Jump to content

Поп фолк скандали (Юни, 2021)


Препоръчани коментари

преди 14 минути, Olay каза:

Малко данни за какви приходи в лева е генерирала Галена от канала си до момента:
Къде беше ти: 13 072, 93лв.
Скандал: 10 813, 41лв
От спотифай: 646,51лв.
Само от гледания и стриймвания от България.
От чужбина (където се плаща повече за стрийми гледане) - по груби изчисления - още 8100лв.
32 000 лева само от спирането на качването на последните 2 клипа в канала на Планета 😉

С удръжките за KVZ, взима 50-60% от това.

  • Wow 1
  • Confused 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Blueberry каза:

Малката says hi! Данна маха отстрани! Лидия се смее в ъгъла!

Лидия пък що се смее, да не е надрусана?

  • Haha 2

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дето би казала една съфорумкиня: "Ако знаехте колко е яко да си пуснеш хит на любимката си в 1:45 през нощта"

 

  • Love 1

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обаче 100 живота си остана достойна конкуренция на Проблем. Още мачка с приеми и кара вече 14-ти месец в първата половина на класацията за най-слушани песни.

1623455721101.jpg

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, BobiTo каза:

Те не могат ли сами да си ги качват? Алфа май сами си ги качват.

И Алфите са към KVZ. Плащат им да разпръскват песните им по всички платформи, защото съм към 200+ в световен мащаб, и не е практично да сключват договор с всяка една от тях. Никой не го прави.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Willy каза:

Обаче 100 живота си остана достойна конкуренция на Проблем. Още мачка с приеми и кара вече 14-ти месец в първата половина на класацията за най-слушани песни.

1623455721101.jpg

"100 живота" ми е топа сред песните на Галена! Пред нея е само песента за секс "Феноменален"! 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, BobiTo каза:

"100 живота" ми е топа сред песните на Галена! Пред нея е само песента за секс "Феноменален"! 

На мен не ми е сред най-любимите, ама Сексуален е директно на върха за цялата й кариера 🥰

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Willy каза:

На мен не ми е сред най-любите, ама Сексуален е директно на върха за цялата й кариера 🥰

 С времето най-противни са ми станали "Пей, сърце" и заради вас "Къде беше ти". 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Fast каза:

И Алфите са към KVZ. Плащат им да разпръскват песните им по всички платформи, защото съм към 200+ в световен мащаб, и не е практично да сключват договор с всяка една от тях. Никой не го прави.

Пайнера най-вероятно взимаше 100% (?) тъй, че пак е нещо. Ама за толкоз пари, не може ли да си намери някой друг дистрибутор, дори някой по-заинтересован фен може да й свърши работата. Как така ще дава 16 000 лева само за цък, копи-пейст, ъплоуд (да, реално е много повече работа но не може да се сравнява с труда по записване, заснемане, монтиране).

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, Fast каза:

И Алфите са към KVZ. Плащат им да разпръскват песните им по всички платформи, защото съм към 200+ в световен мащаб, и не е практично да сключват договор с всяка една от тях. Никой не го прави.

Не е нужно да се сключва договор с всяка една от тях. Нужно е само да се използва сайт като cdbaby или reverbnation, които срещу скромни отчисления пускат песните където трябва... А реално на тях им трябват не повече от 6-7 платформи. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , ice_hot_sm каза:

Добро утро! 

На какво ще играе днес форумът? 

 

Ще се броят гледания, по някое време Танчето ще се включи ни в клин ни в ръкав с пост за Рики и/или Коце, ще слушаме хитовете на Ванчето Великова... Общо взето това. :D

Sandal.bg: Феновете на поп-фолка могат да бъдат спокойни: новият обещаващ дует на г-жа Башур с хитовия изпълнител Салам ще има и българска версия със заглавие "Е, ми ли я?" посветена на препоръчителните хигиенни навици по време на пандемия.

  • Haha 4
  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , Willy каза:

Обаче 100 живота си остана достойна конкуренция на Проблем. Още мачка с приеми и кара вече 14-ти месец в първата половина на класацията за най-слушани песни.

 

Предполагам, Татуировка е и над двете. 

преди 2 часа , pacho каза:

На това ли ще се разкършим? Много сте свалили летвата. Най-качествена гимнастика тип "Малина" може да се прави на подобен тип парцали:

 

преди 2 часа , ice_hot_sm каза:

Добро утро! 

На какво ще играе днес форумът? 

 

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=2tqQSL3iW98

  • Like 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Камелия е била жестока при Цитиридис снощи. Освен, че е подмладена, е и уверена, не се притеснява да споделя възгледите си. И Робов е симпатяга, само да бяха изпяли песента на живо, ама то в тия предавания рядко гостите не са на плейлек.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , pacho каза:

На това ли ще се разкършим? Много сте свалили летвата. Най-качествена гимнастика тип "Малина" може да се прави на подобен тип парцали:

 

Яшааа❤️

  • Like 2
  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...