Jump to content



Поп фолк скандали (Май, 2021)


Препоръчани коментари

Току що, Andrew Cunanan. каза:

Яко ми е от края на 2018-та. Последната й песен има само мизерните 3 милиона гледания.
Преслава никога няма да направи концерт - не, защото няма да събере хора, а защото 1) няма да вложи толкова пари, а Пайнер ще откажат да го спонсорират от-до, 2) едвали ще успее да пее 2-3 часа изцяло на живо, 3)за нея престижът не е важен, важно е приходите от участия да постъпват в банковата й сметка.

Между другото вчера я чух. Текста е като аглобен от пет различни песни, които не се връзват. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 5,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 1 минута, WindWalkerMonk каза:

Между другото вчера я чух. Текста е като аглобен от пет различни песни, които не се връзват. 

Припевът е с изключително неуместна музика и не се връзва с бриджа, буквално все едно две различни песни са навързани в микс от диджей.
Ако бяха изрязали тази част - "Моят номер, бля-бля" щеше да е далеч по-добре, това увиване е напълно излишно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Andrew Cunanan. каза:

Яко ми е от края на 2018-та. Последната й песен има само мизерните 3 милиона гледания.
Преслава никога няма да направи концерт - не, защото няма да събере хора, а защото 1) няма да вложи толкова пари, а Пайнер ще откажат да го спонсорират от-до, 2) едвали ще успее да пее 2-3 часа изцяло на живо, 3)за нея престижът не е важен, важно е приходите от участия да постъпват в банковата й сметка.

2018 не е толкова отдавна. Всеки помни и знае Дженция. Не я мисли. 

ДЖЕНА ИЛИ СМЪРТ! По Преса никога не е имало такава истерия. 

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Идеално, ще ми запишат Коцето при Рачков, когато бъде тази неделя. :P

И Коце продължава да е номер 1 с Проблем във Фен Тв Топ 20, а Като хлапе вече се изкачи на номер 2 тази седмица. :P

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, zai4eto82 каза:

Идеално, ще ми запишат Коцето при Рачков, когато бъде тази неделя. :P

И Коце продължава да е номер 1 с Проблем във Фен Тв Топ 20, а Като хлапе вече се изкачи на номер 2 тази седмица. :P

Каква файда като няма да успееш и не даваш всичко от себе си, за да идеш в Слънчев бряг на негово участие. Това за мен не е фенство. Виж, при останалите, хората теглят кредити, за да отидат, на теб ти е до гъза и се оправдаваш.

  • Like 1
  • Haha 2
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , VulkoIsTheBest каза:

По всичко личи, че Азис, колкото и клиширана песен да представи, ще открадне титлата за Хит на сезона от Галена и Меди. Язък, че тук два дни се спукахме да спорим, накрая двама се карат, трети печели. Ще помоля @Olay да даде данни за гледанията му от България в %, ако вече са налични, за да знаем дали изобщо да таксуваме Азис към БГ класацията. Но май ще се наложи...

Тубата пускат детайлните данни с 2 дена закъснение, така че до 15ти Май:
Азис - 0.704 млн /1.04 млн = 67.7 %
Скандал - 1.65 млн / 1.95 млн = 84.6 %
В твоето легло -2.78 млн / 3.27 млн = 85.0 %
Аномалия - 1.96 млн / 2.21 млн = 88.7 %

  • Like 1
  • Thanks 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, чушка. каза:

Няма право да ти държи сметка за нищо. Все едно ти да си му бясна, че спи с жена си, живеят заедно, а не с теб и тн. Свободна си да правиш всичко, не се оставяй да бъдеш манипулирана. Кажи му, заведи ме еди-къде си, няма право да ти отказва. 

Той не за първи път реагира тъй. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 44 минути, asylum каза:

2018 не е толкова отдавна. Всеки помни и знае Дженция. Не я мисли. 

ДЖЕНА ИЛИ СМЪРТ! По Преса никога не е имало такава истерия. 

Във всеки случай смъртта може да бъде далеч по-сладка и ползотворна от Джена.:1000(29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 часа , BobiTo каза:

За разлика от Галена прави нещо, Галена обеща албум още 2015, а пусна само дуетен, за концерт и дума да не става.

То концерти се правят само от пеещи певици. Галена какъв концерт да направи?! Той народът ще се разбяга... 

