Jump to content



Поп фолк скандали (Май, 2021)


Препоръчани коментари

Аз изчетох дискусията и мисля, че в този форум хората не разбират топ - а какво значи.

(1) Лидер не означава изпълнителя с най - големите хитове, а най - обичания. Това не винаги е едно и също.

(2) от точка 1 следва, че Цвета никога не е помирисала топ 100, защото масово хората не я харесват. Те дори я освиркаха на няколко пъти.

Но това не означава, че няма хитачки. Проектите и са ако не най - добрите, то едни от тях. За нея работи целия бранш, защото просто снася. И качеството там е високо на всички нива. Но да, липсва й харизма. С пари хорската любов не може да се купи лесно. 

  • Like 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 5,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Да направим разбор на вчерашния ден.

Симона за първи път пада под 100К, откакто е излезла = 97К

1. Азис 355К

2. Галена и Меди 272К

3. Робов и Малката 167К

4. Теди Александрова и Илиян 121К <-- това става някакъв хит

5. Преслава 121К

----------------------------

По всичко личи, че Азис, колкото и клиширана песен да представи, ще открадне титлата за Хит на сезона от Галена и Меди. Язък, че тук два дни се спукахме да спорим, накрая двама се карат, трети печели. Ще помоля @Olay да даде данни за гледанията му от България в %, ако вече са налични, за да знаем дали изобщо да таксуваме Азис към БГ класацията. Но май ще се наложи...

Камелия и Робов са плътно след Преслава със 117К. Нали я бяха махнали от Тренда? Не си личи много. Това за Камелия са супер гледания, представям си какво щеше да е, ако е в Тренда.

Джена и Тита са на 7-мо място със 101К. Сякаш заслужава повече тази песен, Камелия ще се окаже с по-голям хит от 15 години по-младата от нея Джена и от почти 30 години по-младата Тита.

 

  • Like 5
  • Thanks 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

КОНСТАНТИН и Миро тази неделя ще бъдат в Забраненото Шоу на Рачков, Най-накрая Коце. Йееееееееееееееее. А като се сетя,че Коце беше поканен за първи гост още в първия брой на предаването, но нямаше как да гостува, защото пътуваше за Малдивите. Най-накрая му дойде реда. За първи път ще го видим с новата визия в ефир. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , asylum каза:

"Като една малка бебе" 

Еленица ми беше най-противната певица, но й признавам успеха, освен това наложи някакво тъпо ново звучене. Цура - едно големо нищо. Не знае как да харчи пари с размах и мащаб. Проста селянка, която си знае Ганев и туй то. 

Пресис ползва това звучене 6 месеца по-рано от Елени, тъй като песента й излезле паралелно с "Интрига" през декември 2006-та. Та дори едновременно с "Безумна лудост" на Ленче направи "Нищо друго" сингъл. И песента беше голям хит, вторият клип на чалгарка с над милион гледания във ВБокс. След това Ленче продължи да прави песни с аранжимент, съставен от синтезатори, а Преси разнообразяваше с всяка песен.
Да си спомним два от хитовете на 2007-ма:

 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , VulkoIsTheBest каза:

Да направим разбор на вчерашния ден.

Симона за първи път пада под 100К, откакто е излезла = 97К

1. Азис 355К

2. Галена и Меди 272К

3. Робов и Малката 167К

4. Теди Александрова и Илиян 121К <-- това става някакъв хит

5. Преслава 121К

----------------------------

По всичко личи, че Азис, колкото и клиширана песен да представи, ще открадне титлата за Хит на сезона от Галена и Меди. Язък, че тук два дни се спукахме да спорим, накрая двама се карат, трети печели. Ще помоля @Olay да даде данни за гледанията му от България в %, ако вече са налични, за да знаем дали изобщо да таксуваме Азис към БГ класацията. Но май ще се наложи...

Камелия и Робов са плътно след Преслава със 117К. Нали я бяха махнали от Тренда? Не си личи много. Това за Камелия са супер гледания, представям си какво щеше да е, ако е в Тренда.

Джена и Тита са на 7-мо място със 101К. Сякаш заслужава повече тази песен, Камелия ще се окаже с по-голям хит от 15 години по-младата от нея Джена и от почти 30 години по-младата Тита.

