Jump to content



Поп фолк скандали (Май, 2021)


Препоръчани коментари

преди 3 минути, mitkobs каза:

Много лошо,че не знаеш. Реакциите са с палче надолу защото пишеш пълни глупостите.

Тогава напиши нещо умно, за да ме обориш. 

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 5,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 46 минути, Lelqtian каза:

Преслава, а най-вероятно и никой изобщо в Пайнер, няма златен албум, защото това е цертификат, връчван от местния преставител на международната асоциация на музикалните продуценти. от 1999 за България това е БАМП в която Димитровградски кокошарник не ми е известно някога да е членувал :) 

Всмисъл, може да е имала бройките като за златен албум (междудругото, актуалните изисквания са мизерни, 2000 бройки на цеде за златен сертификат, не знам от коя дата е тая цифра), може да има няква друга грамота за бродадени бройки (като Камелия и нещо от Министерство на културата за кой албум беше че не помна), но за сертифцикат за златен - няма как да имат. . 

Албумите около 2000-ната и нагоре имаха стикер БАМП на обложките си. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 47 минути, Willy каза:

Ами да, наистина мачка с хитове Цурето. Подценяват я само защото не ходи по участия и мъжа й плаща за проектите.

Ако трябва да правя топ 5/10 най-успешни жени в чалгата за последните 10 години, аз бих сложил Цура на 4-то място директно след Галена, Преслава и Анелия.

Осъзнаваме ли че тази жена 2 години е била с хита на годината. 2010 - Влез, 2016 - Пей сърце. Отделно има и За контакти, Мога пак, Счупени неща, Видимо изневерил, Да те бях зарязала, Грешка беше, Болка моя, Ангелът + страхотен албум, модерна ера 2013-2015, жестоки клипове, няма слаба година итн...все някои от тези неща липсват на Емилия, Джена, Емануела, Андреа и Теди които бих наредил след нея.

Лмао, да. Но влез е много далече от хита на 2010-та, въпреки фурора, който създаде. След години я пя на концерт и приема беше вял. Помня как размаза 2012 с Мога пак, когато всички я отписваха. Буквално в топ 4 на най-големите хитове на годината с Пробвай се, Лудата и Да видя какво е. След завръщането й с Честито не е спряла да мачка с продукция и хитовост. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 46 минути, BobiTo каза:

Анелия вече си е намерила спонсор и готви концерт 20 години догодина, с сигурност и албум ще пусне. 

 

Дано поне роднините й посетят това мероприятие и си купят това произведение на музикалното изкуство, предвид затихва щата й популярност. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Andrew Cunanan. каза:

Лмао, да. Но влез е много далече от хита на 2010-та, въпреки фурора, който създаде. След години я пя на концерт и приема беше вял. Помня как размаза 2012 с Мога пак, когато всички я отписваха. Буквално в топ 4 на най-големите хитове на годината с Пробвай се, Лудата и Да видя какво е. След завръщането й с Честито не е спряла да мачка с продукция и хитовост. 

Влез си е точно хита на 2010, даже й ощe се слуша във всички балкански страни. Има около 32 милиона гледания, това за 2010 е WOW

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Така да искам вече поп-фолк от Алисия. Допадат ми и поп песните и, но са далеч от хитове. И утре излиза дуета с Торино&Пашата. 
10М за последния самостоятелен чалга хит❤️

 

  • Like 3
  • Love 1
  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 45 минути, BobiTo каза:

За разлика от Галена прави нещо, Галена обеща албум още 2015, а пусна само дуетен, за концерт и дума да не става.

Галена може да си бърка в пъпа половин година, ако поиска и пак ще е по-смислено и вдъхновяващо от на вълчицата песните, дето й пише Радева. 

А що се отнася до концерт на Галена - тя няма много песни с такъв саунд и послание, подходящо за такова мероприятие, ала на участията й е било повече фраш от двата концерта на Анелия взети заедно. 

  • Like 1
  • Love 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Willy каза:

Влез си е точно хита на 2010, даже й ощe се слуша във всички балкански страни. Има около 32 милиона гледания, това за 2010 е WOW

Хайде опа има горе долу приблизителен брой гледания, ала не беше кой знае какъв хит тук, така че гледанията в канала на Кости не са кой знае какъв фактор за хитовост на територията на България към днешна дата. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Andrew Cunanan. каза:

Хайде опа има горе долу приблизителен брой гледания, ала не беше кой знае какъв хит тук, така че гледанията в канала на Кости не са кой знае какъв фактор за хитовост на територията на България към днешна дата. 