  • Like 3
  • Haha 1
  • Dislike 8
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Hurricane каза:

Галена какъв концерт да направи?! Той народът ще се разбяга... 

Щом никой още не се е разбягал от участията й, и продължава да пълни дискотеките над максималният капацитет, проблеми няма. :) 

  • Like 8
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Danger. каза:

Щом никой още не се е разбягал от участията й, и продължава да пълни дискотеките над максималният капацитет, проблеми няма. :) 

Да, цялата “класа”, която претендира, че има, заминава точно с първото обръщане на шот в поредната дупка. Какво остава, като почне да сменя текстовете на песните си с разни сексуални термини. Точно затова никога няма да е взимана на сериозно и никога няма да застане до имена като Ивана, Глория, Деси Слава и Преслава! Селска простакеса!

  • Like 4
  • Dislike 7
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Hurricane каза:

Да, цялата “класа”, която претендира, че има, заминава точно с първото обръщане на шот в поредната дупка. Какво остава, като почне да сменя текстовете на песните си с разни сексуални термини. Точно затова никога няма да е взимана на сериозно и никога няма да застане до имена като Ивана, Глория, Деси Слава и Преслава! Селска простакеса!

Щото "Проклета кучка", този или клипа на Режим неприлична са много на нивото на Глория, дам. Айде спри се вече, не знам как не ти омръзна да се излагаш всеки божи ден?!

 

  • Like 2
  • Dislike 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Willy каза:

Щото "Проклета кучка", този или клипа на Режим неприлична са много на нивото на Глория, дам. Айде спри се вече, не знам как не ти омръзна да се излагаш всеки ден?!

 

Преслава трябва да започне да съблича повече според мен. Има страхотно тяло. Да смаже с фотосесия за Плейбой.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Willy каза:

Щото "Проклета кучка", този или клипа на Режим неприлична са много на нивото на Глория, дам. Айде спри се вече, не знам как не ти омръзна да се излагаш всеки ден?!

 

Това означава да си Артист (да влизаш в различни роли). При Галена ежедневното ѝ поведение е пошло, докато Пресис би си го позволила единствено за клип. Даже помня след “Аматьорка” как в едно интервю разказваше, че със 300 зора режисьорът я е убедил да се държи по този по-провокативен за нея начин в клип. 

  • Like 1
  • Haha 5
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Hurricane каза:

Да, цялата “класа”, която претендира, че има, заминава точно с първото обръщане на шот в поредната дупка. Какво остава, като почне да сменя текстовете на песните си с разни сексуални термини. Точно затова никога няма да е взимана на сериозно и никога няма да застане до имена като Ивана, Глория, Деси Слава и Преслава! Селска простакеса!

преди 1 минута, Andrew Cunanan. каза:

Преслава трябва да започне да съблича повече според мен. Има страхотно тяло. Да смаже с фотосесия за Плейбой.

Аз пък искам да се навлича повече и да проповядва морал и семейни ценности! 

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Hurricane каза:

Да, цялата “класа”, която претендира, че има, заминава точно с първото обръщане на шот в поредната дупка. Какво остава, като почне да сменя текстовете на песните си с разни сексуални термини. Точно затова никога няма да е взимана на сериозно и никога няма да застане до имена като Ивана, Глория, Деси Слава и Преслава! Селска простакеса!

Това е проявление на типичния патриархален и балкански модел на разсъждения - за да те вземе насериозно някой - трябва да си покрита от глава до пети с черен плат и чинно да вървиш зад мъжа си като негова робиня - пълни глупости. 
Мадона е на 62 и има гадже на 26, показвала е неведнъж зрънчо по концерти и фотосесии, но това не я прави по-малко КРАЛИЦАТА НА ПОПА и идол и легенда в очите на хората. Доводите ти са напълно неоснователни!

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Andrew Cunanan. каза:

Преслава трябва да започне да съблича повече според мен. Има страхотно тяло. Да смаже с фотосесия за Плейбой.

Абсурд! Винаги е бягала от това. Тя е монахинята на поп-фолка въпреки че в последните години се поразчупи :D 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Hurricane каза:

Това означава да си Артист (да влизаш в различни роли). При Галена ежедневното ѝ поведение е пошло, докато Пресис би си го позволила единствено за клип. Даже помня след “Аматьорка” как в едно интервю разказваше, че със 300 зора режисьорът я е убедил да се държи по този по-провокативен за нея начин в клип. 

:roll1:
Моля те спри. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...