Jump to content



Поп фолк скандали (Май, 2021)


Препоръчани коментари

  • Отговори 5,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 5 минути, Stela каза:

Не изключвам гледанията да се дължат до голяма степен и на Рабов. Струва ми се, че го харесват доста, особено млажите. Може би в момента се налага като име по подобие на Денис, макар и не чак с такава истерия. 

Тръгва директно след Азис, който в момента прави най-много гледания. Това е причина + да задържат гледанията и без тренд.

  • Like 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, WindWalkerMonk каза:

То поначало беше решила да е зала 1, но видя за какво иде реч. Трябват й свесни организатори, тя уж концерти е правила, а не се усещат като такива. Е на баба ти горе как копче да й кажеш като го погледнеш.

Виж, тук Бабет Глори мачка на живо и с лайв бенд през целия концерт.

 

  • Like 1
  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Stela каза:

Абе любопинство ама последните пъти и това не му помогна и правеше смешни гледания, като за изпълнител слушан в няколко държави. Просто този път нацели на хит. Песента му всъщност не лоша, но много си личи ясната му цел да изкопира "Мотел" и "Хабиби". На мен ми хареса, но ми е по-слабичка от тях. 

Ох, това ще мотивира Кама Сутра да предложи осма версия на Името ти! 

  • Like 1
  • Haha 3
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, BobiTo каза:

Дам, не се познаваме, прав си. 

 

@VulkoIsTheBest Камелия отхапа ли парче от Аня, че й окраде един от хитовете? Ако беше го направила Преси - да я е изяла с парцалите.

  • Like 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , Hurricane каза:

То концерти се правят само от пеещи певици. Галена какъв концерт да направи?! Той народът ще се разбяга... 

То и участията е хубаво да се изкарват с пеене на живо, но не всички го правят. Особено разни мързелани. :3fdb8960598fa63e:

  • Like 4
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, VulkoIsTheBest каза:

Демек тя ли държи рекорда за зала 1? Или Ренета?

И двете, Ренета има през 2000-ната, 2002-ра, 2008-ма - един сама и един с Илич и Шаулич.

  • Like 2
  • Thanks 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Andrew Cunanan. каза:

И двете, Ренета има през 2000-ната, 2002-ра, 2008-ма - един сама и един с Илич и Шаулич.

Общите не трябва да се броят. Сега или излизаш сам, или нищо не си направил. Сори Ренко, но си е така. Иначе то Цура Янева има концерт в Армеец по този критерий. 

  • Like 2
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Andrew Cunanan. каза:

@VulkoIsTheBest Камелия отхапа ли парче от Аня, че й окраде един от хитовете? Ако беше го направила Преси - да я е изяла с парцалите.

Така е. Камелия, доколкото си спомням, винаги е харесвала и уважавала Анелия. Още от самото начало. Сигурно, защото беше с черна коса... Русите ги мразехме, взимаха й от таргета.

Иначе "Ти ела" беше голямо разочарование, като излезе. Всички чакаха като пилотен сингъл бясно парче, ударно, накрая някаква песньовчица. А най-силната песен от албума, баладата, остана завряна в ъгъла без клип.

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Andrew Cunanan. каза:

И двете, Ренета има през 2000-ната, 2002-ра, 2008-ма - един сама и един с Илич и Шаулич.

Ще ме прощавате, но с Шабан Шаулич през 2008 и аз можех да напълня зала 1. Рекордът остава при Глория. :D

  • Like 4
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, VulkoIsTheBest каза:

Така е. Камелия, доколкото си спомням, винаги е харесвала и уважавала Анелия. Още от самото начало. Сигурно, защото беше с черна коса... Русите ги мразехме, взимаха й от таргета.

Иначе "Ти ела" беше голямо разочарование, като излезе. Всички чакаха като пилотен сингъл бясно парче, ударно, накрая някаква песньовчица. А най-силната песен от албума, баладата, остана завряна в ъгъла без клип.

Ти ела впечатли единствено с клип. Сто версии му направиха и все още правят.

 

  • Like 4
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, VulkoIsTheBest каза:

Ще ме прощавате, но с Шабан Шаулич през 2008 и можех да напълня зала 1. Рекордът остава при Глория. :D

Валя май с някой сърбеж пя в Армеец преди година-две. :D 

  • Like 3
  • Haha 3

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бе, нали Дебора щеше да пее, ако вече не е минало, на някаква метростанция с Весна Змиянац ли, Лепа Брена ли, Неда Украден ли беше. Лидерка на 2021 минимум! :D 

  • Like 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, WindWalkerMonk каза:

Защо тази песен се мисли за забравена в Рамания ? И @Danger. игнор за теб, щом не ми каза каква е аналната драма между Галена и онзи даскал по География. 

Лицето целенасочено се дистанцира от теми за анали.

  • Like 1
  • Wow 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Stela каза:

Леле... Като нажилена от оси е. И изглежда с 10 години по-голяма. 😒

Феновете на Галена, не ти в часност, говореха преди за корекциите на Андреа и как след време техния ефект се превръща в отрицателен и започваш да увисваш и да се изглеждаш по-стар. Тук, при Лиска, май се е получил същия ефект. Жалко, беше доста красива жена в един период от миналото десетилетие.
Явно е спряла да консумира бутилираната по време на пълнолуние вода с колаген и затова провисна.

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Stela каза:

Леле... Като нажилена от оси е. И изглежда с 10 години по-голяма. 😒

Вече не знам за кой път се появява в безумен вид на интервю. После се оправдава. Не вървиш, Асьо, ходи си режи салама в бакала в Дружба! Веднъж ок, айде, дваж - от нас да мине. Ма всеки път да приличаш на мумия, не е слочаенос! 

преди 8 минути, VulkoIsTheBest каза:

Най-силната песен на Валя според мен. И звучи модерно, а годината е 2000. Представете си как избухвахме!

 

Вечен хит! Избухваме си на домашно на нея всеки път. Много я помнят хората. 

преди 4 минути, WindWalkerMonk каза:

Защо тази песен се мисли за забравена в Рамания ? И @Danger. игнор за теб, щом не ми каза каква е аналната драма между Галена и онзи даскал по География. 

Аз не мисля. Винаги ще е подходяща за дискотека, според мен! 

  • Like 4

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Andrew Cunanan. каза:

Феновете на Галена, не ти в часност, говореха преди за корекциите на Андреа и как след време техния ефект се превръща в отрицателен и започваш да увисваш и да се изглеждаш по-стар. Тук, при Лиска, май се е получил същия ефект. Жалко, беше доста красива жена в един период от миналото десетилетие.
Явно е спряла да консумира бутилираната по време на пълнолуние вода с колаген и затова провисна.

Пу-пу да не й е уроки!

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, WindWalkerMonk каза:

Не цепи с гледания, но мен мноооого ме кефи. Топ - а на Ана за последните две години:

 

Толкова яка резачка не е имала от Гъзарка насам! 

  • Like 1
  • Haha 2
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...