Jump to content



Поп фолк скандали (Юни, 2021)


Препоръчани коментари

Правила:

1. В темата се пише само за поп фолк и всичко около жанра. 

  • Спамът, флуудът, двойните постове, саморекламата и прекомерните залитания от основната тема са забранени.
  • Не са позволени коментари, съдържащи само емоджита, клипове и снимки без контекст.  
  • Не е позволено постването на повече от едно видео от видеоплатформи в един пост. Ако има нужда от повече, да бъдат вмъкнати като линк.
  • Коментари, които затрудняват нормалното браузване (разглеждане) на страницата - ще бъдат скривани.

2. Не се допуска създаването и използването на псевдоними на фенове или фен маси, както и свързването на фенство с личен живот. 
3. Забранени са индиректни обиди към потребители, посредством текстове/заглавия на песни и др. добре познати похвати. 
4. Освободеният език към публични личности и продуценти е допустим, когато не са засегнати техни деца, роднини и близки хора, които не са в публичната сфера.
5. Споделянето на линкове за изтегляне към незаконно изтекла музика в темата е забранено без изричното разрешение на администратор. 

Екипът си запазва правото да крие или мести коментари, които не отговарят на горепосочените правила, а системните и повторните нарушители ще бъдат наказвани. 

Само модератори могат да създават тази тема и задължително трябва да посочат Време на заключване.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Danger. каза:

Ти в час ли си или просто пишеш неща колкото да не заспиш? 

Всеки с мнението си, а аз дали съм в час е моя работа. На мен живота не ми се върти в това да се кланям на някоя чалга певица. Беше ирония към печенко, защото бута песента и се знаеше, че ше я пусне нея. 5 хомота спамят с Галена цял ден. Да не говорим, че не аз броя ксто идиот песните й със всяко гледане.

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, WindWalkerMonk каза:

Всеки с мнението си, а аз дали съм в час е моя работа. На мен живота не ми се върти в това да се кланям на някоя чалга певица. Беше ирония към печенко, защото бута песента и се знаеше, че ше я пусне нея.

Като почнете с това “Моят живот не е чалгата, не е да защитавам любимката си и т.н” а в същото време висите по цял ден във форума и да пишете за чалгарки, изглеждате трагични. :D 

Питах те дали си в час, защото определи песента като хит в махалите. А това е песен с модерно звучене. Сам си прави изводите. 

  • Like 5
  • Dislike 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Danger. каза:

Като почнете с това “Моят живот не е чалгата, не е да защитавам любимката си и т.н” а в същото време висите по цял ден във форума и да пишете за чалгарки, изглеждате трагични. :D 

Питах те дали си в час, защото определи песента като хит в махалите. А това е песен с модерно звучене. Сам си прави изводите. 

Да бе, ама да пишеш за чалга и да се ебаваме с абсурдни неща и да броиш като дебил клипчета в youtube  са различни неща. Сещаш се нали.

Дай ми пример къде аз се кланям на чалга дивите, и къде броя. Аз си поствам неща, смея им се и тва е.

Едно време на Глория така скачаха, даже изтекоха информации че си купили рокля като нейната и пели 100% жена пред огледалото.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Danger. каза:

Като почнете с това “Моят живот не е чалгата, не е да защитавам любимката си и т.н” а в същото време висите по цял ден във форума и да пишете за чалгарки, изглеждате трагични. :D 

 

Ми сам каза, че пише за чалгаркИ. Не е като да е обсебена от една единствена. 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, WindWalkerMonk каза:

Всеки с мнението си, а аз дали съм в час е моя работа. На мен живота не ми се върти в това да се кланям на някоя чалга певица. Беше ирония към печенко, защото бута песента и се знаеше, че ше я пусне нея. 5 хомота спамят с Галена цял ден. Да не говорим, че не аз броя ксто идиот песните й със всяко гледане.

