Jump to content



Поп фолк скандали (Юни, 2021)


Препоръчани коментари

преди 6 минути, Willy каза:

Бе, вие разбирате ли от шега, бе, аман от вас, бе!!

И ти не беше ли на 20? Защо говориш все едно си го преживял? Аз ли да те уча сега?!

 

Не разбираме! Благодаря, че ме подмладяваш така :) 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, Hurricane каза:

Как ще коментирате факта, че “Аномалия” и “Автомата” правят повече стриймове от бутания от вас за хит на сезона “Скандал”?

Плейлистинга при слушателите без премиум е много по-голям при пайнерските песни, заради дистрибутора и начин на работа. @Fast, преславов, non-biased по въпроса, по ги разбира тези неща и може да ти обясни. 😊

И да не забравим, че говорим за 200 слушания разлика в Spotify. Точно в 3 колко има? Масово песните се слушат в YouTube. Spotify не влиза и с 1-2% от общите слушания на песните.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, HIStory каза:

Мариета Ангелова беше в стихията си тогава, май няма хит от тоя период, който да не е по нейн текст. Най-много намаза Ивана, за мен много голяма част от успеха си дължи на Мариета. Същото е и с Преслава - серията, с която се изстреля в А група - Дяволско желание, Завинаги твоя и Финални думи, беше по текстове на Ангелова. 

Абсолютно верно! Ивана я представяше даже като лична текстописка. С това особено парадираше дълги години тук поне за мен най-големия фен в нета на Ивана за всички времена, общински съветник и кандидат кмет на София - Борис Бонев. И винаги когато го напишеше го питах едно нещо: - Боби, а да знаеш откъде е Мариета Ангелова? :1000(19): 

преди 4 минути, asylum каза:

Това по какъв начин пречи да си подреди кариерата и онлайн? Сама ли ще натиска бутони, че това да се случи? Едва ли... 

Немам идея. Технологиите явно идват по-бавно в Банишора.... :1000(29):

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Chuchuliga каза:

Ами тя нали й затваряла телефона Въчка, като й звъни. 

Не вдига, не че затваря.

После леля Янка все трябва да мисли оправдания да замазва положението. Един път спала след участие, друг път била с Паола в банята и не чула телефона, трети път шофирала и не могла да вдигне. Чак ми е жал за баба Въчка. Тя горката е наивна и вярва.

  • Like 1
  • Haha 2
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Willy каза:

Плейлистинга при слушателите без премиум е много по-голям при пайнерските песни, заради дистрибутора и начин на работа. @Fast, преславов, non-biased по въпроса, по ги разбира тези неща и може да ти обясни. 😊

И да не забравим, че говорим за 200 слушания разлика в Spotify. Точно в 3 колко има? Масово песните се слушат в YouTube. Spotify не влиза и с 1-2% от общите слушания на песните.

И KVZ работят с главен дистрибутор (Merlin), но са по-бавни в качванията. Това също може да изиграе роля. След колко дни пуснаха Скандал?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, foxy_vd каза:

Абсолютно верно! Ивана я представяше даже като лична текстописка. С това особено парадираше дълги години тук поне за мен най-големия фен в нета на Ивана за всички времена, общински съветник и кандидат кмет на София - Борис Бонев. И винаги когато го напишеше го питах едно нещо: - Боби, а да знаеш откъде е Мариета Ангелова? :1000(19): 

Чудих се аз това диване откъде ми е така познато. Ей Фоксе, една хубава работа да свършиш и ти. :D

  • Like 1
  • Haha 2
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Кама утре е при Цитиридис. Екстра Нина май също нещо на запис. Последен брой за сезона. 

Чух това навън. После Фокса го сподели тук. Пуснах си го и ме зариби! Трети път играя! ХИТ! 

 

  • Haha 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, GSA каза:

Пепе 3.10 Мин - “А Камелия ли говори за пеене на живо”.

Скандална.

Имаше такъв период, онзи в който имаха един и същ дилър с Илиян в "Плаза". Е, после съжаляваше, че е повдигнала въпроса, щото онази си отвори устата и..... но има такива моменти. :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, foxy_vd каза:

....общински съветник и кандидат кмет на София - Борис Бонев.

Между другото ти преди години му сипваше с двойния черпак, че парите за образованието му в Париж идвали от ГЕРБ, сега не ти ли стана малко тъпо преди две години?

6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 52 минути, Hurricane каза:

Преслава се разбива на “Скандал” с усмивка и продължава да танцува дори на масата си, докато Галена харесва коментари против нея. Това показва до каква степен едната е изоставила 90% от комплексите си в миналото, а другата самите те не я пускат.

Чакай малко - Преслава беше на лайв пред хиляди души, ти очакваше да замръзне след като я пуснаха ли? Но дори да се е изкефила искрено на песента, то е в нейн плюс. 

