Jump to content



Поп фолк скандали (Юни, 2021)


Препоръчани коментари

преди 8 минути, Olay каза:

Дано не.

Песните и клиповете си ги избира, продуцира и плаща сама, участията й ги урежда ангелчето, дистрибутор й е КЗМ.

Пайнер освен да я въртят по една ТВ със съмнителен рейтинг друго правят ли?

Не знам дали правят нещо в Пайнер, ама се чуват разни слухове, че тялом е при тях, но духом отдавна е отлетяла и нещо не е много при тях. В смисъл, въртя каналите и я гледам през половин час при оцковата и пак така при касъмовите теливизии. Постоянно с Меди и Доника, а те са "оцкови". И взех да си мисля дали Пайнера ще е още веднъж толкова глупав, за да повтори упражнението с Камелия, което де факто се оказа края на монопола му в чалгата? 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , SG каза:

Абе Ивана както и да са я налагали, си беше титан заради самите песни. Нали, ясен факт си е, че умишлено са давали точно на нея най-силните кавъри, но пък то причината за успеха на тия песни си беше не само музиката, а и изпълнението, излъчването. Живото пеене по турнетата също си каза думата.

Не говорим за песни и хитове. Всички изброени са ги имали, за да се "самозабравят" и почнат да правят шмекерии, което ни беше темата. Несправедливо оплюха Меди, а всички български певци са го правили, щом видят малко слава. 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Б`аси, Тита пропяла чалга и много и отива!!! И така като гледам с Джена са с топ хита в началото на лятото.

А Джена и с "Моя номер", май, май върти Панер в момента.

Но, сега се втрещих - Криско си направил "Луда по тебе"? :g2: 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 32 минути, foxy_vd каза:

Галена още ли е в Пайнер, че я виждам постоянно по телевизиите на Оцко и Касъмовите? :scratch:

Според последния списък с хонорари който имам - да. И цената е същата. Обаче много са се пуснали на отстъпка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, pacho каза:

Фокси, какво се случва с дискографията на Камелия, Пайнер и правата? Не изтече ли тоя период, който се чакаше?

Амии.. като цяло.. не знам какво да ти кажа.

И да не е изтекъл, все някой ден ще изтече. :) 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, pacho каза:

Фокси, какво се случва с дискографията на Камелия, Пайнер и правата? Не изтече ли тоя период, който се чакаше?

Ами профукала е парите за нова сура и сега няма за права на песни и клипове.

Майтапа настрана - сигурно се случва същото; което и с албума, книгата, големия концерт.

Все големи приказки, а накрая и Кама по банановата кора. 

  • Like 2
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Chuchuliga каза:

Амии.. като цяло.. не знам какво да ти кажа.

И да не е изтекъл, все някой ден ще изтече. :) 

Понеже си нов/нова, да те светна, много мразим тука празни приказки! А и не виждам да се казваш foxy.

  • Like 4
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, pacho каза:

Фокси, какво се случва с дискографията на Камелия, Пайнер и правата? Не изтече ли тоя период, който се чакаше?

Ами от юли 2020 станаха 10 години от "Проект 13". Всичко вече си е нейно, като изпълнителски права. Немам идея какво мисли да прави. То не е и нужно нищо де. Има си 10-15 яки хита, които и трябват и с тях си пита оная работа. Миналата седмица като идва тук при нас забелязах, че не пее много от старите неща. Нова публика има Пачо. Много и вървят новите неща при децата. Масово са родени след 2000 година. Требва си адаптация и промяна. Старите неща са бетон, там е отработено. Бизнес с чалга се прави в клубове все пак, а не в нета, тубата или незнам си къде в Спортифайййй, Мортифаййй или на баба им фая.

Трябваше да разпитам това-онова след участието, ама по обясними причини стигнах само до таксито. :wine:

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, pacho каза:

Понеже си нов/нова, да те светна, много мразим тука празни приказки! А и не виждам да се казваш foxy.

Аз мислех, че дискусия да става. Извинявайте! Ще си мълча. 

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Chuchuliga каза:

Аз мислех, че дискусия да става. Извинявайте! Ще си мълча. 

Ставе бре, нема проблем. Ама не като слон в стъкларски магазин. Ако нещо не знаеш, ще ти обясним. :1000(19):

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, foxy_vd каза:

Ами от юли 2020 станаха 10 години от "Проект 13". Всичко вече си е нейно, като изпълнителски права. Немам идея какво мисли да прави. То не е и нужно нищо де. Има си 10-15 яки хита, които и трябват и с тях си пита оная работа. Миналата седмица като идва тук при нас забелязах, че не пее много от старите неща. Нова публика има Пачо. Много и вървят новите неща при децата. Масово са родени след 2000 година. Требва си адаптация и промяна. Старите неща са бетон, там е отработено. Бизнес с чалга се прави в клубове все пак, а не в нета, тубата или незнам си къде в Спортифайййй, Мортифаййй или на баба им фая.