 

2BC1E206-F9F8-4C99-A522-9F668402B6B0.jpeg

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, asylum каза:

Ми сам каза, че пише за чалгаркИ. Не е като да е обсебена от една единствена. 

Това не променя факта, че е обсебен от форума и чалгата, което на практиката е същото. 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, pechenko каза:

 

2BC1E206-F9F8-4C99-A522-9F668402B6B0.jpeg

Ако беше пуснал Цуца щеше да е изненада. Но направи транзишън от баба към Галена. Защо се скарахте с дъртата? Минетчо се обиди защото предпочела друга придворна пред него.

  • Haha 1
  • Confused 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Danger. каза:

Искрено се смея на хората, дали дислайк на поста ти и се сещам колко тъпо им става като отворят Youtube. :D 

Не всичко е гледания мм да аха това е за Глория!!!

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, чушка. каза:

Това не променя факта, че е обсебен от форума и чалгата, което на практиката е същото. 

Не, не е. Аз не смятам отрепки за върха на България. Нито изкривявам истината за поведението им. И не е обсебване.  Едно е да си дискутирам Ваня, както и другите певици. Виж и за Глория си пиша, за еврото. Съвсем различно е като дебил да плюя по всяка една и да пиша 24/7 хубаво само за Галена. Това вече е обсебване.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, WindWalkerMonk каза:

Ако беше пуснал Цуца щеше да е изненада. Но направи транзишън от баба към Галена. Защо се скарахте с дъртата? Минетчо се обиди защото предпочела друга придворна пред него.

Коя е дъртата и кой е Минетчо?

Ауу, прекрасна вечер.

Ето това са истински скандали, а не да се правим вечно на позитивни :cradle:

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, VulkoIsTheBest каза:

Коя е дъртата и кой е Минетчо?

Ауу, прекрасна вечер.

Ето това са истински скандали, а не да се правим вечно на позитивни :cradle:

Планетчо и Глория. Имало драма, че дъртата пиела кафе с някой у тях, а не с него.

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, WindWalkerMonk каза:

Планетчо и Глория. Имало драма, че дъртата пиела кафе с някой у тях, а не с него.

Ма печенко не е планетчо, доколкото знам? 

  • Haha 3
  • Wow 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, WindWalkerMonk каза:

Ако беше пуснал Цуца щеше да е изненада. Но направи транзишън от баба към Галена. Защо се скарахте с дъртата? Минетчо се обиди защото предпочела друга придворна пред него.

Мога да се закълна, че бях приготвил “Да бях от гадните”, но реших да подразня Преславови. :1000(29): Не знам за какво говориш… 

 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, pechenko каза:

Мога да се закълна, че бях приготвил “Да бях от гадните”, но реших да подразня Преславови. :1000(29): Не знам за какво говориш… 

 

Е нали беше фен на баба Гло, ама я разлюби. Остави жената на стари години. Свършиха й парите, мутрите и феновете. Иначе за Планетчо знам, защото в дъ руф се оплакваше на неква HR ка за това, че той толкова правил, всичко й следял... Била рана в сърцето.

  • Haha 3
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, WindWalkerMonk каза:

Планетчо и Глория. Имало драма, че дъртата пиела кафе с някой у тях, а не с него.

Това е чиста обида… да ме сравняваш и то с Планетчо?!? :pokey:

преди 2 минути, asylum каза:

Ма печенко не е планетчо, доколкото знам? 

Аз съм, но съм под прикритие тук ( кралицата заръча да следя поданиците ) :1000(29):

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, pechenko каза:

Това е чиста обида… да ме сравняваш и то с Планетчо?!? :pokey:

Аз съм, но съм под прикритие тук ( кралицата заръча да следя поданиците ) :1000(29):

Не съм бе. Но виж горе добавих за него, Глория му е разбила сърцето, сигурно след нея някой друг и други неща. 

Иначе кажи сега за Галена, какво те кефи в нея? 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...