А мога да ти кажа как Галена лично съм я виждал как танцува на песни на Преслава и веднъж дори си припяваше “Изтрезняваш ли” преди да се качи да излезе да пее на сцената. Пее и “Бутилка” и “Живей” понякога на участия, стига някой от публиката да я помоли. 

Правят се отново безмислени интриги относно двете. 

Тея коментари със сърца в момента са отхаресани, очевидно явно е бил някой от екипа на канала.

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, FolkEmpire каза:

Много известен тоя канал брей..

Как се направи, че се задавя заради климатика, а се изхили на поздрава за ФакултетО, или на нещо, което й казаха в слушалката. Хъ-хъ! 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Danger. каза:

Чакай малко - Преслава беше на лайв пред хиляди души, ти очакваше да замръзне след като я пуснаха ли? Но дори да се е изкефила искрено на песента, то е в нейн плюс. 

А мога да ти кажа как Галена лично съм я виждал как танцува на песни на Преслава и веднъж дори си припяваше “Изтрезняваш ли” преди да се качи да излезе да пее на сцената. Пее и “Бутилка” и “Живей” понякога на участия, стига някой от публиката да я помоли. 

Правят се отново безмислени интриги относно двете. 

Тея коментари със сърца в момента са отхаресани, очевидно явно е бил някой от екипа на канала.

Не пее никоя от песните си с Прес. На сватба,на която е пяла преди година,мой приятел си е поискал “Живей”,тя му се изсмяла и му казала да си избере някоя друга… Таа сериозно й личат комплексите и злобата особено спрямо Преслава.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, BaGaBoNtIn каза:

Не пее никоя от песните си с Прес. На сватба,на която е пяла преди година,мой приятел си е поискал “Живей”,тя му се изсмяла и му казала да си избере някоя друга… Таа сериозно й личат комплексите и злобата особено спрямо Преслава.

Бил съм на участие на Галена, на което я изпя. 

  • Like 3

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, BaGaBoNtIn каза:

Не пее никоя от песните си с Прес. На сватба,на която е пяла преди година,мой приятел си е поискал “Живей”,тя му се изсмяла и му казала да си избере някоя друга… Таа сериозно й личат комплексите и злобата особено спрямо Преслава.

Миналата година като бях на участие пя “Живей”, а наскоро от миналата седмица гледах сторита как пя “Бутилка” в Благоевград. 

Галена не е казала нито една лоша дума за нея, само вие си я виждате тая “злоба”.

  • Like 7
  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, BaGaBoNtIn каза:

Не пее никоя от песните си с Прес. На сватба,на която е пяла преди година,мой приятел си е поискал “Живей”,тя му се изсмяла и му казала да си избере някоя друга… Таа сериозно й личат комплексите и злобата особено спрямо Преслава.

 

преди 5 минути, asylum каза:

Бил съм на участие на Галена, на което я изпя. 

Тя я изпя дори и когато гостуваше тук при нас в Македония през 2017, а пропусна много по-големи хитове.

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, Danger. каза:

Чакай малко - Преслава беше на лайв пред хиляди души, ти очакваше да замръзне след като я пуснаха ли? Но дори да се е изкефила искрено на песента, то е в нейн плюс. 

А мога да ти кажа как Галена лично съм я виждал как танцува на песни на Преслава и веднъж дори си припяваше “Изтрезняваш ли” преди да се качи да излезе да пее на сцената. Пее и “Бутилка” и “Живей” понякога на участия, стига някой от публиката да я помоли. 

Правят се отново безмислени интриги относно двете. 

Тея коментари със сърца в момента са отхаресани, очевидно явно е бил някой от екипа на канала.

Тази жена толкова ли няма време, за да хареса едни коментари на феновете?! Ужас! Какво отношение... Да си изтрие всички социални мрежи! Тя тях ги изпозлва само за да рекламира нещо, да качи някоя анкета да гласуват за нея или съответно да се похвали коя класация е спечелила и колко гледания е направила. Галена тотално уби онова готино момиче от някога! Превърнала се е в нечовек! 

  • Like 4
  • Dislike 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Hurricane каза:

Тя тях ги изпозлва само за да рекламира нещо, да качи някоя анкета да гласуват за нея или съответно да се похвали коя класация е спечелила и колко гледания е направила. 

И това казано от фен на Преслава..

  • Like 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Hurricane каза:

Тях ги изпозлва само за да рекламира нещо, да качи някоя анкета да гласуват за нея или съответно да се похвали коя класация е спечелила и колко гледания е направила.

Не знам ама твоята споделя гледанията на песните си на всеки кръгъл милион, дори на машъпите. И като гледам шерва всевъзможни измислени класации на фен странички. Ще го отречеш ли? 

Та тя зимата сподели стори на фен профил, където пишеше в Уикипедия, че е “единствената кралица на попфолк жанра”. 

И някакъв твой пост също беше споделила на стори, пак прехвален на макс.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...