрах, че съм бременна, осъзнах, че семейството ми е по-важно от музикалната кариера. Приоритетите ми се промениха - казвах си, че е по-добре на мен да ми е лошо, но на бебето да му е добре. След раждането може и да се върна на сцената, но никой не знае какво ще се случи след една година".

Това заяви пред "България Днес" фолкпевицата Мира, която навръх Великден разкри, че носи момченце в утробата си. Изпълнителката е в четвъртия месец, като в началото на бременността е имала трудни моменти, но вече всичко преминава по-спокойно. И не се оплаква, защото знае, че при други жени бременността може да протече много по-тежко.

"От началото на годината всичко ми се случи много бързо. Навръх Нова година приятелят ми ми предложи брак, а месец по-късно забременях. Не сме подписвали, но за мен раждането на дете е повече от всеки подпис. Искам да благодаря на човека до мен, че ме подкрепя постоянно и с него сме едно семейство", сподели още пред вестника Мира.

Певицата разкри, че ще продължи с участията си до месец май и след това спира, за да се отдаде на майчинството. "На моите изяви има много танци, а положението ми вече не го позволява. Хубаво е да имаш любовта на публиката, но когато се прибереш вкъщи, си сам. Затова в един момент приоритетите се променят. Благодарна съм, че имам една чудесна и положителна година след тежките периоди на пандемия и война", добави Мира.

Бъдещата майка е категорична, че ще се опита да възпита момченцето си да е добър човек, който да оценява това, което се прави за него. И за нея няма значение каква професия ще си избере, а да помага светът да се превръща в едно по-добро място.

мира-mira

https://secret.bg/exclusive/bremennata-mira-semeistvoto-veche-e-po-vajno-ot-karierata-mi/?fbclid=IwAR2-ydqAsXw2E7y_AMtIxO1WTHD_xaKsNwmb1tgxZjg2Kas1_XsFskGS13I

  • Love 5

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Mr. Greshen каза:

По интервюта като я питат за нова песен, все увърта. Скоро имаше пак интервю около капките и отговорът беше Когато меу дойде времето или нещо такова

Много добре прави! През последните години тотално се оля с неадекватни песни. Няма нужда от нова песен на всяка цена, Камелия си има участия и с една песен на година, Анелия има не по-малко хитове които да пее. Предпочитам никога повече да не чуя нов проект от нея вместо песни като гъзарка и котка. 

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...