Трябваше да разпитам това-онова след участието, ама по обясними причини стигнах само до таксито. :wine:

Просто очаквах, че ще си барне канала в youtube и ще качи всичко. Тамън да ѝ се отчитат нещата директно при нея.

Гледам, че Сашка организирала Брена и Глория за Козлодуй. Кефи ме, да не вземе хляба на някого само. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, Fast каза:

Според последния списък с хонорари който имам - да. И цената е същата. Обаче много са се пуснали на отстъпка.

Подай списъка там! :D 

преди 13 минути, Chuchuliga каза:

Здравейте, аз съм Чучи. Много ми е приятно да съм сред вас. :)

А сега един поздрав! 

Стягай колана, че време стана.  

 

Ето това е класен проект. Кой друг е играл кючек върху 22-ката!? 

 

  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, foxy_vd каза:

Ами от юли 2020 станаха 10 години от "Проект 13". Всичко вече си е нейно, като изпълнителски права. Немам идея какво мисли да прави. То не е и нужно нищо де. Има си 10-15 яки хита, които и трябват и с тях си пита оная работа. Миналата седмица като идва тук при нас забелязах, че не пее много от старите неща. Нова публика има Пачо. Много и вървят новите неща при децата. Масово са родени след 2000 година. Требва си адаптация и промяна. Старите неща са бетон, там е отработено. Бизнес с чалга се прави в клубове все пак, а не в нета, тубата или незнам си къде в Спортифайййй, Мортифаййй или на баба им фая.

Трябваше да разпитам това-онова след участието, ама по обясними причини стигнах само до таксито. :wine:

Викаш някакви стотици хиляди левове, които може да изкара от стрийм в спотифай и тубата на Кама не и трябват? 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Chuchuliga каза:

Здравейте, аз съм Чучи. Много ми е приятно да съм сред вас.

Доста бързо си се научил да влизаш като “Скрит” за нов потребител. :sneaky2:

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, pacho каза:

Просто очаквах, че ще си барне канала в youtube и ще качи всичко. Тамън да ѝ се отчитат нещата директно при нея.

Един ден може и да го направи, но сега приоритет и е да си... снима новия нос. :g2:

Кама нема зор да дири пари от нета. Когато е трябвало ги е направила и е създала име, най-важното в този бизнес. А името и продава все така здраво както и преди. Даже при тази криза с нови имена и цикленето в нищото още повече и се очертава ореолчето около главата.

Камелия трябва да прави само едно нещо докато и се пее - да поддържа легендата са себе си! :3:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Danger. каза:

Доста бързо си се научил да влизаш като “Скрит” за нов потребител. :sneaky2:

Здравей. Аз не съм нова, регистрирах се преди повече от месец. Чела съм ви доста. :) Ти си фен на Галена, нали?

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Ivan_Kozarev каза:

@foxy_vd Виждам, че разбираш нещата.

Разкажи ми нещо повече около Преслава. Според теб възможно ли е да напусне Пайнер ?

Никога, при никакви обстоятелства, не никаква цена, дори с опряно дуло на пушка в главата.

Абсурд - 1 000 000 % гаранция

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, foxy_vd каза:

Никога, при никакви обстоятелства, не никаква цена, дори с опряно дуло на пушка в главата.

Абсурд - 1 000 000 % гаранция

Много си категоричен.

Корабът потъва. Според мен е въпрос на време и малкото останали свестни изпълнители да си оберат чуковете.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 47 минути, asylum каза:

Не говорим за песни и хитове. Всички изброени са ги имали, за да се "самозабравят" и почнат да правят шмекерии, което ни беше темата. Несправедливо оплюха Меди, а всички български певци са го правили, щом видят малко слава. 

Критиката към Меди не е съвсем несправедлива ако и той си позволява шмекерии. :D

Фокси, YouTube и другите платформи могат да донесат доста пари на изпълнителя. А за старите имена това е златна възможност да печелят дори и само с вечните си хитове. Тези на Дес и Камс примерно имат десетки милиони само в Тубата и отиват към добри цифри и по другите, това са си много $$$ ако е монетизирано.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, foxy_vd каза:

Никога, при никакви обстоятелства, не никаква цена, дори с опряно дуло на пушка в главата.

Абсурд - 1 000 000 % гаранция

Мисля, че преди две години можеше да кажеш абсолютно същото и за ринопластиката на Кама, ама животът е пълен с изненади. :D

6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...