 

Камелия е на път да направи най-бързия си милион гледания в ютюб ерата. :3fdb8960598fa63e:
Досега рекордът държи "Дразни ме" - за 14 дни и "Името ти" - за 15. 
Бабет буквално смаза, as she should.

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Водещата към Пресич:

”Като се погледнеш в огледалото, какво виждаш там”.

Ебаси cringa, на мен чак ми стана неудобно - да си подбират въпросите по-добре моля. 

  • Like 2
  • Haha 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, GSA каза:

Водещата към Пресич:

”Като се погледнеш в огледалото, какво виждаш там”.

Ебаси cringa, на мен чак ми стана неудобно - да си подбират въпросите по-добре моля. 

Това предаване го гледат само домакините, посветени повече на котлоните и тенджерите, отколкото на собствените си мъже. Никога не е гонило таргета на високо интелектуалната част от населението, така че въобще не ме впечатляват малоумните въпроси. То който не е поискал - не станал я водещ, я политик, я книга не е написал в тази държава!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , VulkoIsTheBest каза:

 

По всичко личи, че Азис, колкото и клиширана песен да представи, ще открадне титлата за Хит на сезона от Галена и Меди. Язък, че тук два дни се спукахме да спорим, накрая двама се карат, трети печели. Ще помоля @Olay да даде данни за гледанията му от България в %, ако вече са налични, за да знаем дали изобщо да таксуваме Азис към БГ класацията. Но май ще се наложи...

 

На Азис всичките песни са хитове в България или се слушат от българи зад граница. Други народности най-много от любопитство да си пуснат веднъж-дваж. Със сигурност на Азо всичко се числи към БГ-то. Ако направи дует с Миле Китич, като Галена, тогава ще е по-различно. :D 

  • Like 3
  • Thanks 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 часа , Andrew Cunanan. каза:

1. Как да те забравя

2.Секси

3.Изпий ме цялата

4.Еротика

5.Манастир

6.Лошо действаш ми

7.Щипни ме

8.Престъпно  е

9. Само за минута

10. Неповторим

11. Дай го двойно

12. Добре дошла

13. Минута живот

14. Плюшено мече 

15. Дразни ме

16. Куклите

17. Името ти

18. Хотел на греха

19. Иди си

20. Не те забравям

Това са й синглите в периода 2010-2020 общо взето. 

Лмао, интересен е фактът, че е пуснала почти същия брой сингли и през 00-те:
1. Ти си
2. Луда по тебе
3. Приказен сън
4. Къде си ти
5. Туджи сватови
6. Редно или нередно
7. Залеза и зората
8. Искаш да се върна
9. Така ми липсваш
10. Стрелките спират
11. Ти си виновен
12. Няма изход
13. Вярвах ти
14. Искаш ли да
15. Ти ела
16. В Сърцето си ми ти
17. Има любов
18. Целувай ме
19. Кажи ми как
20. Забранена зона
21. Някой ден
22. Още те обичам
23. Никотин
24. Усещам те още
25. Фалшива кожа
26. Оргазъм
27. Черна кръв
28. Оставяш петна
+ 29. Завинаги в сърцето

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , VulkoIsTheBest каза:

Да направим разбор на вчерашния ден.

Симона за първи път пада под 100К, откакто е излезла = 97К

1. Азис 355К

2. Галена и Меди 272К

3. Робов и Малката 167К

4. Теди Александрова и Илиян 121К <-- това става някакъв хит

5. Преслава 121К

----------------------------

По всичко личи, че Азис, колкото и клиширана песен да представи, ще открадне титлата за Хит на сезона от Галена и Меди. Язък, че тук два дни се спукахме да спорим, накрая двама се карат, трети печели. Ще помоля @Olay да даде данни за гледанията му от България в %, ако вече са налични, за да знаем дали изобщо да таксуваме Азис към БГ класацията. Но май ще се наложи...

Камелия и Робов са плътно след Преслава със 117К. Нали я бяха махнали от Тренда? Не си личи много. Това за Камелия са супер гледания, представям си какво щеше да е, ако е в Тренда.

Джена и Тита са на 7-мо място със 101К. Сякаш заслужава повече тази песен, Камелия ще се окаже с по-голям хит от 15 години по-младата от нея Джена и от почти 30 години по-младата Тита.

 

Аз мисля, че Азис не може да се счита за конкуренция на Галена и Меди, в този смисъл, който например  са останалите изпълнители.

