Jump to content

Поп фолк скандали (Юни, 2021)


Препоръчани коментари

преди 7 минути, Hurricane каза:

Това дори не е смешно! От такава сензация и икона да стигне дотук... Жалко е! 

А мислех че на имена като тях липсата на нови хитове няма да има влияние върху броят на участия или публика. Сигурно има причина? Отказвам да вярвам че е чак толко зле.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Willy каза:

А мислех че на имена като тях липсата на нови хитове няма да има влияние върху броят на участия или публика. Сигурно има причина? Отказвам да вярвам че е чак толко зле.

Аз също. Анелия съвсем скоро ще е точно като Джена с по 5-6 участия на месец. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Hurricane каза:

Тоест македонци има и в IDJ VIDEOS? Интересно ми е, защото в България никой не знае популярните имена от македонския музикален пазар. А имате ли си свой голям YouTube канал като PlanetaOfficial и FacingTheSun? 

Изпълнителите не ги знаем, но от композиторите, тука си имаме Оцко, в югославия пък си имат Дарко. Иначе тука въртят 2бона и Слаткаристика от новите им имена.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Имам чувството, че 2бона и Слаткаристика са по-известни в България, отколкото в Македония.

Иначе си имат една звезда, неоценена, но ние в България я ценим - Васил Гарванлиев :ba: 

 

 

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, Olay каза:

Изпълнителите не ги знаем, но от композиторите, тука си имаме Оцко, в югославия пък си имат Дарко. Иначе тука въртят 2бона и Слаткаристика от новите им имена.

И 2бона, и Слаткаристика не са кой знае колко популярни в България. Дали ги знаят и 3% от населението...

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Hurricane каза:

И 2бона, и Слаткаристика не са кой знае колко популярни в България. Дали ги знаят и 3% от населението...

Абе знаят се доста щом Криско и други поп. имена направиха песни с тях. Коментарите също го показват. Просто аудиторията им е строго против чалга стайл и може затова да не са стигнали до теб.

Това също е голям хит в Благоев, Кюстендил, Сандански и като цяло тази част на бг.

 

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Willy каза:

Абе знаят се доста щом Криско и други поп. имена направиха песни с тях. Коментарите също го показват. Просто аудиторията им е строго против чалга стайл и може затова да не са стигнали до теб.

Това също е голям хит в Благоев, Кюстендил, Сандански и като цяло тази част на бг.

 

Ами възможно е, но от бивша Югославия знам доста, които не са чалга. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Blueberry каза:

May be an image of 1 person and indoor

Защо :( 

Не бе, в това шоу всички изглеждат ужасно, бях пускал снимки преди. Не знам дали до осветление или нещо друго, но е ужасно.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Hurricane каза:

Ето това са ретро хитове, макар и на плейбек. На “Нищо друго” дискотеката откача.

https://www.instagram.com/tv/CP_Vn4nJBEl/?utm_medium=copy_link

8000лв за пълен плейбек? Егаси мазохистите - ужас. 

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Willy каза:

Не бе, в това шоу всички изглеждат ужасно, бях пускал снимки преди. Не знам дали до осветление или нещо друго, но е ужасно.

Просто нямат филтрите, с които сме свикнали по клипове и в инстаграм. Като цяло не изглежда зле това момиче, просто не е Камелия. И носът е ужасен, нищо естетично. Все едно е прищипан на върха.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Willy каза:

Не бе, в това шоу всички изглеждат ужасно, бях пускал снимки преди. Не знам дали до осветление или нещо друго, но е ужасно.

Супер си изглеждат всички. Погледни примерно Санта Китана колко беше яка. На мен ми е странно, като се прехласвате по Галена и други заради инстаграм публикации. Никоя няма такава кожа, нито такова тяло. Дори Татяна си замазва главата, а няма нужда, защото е може би най-добре изглеждащата певица. 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, asylum каза:

Супер си изглеждат всички. Погледни примерно Санта Китана колко беше яка. На мен ми е странно, като се прехласвате по Галена и други заради инстаграм публикации. Никоя няма такава кожа, нито такова тяло. Дори Татяна си замазва главата, а няма нужда, защото е може би най-добре изглеждащата певица. 

Санта Китана си е яка кучка и без това.😁

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, xroflx9 каза:

Санта Китана си е яка кучка и без това.😁

Ми така е. Лице, тело, дупе - топ! На крива ракета космосът й пречи. Баш са си мумии повечето. 

  • Like 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, asylum каза:

Супер си изглеждат всички. Погледни примерно Санта Китана колко беше яка. На мен ми е странно, като се прехласвате по Галена и други заради инстаграм публикации. Никоя няма такава кожа, нито такова тяло. Дори Татяна си замазва главата, а няма нужда, защото е може би най-добре изглеждащата певица. 

Малката says hi! Данна маха отстрани! Лидия се смее в ъгъла!

  • Like 2
  • Haha 4
  • Confused 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...