Той май живее в чужбина, затова му се струва, че Цура е помирисала топ 5. Никога не е била там. 

  • Like 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, asylum каза:

Той май живее в чужбина, затова му се струва, че Цура е помирисала топ 5. Никога не е била там. 

След За контакти мачкаше, Влез беше голям хит, На практика размазваше дискотеките, Давай разплачи ме беше хит, Цурче беше започнала да се превръща в идол на младите и масова любимка. Двете с Мария направиха дует, който беше огромен провал и й смъкна позициите, малко след това се разбра кой е мъжът й, хората се отвратиха и спряха да я харесват. Тя и затова няма твърда фенска маса. Буквално е Есил на 10-те - супер клипове, експерименти, талант, страхотни песни, но недооценена. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, asylum каза:

Той май живее в чужбина, затова му се струва, че Цура е помирисала топ 5. Никога не е била там. 

Няма как няква никому неизвестна продажница да види какъвто и да било топ, какво остава за 5. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, asylum каза:

Той май живее в чужбина, затова му се струва, че Цура е помирисала топ 5. Никога не е била там. 

Просто защото никой не я брои за жива, и не вълнува като личност. Песните и са страшни хитове иначе, но самата тя е безинтересна, защото нито се показва някъде, нито участия, нито интервюта. Пуска по един хит на 6-7 месеца. 
Но в крайна сметка като направиш съпоставка и се сетиш за нея, определено е в топ 5. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Andrew Cunanan. каза:

След За контакти мачкаше, Влез беше голям хит, На практика размазваше дискотеките, Давай разплачи ме беше хит, Цурче беше започнала да се превръща в идол на младите и масова любимка. Двете с Мария направиха дует, който беше огромен провал и й смъкна позициите, малко след това се разбра кой е мъжът й, хората се отвратиха и спряха да я харесват. Тя и затова няма твърда френска маса. Буквално е Есил на 10-те - супер клипове, експерименти, талант, страхотни песни, но недооценена. 

Тамън я научиха и я намразиха. Продължиха да си харесват Андреа. После Теда, Яница набраха скорост. Емилия и Джена удряха хитове чат-пат. По Джена си имаше истерия и заслужаваше да стане певица на годината поне веднъж. Цура я освиркваха, като отмъкваше награди на Глория. 

За глас не може да говорим - изключително прехвалена разгонена котка, настъпана от участничка в Мис Плюс Сайз (разбира се, не от Ванчето естествено Великова, която беше фиданка на фона на останалите претендентки).

преди 4 минути, Гальо каза:

Просто защото никой не я брои за жива, и не вълнува като личност. Песните и са страшни хитове иначе, но самата тя е безинтересна, защото нито се показва някъде, нито участия, нито интервюта. Пуска по един хит на 6-7 месеца. 
Но в крайна сметка като направиш съпоставка и се сетиш за нея, определено е в топ 5. 

Не съм сигурен, че й знаят и цялото име. Някои песни са й чували, обикновено в дискотека, защото все още диджеите й въртят бозите. Никога не е била разпознаваема личност. Ако Цура е в топ 5, Камелия е в топ 3, а Татяна в Топ 10. Емануела и Алисия са над нея също. В момента и Ариа и някоя и друга Тройница или Диамантка. 

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, asylum каза:

Тамън я научиха и я намразиха. Продължиха да си харесват Андреа. После Теда, Яница набраха скорост. Емилия и Джена удряха хитове чат-пат. По Джена си имаше истерия и заслужаваше да стане певица на годината поне веднъж. Цура я освиркваха, като отмъкваше награди на Глория. 

Не съм сигурен, че й знаят и цялото име. Някои песни са й чували, обикновено в дискотека, защото все още диджеите й въртят бозите. Никога не е била разпознаваема личност. Ако Цура е в топ 5, Камелия е в топ 3, а Татяна в Топ 10. Емануела и Алисия са над нея също. В момента и Ариа и някоя и друга Тройница или Диамантка. 

Камелия 2010-2020 има 5 песни и 2 хита. 
Без да се заяждам, просто ми е интересно, кой е последният голям соло хит на Камелия? Не съм запознат с премиерите и песните по години преди 2010, а до там такъв няма.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Гальо каза:

Просто защото никой не я брои за жива, и не вълнува като личност. Песните и са страшни хитове иначе, но самата тя е безинтересна, защото нито се показва някъде, нито участия, нито интервюта. Пуска по един хит на 6-7 месеца. 
Но в крайна сметка като направиш съпоставка и се сетиш за нея, определено е в топ 5. 