Таргетът при него е различен, слушат го в различни държави, а в България не смятам, че го слушат тези потребители, които например слушат Галена/Преслава/Джена. 

 

 

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

Все пак на Тита и Джена са в нов канал и първата не е разпознавана като чалга певица. Не е учудващо, че не се представя кой знае колко силно. На мен ми е малко слаб сезона. Нищо не ми звучи като песен за повече от месец.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, meleto каза:

Все пак на Тита и Джена са в нов канал и първата не е разпознавана като чалга певица. Не е учудващо, че не се представя кой знае колко силно. На мен ми е малко слаб сезона. Нищо не ми звучи като песен за повече от месец.

Я пак!

 

  • Like 1
  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, чушка. каза:

Аз мисля, че Азис не може да се счита за конкуренция на Галена и Меди, в този смисъл, който например  са останалите изпълнители.

Таргетът при него е различен, слушат го в различни държави, а в България не смятам, че го слушат тези потребители, които например слушат Галена/Преслава/Джена. 

 

 

Кой изобщо слуша Джеронимо тук?! Тя изобщо няма фенска маса и отдавна не е виждала тотален хит или такъв, който не е станал меме заради е*авките към нея и напъните й да се прави на раперка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, meleto каза:

Все пак на Тита и Джена са в нов канал и първата не е разпознавана като чалга певица. Не е учудващо, че не се представя кой знае колко силно. На мен ми е малко слаб сезона. Нищо не ми звучи като песен за повече от месец.

Тити държи контингента на децата, които най-много въртят тубата. Даже е учудващо, че има толкова малко абонати на своя собствен канал. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Andrew Cunanan. каза:

Кой изобщо слуша Джеронимо тук?! Тя изобщо няма фенска маса и отдавна не е виждала тотален хит или такъв, който не е станал меме заради е*авките към нея и напъните й да се прави на раперка.

Никоя няма фенска маса. Пуснат ли няколко поредни провала, и ако някоя нова пусне 2-3 последователни хита, и Преса, и Галя ще си идат на село, както всяка друга преди тях. Засега не са стигали дотам, но тук бая успешни певици са били отписвани, а други буквално са забравени година по-късно. 

  • Like 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, asylum каза:

Я пак!

 

Ванчето трябва да спре да подава ръка на разни безизвестници и да продължи със самостоятелните тупалки ала Близалка и Давай мило.

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, asylum каза:

Никоя няма фенска маса. Пуснат ли няколко поредни провала, и ако някоя нова пусне 2-3 последователни хита, и Преса, и Галя ще си идат на село, както всяка друга преди тях. Засега не са стигали дотам, но тук бая успешни певици са били отписвани, а други буквално са забравени година по-късно. 

Е, па май само Пресис има фенове, задлъжнели с 50к кредити да й ходят по участия и да всеки един да й пише по 200 коментара под последния клип. :3fdb8960598fa63e:

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Andrew Cunanan. каза:

Е, па май само Пресис има фенове, задлъжнели с 50к кредити да й ходят по участия и да всеки един да й пише по 200 коментара под последния клип. :3fdb8960598fa63e:

Нека опита да направи концерт, да видим дали ще събере повече от 200 човека. На никого не му пука за певиците. Криво-ляво хит да има, водка на промоция и евтина мастия да играе наоколо - туй му требе на человека! 

Но и 200 човека си е маса, хъ-хъ! 

А Джена има хит тази година, преди време имаше Яко ми е. 

  • Like 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, asylum каза:

Нека опита да направи концерт, да видим дали ще събере повече от 200 човека. На никого не му пука за певиците. Криво-ляво хит да има, водка на промоция и евтина мастия да играе наоколо - туй му требе на человека! 

Но и 200 човека си е маса, хъ-хъ! 

А Джена има хит тази година, преди време имаше Яко ми е. 

Яко ми е от края на 2018-та. Последната й песен има само мизерните 3 милиона гледания.
Преслава никога няма да направи концерт - не, защото няма да събере хора, а защото 1) няма да вложи толкова пари, а Пайнер ще откажат да го спонсорират от-до, 2) едвали ще успее да пее 2-3 часа изцяло на живо, 3)за нея престижът не е важен, важно е приходите от участия да постъпват в банковата й сметка.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...