Jump to content



Поп фолк скандали (Май, 2021)


Препоръчани коментари

преди 5 минути, WindWalkerMonk каза:

При Галена стават циркове.

Много зависи в дискотеката, в която има участие. Примерно в тези по-елитните Театро, Мегами и т.н циркове надали би имало, но в голяма част от дискотеките ходят пълни селяци. 

  • Like 4
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 5,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Току що, Danger. каза:

Много зависи в дискотеката, в която има участие. Примерно в тези по-елитните Театро, Мегами и т.н циркове надали би имало, но в голяма част от дискотеките ходят пълни селяци. 

Тя го позволява, много е скъсила дистанцията. Това да й дърпат микрофона, или да й дишат дим в лицето е неприемливо. На Глория или Камелия не си го представям да се случи. 

Остави това, искам информация сега за Аналната драма с Весо Фена и компания ?

  • Like 3
  • Love 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, WindWalkerMonk каза:

Тя го позволява, много е скъсила дистанцията. Това да й дърпат микрофона, или да й дишат дим в лицето е неприемливо. На Глория или Камелия не си го представям да се случи. 

Остави това, искам информация сега за Аналната драма с Весо Фена и компания ?

Някой ако се качи на сцената с Гло, ще получи шЪмар одма. Ако благоволи да й издиша в лицето, не ми се мисли какво ще му се случи! 

  • Haha 5

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, WindWalkerMonk каза:

Между другото, знам, че няма да се разберем и с двете агитки, но смятам, че и при двете границата е мината. 

1. При Галена стават циркове. На 5 участия на които бях, единствено това с @Danger. беше нормално в пълния смисъл. В останалите имаше дърпане на микрофона от некъф нейн познат през цялото време. После една мутра дебела се качи и издишаше цигарения си дим в лицето й. Къф човек трябва да си, за да го правиш това на друго човешко същество. На трето пък май се понапи и почна да дава на некви да пеят, което стана караоке. Ми ако за вас това е ОК, за мен е наистина дъно не знам.

2. Другата с големия талант се държи една идея по дистанцирано на пръв поглед, ама мъжо й обижда, бие. Тя бичи на плейбек, едвам не заспива на участия. Дори се надсмива на хората. Къде е класата и тук ?

Това е дискотека и нощен живот, участията започват след 2 часа през нощта, възможни са всякакви неща. Галена вече от много години, почти всяка вечер е някъде, много добре знае какво да направи и каже, за да вдигне публиката, защото й пука за нея, за хората, които са дали някакви пари, за да я видят => да дойдат пак.

Понеже се заговори в предишни страници за някакви шотове, кого качвала на сцената, какво говорила, променяла текстове и тн. Аз мисля, че точно това харесваме в нея, имам предвид нейните фенове. Непринудена е, казва това, което й е на устата. Все пак не се намираме в някой пиано бар, всеки да си пийва спокойно бялото вино, в някаква лежерна обстановка или на опера, където всичко е по-стерилно и официално.

Стилът, в който се изявяват е поп-фолк, мисля че прекалена голяма значимост му придаваме, това е музика за забавление, за разтоварване и да си изхвърлиш напрежението, натрупано през седмицата..

  • Like 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Hurricane каза:

 

Феновете на Преса не сте цвете за мирисане. Предлагам да забраним обсъждането на певици, различни от Счетоводителката, Везирката, Клеопатра и Котката-Гъзарка! 

  • Like 1
  • Haha 4

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, asylum каза:

Феновете на Преса не сте цвете за мирисане. Предлагам да забраним обсъждането на певици, различни от Счетоводителката, Везирката, Клеопатра и Котката-Гъзарка! 

И Дилдо (Диона).

  • Haha 2
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Hurricane каза:

Защо коментарите ми се трият? По никакъв начин не нарушавам правилата. Явно някои хора ги боли от истината! 

Ох, така като почне да се говори за “истината” директно се замислям за Свидетелите на Йехова, на които с огромно удоволствие тряскам вратата под носа. Виртуално ти трЕскам вратата и на теб под звуците на този хит:

 

  • Like 1
  • Haha 2
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, penakavalli каза:

Ох, така като почне да се говори за “истината” директно се замислям за Свидетелите на Йехова, на които с огромно удоволствие тряскам вратата под носа. Виртуално ти трЕскам вратата и на теб под звуците на този хит:

 

Казва се вратНЯта! :D

 

 

  • Like 1
  • Haha 2
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , SG каза:

Да залагаме дали този път Десислава ще си изпълни обещанието за Coming Soon...:unsure:

 

Омг, окрала е Бритни не само със заглавието, но и с червената коса!