В крайна сметка, като направим съпоставка, някоя друга пристнала на добре облечения г-н Цуревски, щеше да постигне минимум абсолютно същите резултати. Тоест самата Цура няма как да я обвиним в принос към тия успехи. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Willy каза:

Камелия 2010-2020 има 5 песни и 2 хита. 
Без да се заяждам, просто ми е интересно, кой е последният голям соло хит на Камелия? Не съм запознат с премиерите и песните по години преди 2010, а до там такъв няма.

На Камелия тия хитове са й предостатъчни. И защо опираме до самостоятелни хитове, след като любимата ти Галена почти няма такива? Нали това не беше мерило - и не би следвало да бъде? Името ти изхвърля цялата кариера на Цура Янева след Зег-зег на боклИка. 

  • Like 4

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Danger. каза:

Цурето си е топ, доказателство, че с пари се успява. :heart:

 

Един от най-добрите проекти в чалгата. Не могат да й стъпят на малкият пръст на Цура по цялостни продукти.

  • Like 4
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Willy каза:

Камелия 2010-2020 има 5 песни и 2 хита. 
Без да се заяждам, просто ми е интересно, кой е последният голям соло хит на Камелия? Не съм запознат с премиерите и песните по години преди 2010, а до там такъв няма.

Не е въпроса колко и какъв хит е имала Камелия, Емилия, Татяна, Галя, Малина, Медя или Къпина. Въпроса е че 1) Тия песни която и да ги беше изпяла, щяха да са хитове,  и 2, Цура без да има безкрайни финансови потоци от един от многото мъже с името Делян които познава - мисля че сме го дъвкали достатъчно за каква личност става на въпрос, и от къде са точно тия финанси - нямаше да ги има тия песни. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Lelqtian каза:

Не е въпроса колко и какъв хит е имала Камелия, Емилия, Татяна, Галя, Малина, Медя или Къпина. Въпроса е че 1) Тия песни която и да ги беше изпяла, щяха да са хитове,  и 2, Цура без да има безкрайни финансови потоци от един от многото мъже с името Делян които познава - мисля че сме го дъвкали достатъчно за каква личност става на въпрос, и от къде са точно тия финанси - нямаше да ги има тия песни. 

И е толкова безлична, че която и друга пайнерка да беше налазила Пеевски, щеше да направи по-добра кариера. Язък, че Юнона страдаше по загиналия Нончо. Можеше да ни избави от присъствието на настъпаната мачка от Улица Сезам. 

  • Like 2
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Willy каза:

Камелия 2010-2020 има 5 песни и 2 хита. 
Без да се заяждам, просто ми е интересно, кой е последният голям соло хит на Камелия? Не съм запознат с премиерите и песните по години преди 2010, а до там такъв няма.

1. Как да те забравя

2.Секси

3.Изпий ме цялата

4.Еротика

5.Манастир

6.Лошо действаш ми

7.Щипни ме

8.Престъпно  е

9. Само за минута

10. Неповторим

11. Дай го двойно

12. Добре дошла

13. Минута живот

14. Плюшено мече 

15. Дразни ме

16. Куклите

17. Името ти

18. Хотел на греха

19. Иди си

20. Не те забравям

Това са й синглите в периода 2010-2020 общо взето. 

  • Like 4
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, asylum каза:

На Камелия тия хитове са й предостатъчни. И защо опираме до самостоятелни хитове, след като любимата ти Галена почти няма такива? Нали това не беше мерило - и не би следвало да бъде? Името ти изхвърля цялата кариера на Цура Янева след Зег-зег на боклИка. 

Всяка година има поне един огромен соло хит, как така почти да няма? хд
И пак питам, на мен песните на Камс са ми едни от най-любимите и грам не искам да я dragg-na, просто тези от периода 2006 и все до Престъпно е не знам в коя година са излизали и дали са били хитове и на какво ниво. Говоря за песни като Черна кръв, Манастир, Изпий ме цялата, Усещам те ощe итн...

  • Like 1
  • Love 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Lelqtian каза:

Не е въпроса колко и какъв хит е имала Камелия, Емилия, Татяна, Галя, Малина, Медя или Къпина. Въпроса е че 1) Тия песни която и да ги беше изпяла, щяха да са хитове,  и 2, Цура без да има безкрайни финансови потоци от един от многото мъже с името Делян които познава - мисля че сме го дъвкали достатъчно за каква личност става на въпрос, и от къде са точно тия финанси - нямаше да ги има тия песни. 

Татяна никога не е имала хит 😂

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...