Jump to content



Поп фолк скандали (Юни, 2021)


Препоръчани коментари

преди 10 минути, SG каза:

Мен това с Меди вече не ме изненадва. Той очевидно е решил да си подсилва кариерата с някоя и друга цифра. Жалко, че счита за нужно да го прави, тъй като някои неща като Да си тук си гръмнаха.

 

Не го е направил той, а болни фенове. 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Гальо каза:

Преди малко бяха 24К, сега вече са 36К. Меди е толкова литнал в облаците, че е огромна звезда, и ще се сгромоляса по-бързо от Гери-Никол

Защо само него вините, като абсолютно всичките са били такива в пиковите си моменти. Купен трафик, платени статии в жълти издания преди беше на мода, подбиване на цени. Всички са драпали по такива начини - Ивана, Андреа, Галена, Петкана, Драгана... 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 36 минути, чушка. каза:

Татяна с новия си клип, не дава добро послание на хората. Не трябва да се прощава изневяра, още повече само с кошница с цветя, най-малко една Панамера или имот в Драгалевци. Тогава е окей.

Накрая такъв поглед злобен хвърля Тотя, като го прегръща, че не е ясно после ще го кастрира ли, що ли. Следва продължение май :D

  • Haha 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Willy каза:

Ох, става смешно. Тръгнал в различни теми да се обяснява и да хейти само. Живей малко по-позитивно и без злоба, ще видиш колко по-хубаво е. 😃

@asylum 

Каза фен на Галена, обикалящ да повтаря, че Преслава била извън топ 5 нон стоп, изпускай си бележките с броенето на гледания. Ако мнението ми го приемаш за злоба, значи не знаеш значението на думата.

  • Like 3
  • Dislike 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, BobiTo каза:

Каза фен на Галена, обикалящ да повтаря, че Преслава била извън топ 5 нон стоп, изпускай си бележките с броенето на гледания. Ако мнението ми го приемаш за злоба, значи не знаеш значението на думата.

Прочетох "бележки" и спрях да чета. Взимай @Kitty и се връщайте обратно в 2005. Черната Анелия ви чака!

  • Like 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, asylum каза:

Защо само него вините, като абсолютно всичките са били такива в пиковите си моменти. Купен трафик, платени статии в жълти издания преди беше на мода, подбиване на цени. Всички са драпали по такива начини - Ивана, Андреа, Галена, Петкана, Драгана... 

Абе Ивана както и да са я налагали, си беше титан заради самите песни. Нали, ясен факт си е, че умишлено са давали точно на нея най-силните кавъри, но пък то причината за успеха на тия песни си беше не само музиката, а и изпълнението, излъчването. Живото пеене по турнетата също си каза думата.

После вече стана много объркано всичко. Много шашми, много нещо. Но пак си мисля, че може да се отсее кое е реално и кое- не.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Willy каза:

Прочетох "бележки" и спрях да чета. Взимай @Kitty и се връщайте обратно в 2005. Черната Анелия ви чака!

Ако беше спрял да четеш, нямаше да ме цитираш. ;) Лафчетата ти са по-изтъркани и от перуката на Галена във всеки клип. 

  • Like 3
  • Dislike 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, asylum каза:

Накрая такъв поглед злобен хвърля Тотя, като го прегръща, че не е ясно после ще го кастрира ли, що ли. Следва продължение май :D

Много ме кефи мацката, дето отива да си вземе душ, излиза суха и с непроменен грим. :heart:

  • Haha 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, BobiTo каза:

Ако беше спрял да четеш, нямаше да ме цитираш. ;) Лафчетата ти са по-изтъркани и от перуката на Галена във всеки клип. 

Не е ли жалко да говориш за изтъркани лафчета, при положение че ме цитираш за "броене на гледания". how original 🙂

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Willy каза:

Не е ли жалко да говориш за изтъркани лафчета, при положение че ме цитираш за "броене на гледания". how original 🙂

Днес ще съм на кеф, недей ми вкарва стрес, към Галена нямам интерес.

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Willy каза:

1. Скандал

2. Аномалия

3. Точно в 3

4. В твоето легло / Автомата

5. Момиче от лед

Аз така ги виждам хитовете на сезона засега.

А аз така:

-1. "Токсичен" (видео версия) 

0. "Токсичен" (лирик версия) 

 

  • Haha 3
  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 35 минути, Willy каза:

Лорена как грабна титлата за най-силен дебют от Гертруда! мм дам!!

 

Да, отсвира от "Да видя какво е" на Джена (след 02:23) прави песента хит! 

  • Like 1

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Willy каза:

Галена какво тяло е направила, сега няма да спре да качва снимки по-бански и по-разголени визии...и с право, и аз не бих!🔥

Screenshot-20210610-162125-Instagram.jpg

И Преслава за същата реклама:

 

198828889_4093124560726665_7636976598013

  • Haha 4
  • Wow 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, Fast каза:

Нищо не може да се сравни с "Губя те бавно" .

Еб*вах се за Лора. На всички ни е ясно че това всъщност е:А

С нетърпение чакаме летният й хит, който предстои да излезе. Ето с кой ще сменим cancel-натата Арийка.

  • Like 2
  • Haha 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , FikLena каза:

това е пeceнта на Галена с нaй-голям хитов потенциал. Не виждам причина тoва дa нe e един oт хитовете на лятотo и доpи нa годинaта.

 

По цялото черноморие ще гърми "Ja,Ja,Ja,Ja" ❤️

 

Вчера казвахте ,че не е на Галена и е само feat. 🤣🤣🤣🤣Бахти ... 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, foxy_vd каза:

Галена още ли е в Пайнер, че я виждам постоянно по телевизиите на Оцко и Касъмовите? :scratch:

Дано не.

Песните и клиповете си ги избира, продуцира и плаща сама, участията й ги урежда ангелчето, дистрибутор й е КЗМ.

Пайнер освен да я въртят по една ТВ със съмнителен рейтинг друго правят ли?

  • Like 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...