 

  • Haha 1
  • Wow 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Andrew Cunanan. каза:

Омг, окрала е Бритни не само със заглавието, но и с червената коса!

 

От самото начало силно се опасявам, че може и самия клип да е копнат. Дано не. То не че въпросното видео не са го разграбвали всички вече.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 35 минути, Andrew Cunanan. каза:

Омг, окрала е Бритни не само със заглавието, но и с червената коса!

 

Няма да се учудя, Бритни отдавна е извор на вдъхновение за фолк динозавърки (колкото по-пухкави, толкова по-секси) 

 

x1080.jpeg

ab533-britneynikki.jpg

  • Like 2
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Публикувано (редактирано)

То поне да можеха да крадат като хората - имат взимат  продукт и въпреки това резултатът винаги е трагичен на фона на оригинала, като не винаги става въпрос за пари. Просто винаги родното си бие на евтиния. Как го постигат, не знам, но обикновено се получава пълна пародия. На долния пример съм се смял с глас:

https://youtu.be/hMS4Jv4-IXY  

 

Редактирано от Willy
По един клип на пост!
  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Роско каза:

Спомням си преди 3-4 години на едно от участията на Глория в Търново, един и каза да му седне на коляното.

При което тя го каза по микрофона и с право го сравни с земята. Пълен селяк, стана и си замина. :D

Всички я аплодираха. :D :)

Истинска кралица! :1000(33):

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, HIStory каза:

То поне да можеха да крадат като хората - имат взимат  продукт и въпреки това резултатът винаги е трагичен на фона на оригинала, като не винаги става въпрос за пари. Просто винаги родното си бие на евтиния. Как го постигат, не знам, но обикновено се получава пълна пародия. На долния пример съм се смял с глас:

https://youtu.be/hMS4Jv4-IXY

 

преди 24 минути, Роско каза:

Спомням си преди 3-4 години на едно от участията на Глория в Търново, един и каза да му седне на коляното.

При което тя го каза по микрофона и с право го сравни с земята. Пълен селяк, стана и си замина. :D

Всички я аплодираха. :D :)

Ще седне... na majka si! ❤️ 

  • Like 1
  • Haha 3

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , SG каза:

Да залагаме дали този път Десислава ще си изпълни обещанието за Coming Soon...:unsure:

Чакай, де. Как мислиш става издължаването, трябва си време... 😀

Аз не съм нетърпелив този път. И по-скоро ме мъчи друг въпрос - защо предните два клипа си ги качи в своя канал, а сега новият ще е в кенефния на т.нар. музикална компания Хит Микс? Тая жена ще се научи ли как да си движи нещата подредено, последователно, или все ще си е така хаотична? Все повече изпълнители си правят свои лични профили в YouTube. Наш'та е една от първите, да не кажа първата, с такъв, и сега прави крачка назад, набутвайки се в общия кюп. Много непрофесионално. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, HIStory каза:

То поне да можеха да крадат като хората - имат взимат  продукт и въпреки това резултатът винаги е трагичен на фона на оригинала, като не винаги става въпрос за пари. Просто винаги родното си бие на евтиния. Как го постигат, не знам, но обикновено се получава пълна пародия. На долния пример съм се смял с глас:

https://youtu.be/hMS4Jv4-IXY

 

При условие, че клипът на Джей Ло дори не е режисиран от режисьор, а от фотограф - Херб Ритс, този опит на Райнето изглежда като продукция за много бедни, снимана набързо в храстите с телефон нокиа с фенерче. Пълен смях!

Възможностите на чалгарките стигат само до превръщане на всичко в комунистическа вехтуш на читалищно ниво от затънтено село.

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, ice_hot_sm каза:

Чакай, де. Как мислиш става издължаването, трябва си време... 😀

Аз не съм нетърпелив този път. И по-скоро ме мъчи друг въпрос - защо предните два клипа си ги качи в своя канал, а сега новият ще е в кенефния на т.нар. музикална компания Хит Микс? Тая жена ще се научи ли как да си движи нещата подредено, последователно, или все ще си е така хаотична? Все повече изпълнители си правят свои лични профили в YouTube. Наш'та е една от първите, да не кажа първата, с такъв, и сега прави крачка назад, набутвайки се в общия кюп. Много непрофесионално. 

Па може тийзърът федин канал, официал видьото фдрук! 

  • Haha 3

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, asylum каза:

Па може тийзърът федин канал, официал видьото фдрук! 

За съжаление ще е в техния. В инфото под тийзъра са опоменали да очакваме новия клип в този _анал. 

  • Haha 3
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...