Jump to content

Поп фолк скандали (Юни, 2021)


Препоръчани коментари

преди 14 минути, Gerganafen каза:

И то с ултра ковренски клип... Закривай. Кариерата на тая приключи с дуетите с Теофиков. Ама така е, като й е в кръвта да бъде мутреса и трябва да изпълнява всяка прищявка на "милото", иначе милионите и марковите парцали ще отидат при друга, по-послушна.

Емилия е тотално дъно като личност от години. На много хора им падна в очите, когато каза, че не би се возила в Лада, още оттогава беше с идеята да си хване някой чичко-паричко и да си спаси живота. Най-сетне си показа истинското лице, че използва "кариерата" за свои лични цели. Не, че не беше ясно още с Коко Динев, но сега в пъти.

  • Like 2
  • Wow 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз не мисля така. Мария е тая, която си използва кариерата за собствени цели. Емилия и да го е искала това нещо, винаги е показвала, че кариерата й е важна. Просто сега си позволява да прави музикални експерименти, без да й се налага да се тормози дали ще са хитове или не, защото не й е важно колко участия ще има и дали изобщо ще има такива.

  • Like 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Blueberry каза:

Аз не мисля така. Мария е тая, която си използва кариерата за собствени цели. Емилия и да го е искала това нещо, винаги е показвала, че кариерата й е важна. Просто сега си позволява да прави музикални експерименти, без да й се налага да се тормози дали ще са хитове или не, защото не й е важно колко участия ще има и дали изобщо ще има такива.

Я недей да я защитаваш тая,че да не побеснявам!

  • Haha 7
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, GSA каза:

Ема пак с дуети ще опитва. Тая жена няма самостоятелна кариера вече. 

Последната соло песен 2018, а последният соло хит 2015. 😭

  • Like 2
  • Haha 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Емилия много се развали :(  харесвах я преди 10-15 години с визията с руси къдрици, мелодични и смислени песни, беше царица на баладите.

Нищо не е останало от това. За Анелия не ми се говори, там е още по-зле.

Много е зле чалгата в момента. Направо ужас.

  • Like 3
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Ivan_Kozarev каза:

Емилия много се развали :(  харесвах я преди 10-15 години с визията с руси къдрици, мелодични и смислени песни, беше царица на баладите.

Нищо не е останало от това. За Анелия не ми се говори, там е още по-зле.

Много е зле чалгата в момента. Направо ужас.

Само една 30-годишна сладурана крепи чалгата!

 

  • Haha 4
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Blueberry каза:

Само една 30-годишна сладурана крепи чалгата!

 

Обожавам Малката! ❤️ Но наистина ли е на 30 години? Боже, аз мислех, че е максимум 21-22. Ами тя никак не е малка тогава..лъжат хората. 

  • Haha 7
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Chuchuliga каза:

Обожавам Малката! ❤️ Но наистина ли е на 30 години? Боже, аз мислех, че е максимум 21-22. Ами тя никак не е малка тогава..лъжат хората. 

Според уикипедия е на 29, но някои хора помним истината :Vishenka_14:

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, ANGEL каза:

 

И каква е разликата между това и това: 
 

 

Че се е снимала със същия тоалет, на път за промоцията на Теди. И що не го е качила в своя канал? 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, Hurricane каза:

@Willy, вие имате ли музикален пазар в Македония или слушате продукцията на Югославия и чат-пат България?

 

Има изпълнители от различни стилове, но не са много успешни. Има няколко имена в момента, които правят хитове, главно за младите. Иначе, масово продукцията на трите държави от Югославия с по-развит пазар, да. Българско пробива веднъж на 5 години. Последно Шушана, Мотел и Хабиби.

Това е един огромен хит, за който се сещам на момента.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Willy каза:

Има изпълнители от различни стилове, но не са много успешни. Има няколко имена в момента, които правят хитове, главно за младите. Иначе, масово продукцията на трите държави от Югославия с по-развит пазар, да. Българско пробива веднъж на 5 години. Последно Шушана, Мотел и Хабиби.

Това е един огромен хит, за който се сещам на момента.

Тоест македонци има и в IDJ VIDEOS? Интересно ми е, защото в България никой не знае популярните имена от македонския музикален пазар. А имате ли си свой голям YouTube канал като PlanetaOfficial и FacingTheSun? 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Hurricane каза:

Тоест македонци има и в IDJ VIDEOS? Интересно ми е, защото в България никой не знае популярните имена от македонския музикален пазар. А имате ли си свой голям YouTube канал като PlanetaOfficial и FacingTheSun? 

Само 2 бона, гледам че сега ще имат и участия в бг по морето и има мн интерес. Под клиповете им също е пълно с бг и сръбски коментари.

Това чак сега гледам че има 18М за година.

Голям канал няма, всеки си качва в личен канал.

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...