Jump to content



Поп фолк скандали (Май, 2021)


Препоръчани коментари

преди 1 минута, VulkoIsTheBest каза:

Обаче правете сметка колко е запростял нашия народ, щом възцарява на трона една и съща претоплена манджа на Азис за трети път само за няколко години!

 

Миии, ако не Азо я пееше тая песен, може би щеше да е по-яка от всичко друго, излязло напоследък. Много ни е тъпа музиката. Не слушам нищо от новоизлезлите. 

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 5,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 3 минути, WindWalkerMonk каза:

@Andrew Cunanan. това й е добър концерт, откъде го намери, аз за първи път го виждам:

 

Тя има концерт в зала 1 през 2000 и след това през 2003. Това май е този от 2003.

Колко станаха нейните концерти там, 3 или 4?

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, VulkoIsTheBest каза:

Тя има концерт в зала 1 през 2000 и след това през 2003. Това май е този от 2003.

Колко станаха нейните концерти там, 3 или 4?

Не знам, не й ги следя. Но тук ме изненада, щото песните са очевидно наживо. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, чушка. каза:

Обаче дуета на Цица и Везирката, рязко опротивя и не достигна никакъв успех. 

Пускахме си го на купон оня ден и нещо ни сдуха - Джена се появява твърде късно, а Тита вече е отегчила положението. 

Това с кучките е излишно.

Абе, изсраха се на метеното, иначе яка песен. 

  • Like 2
  • Wow 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И кво ся, Ана намерила спонсор за концерт и тя? Ихаа, че в годината, в която взе Певица (или Изпълнител ли, кво беше) направи някакъв концерт в зала 41 на НДК пред 80 човека. Сега как ли ще е? 😂

  • Like 2
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, asylum каза:

Пускахме си го на купон оня ден и нещо ни сдуха - Джена се появява твърде късно, а Тита вече е отегчила положението. 

Това с кучките е излишно.

Абе, изсраха се на метеното, иначе яка песен. 

Е, ти смаза с мнение. Хем ги хвалиш, хем ги удряш в земята!

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, VulkoIsTheBest каза:

И кво ся, Ана намерила спонсор за концерт и тя? Ихаа, че в годината, в която взе Певица (или Изпълнител ли, кво беше) направи някакъв концерт в зала 41 на НДК пред 80 човека. Сега как ли ще е? 😂

То поначало беше решила да е зала 1, но видя за какво иде реч. Трябват й свесни организатори, тя уж концерти е правила, а не се усещат като такива. Е на баба ти горе как копче да й кажеш като го погледнеш.

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, чушка. каза:

Е, ти смаза с мнение. Хем ги хвалиш, хем ги удряш в земята!

Еми, хубав инструментал, примерно. :D

На Галка и Медя много ме изкефи на първо слушане, обичам такива динамични песнички, но ме възмути текстът и повече не си я пуснах. Рядко ми дреме за кво пеят, но имам принципи и морални норми! :D 

Току що, VulkoIsTheBest каза:

И кво ся, Ана намерила спонсор за концерт и тя? Ихаа, че в годината, в която взе Певица (или Изпълнител ли, кво беше) направи някакъв концерт в зала 41 на НДК пред 80 човека. Сега как ли ще е? 😂

Е, същите, ако са живи. След короната може да са 72. 

  • Like 3
  • Haha 3

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, чушка. каза:

Обаче дуета на Цица и Везирката, рязко опротивя и не достигна никакъв успех. 

Всички кучки днес бяха луди по мен, само ме наобикалят и си  галят краката, а една дойде да ме заговори да ми иска цигара. Вместо да ме лаят, ме желаят. Ужас е!

  • Like 1
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, WindWalkerMonk каза:

@Andrew Cunanan. това й е добър концерт, откъде го намери, аз за първи път го виждам:

 

Това, което си постнал е част от концерта-промоция на "Крепост" в НДК от Юни 2003-та, заедно с това:

Бабет Халория няма ли да го качи целият концерт не едитван, не пипван от Пайнерските негодници с всичките му части, виждаме в първия клип как са рязани и размествани изпълнения.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, VulkoIsTheBest каза:

Всички кучки днес бяха луди по мен, само ме наобикалят и си  галят краката, а една дойде да ме заговори да ми иска цигара. Вместо да ме лаят, ме желаят. Ужас е!

Да си траят! 2:35

 

  • Like 2
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 часа , VulkoIsTheBest каза:

Да направим разбор на вчерашния ден.

Симона за първи път пада под 100К, откакто е излезла = 97К

1. Азис 355К

2. Галена и Меди 272К

3. Робов и Малката 167К

4. Теди Александрова и Илиян 121К <-- това става някакъв хит

5. Преслава 121К

----------------------------

По всичко личи, че Азис, колкото и клиширана песен да представи, ще открадне титлата за Хит на сезона от Галена и Меди. Язък, че тук два дни се спукахме да спорим, накрая двама се карат, трети печели. Ще помоля @Olay да даде данни за гледанията му от България в %, ако вече са налични, за да знаем дали изобщо да таксуваме Азис към БГ класацията. Но май ще се наложи...

Камелия и Робов са плътно след Преслава със 117К. Нали я бяха махнали от Тренда? Не си личи много. Това за Камелия са супер гледания, представям си какво щеше да е, ако е в Тренда.

Джена и Тита са на 7-мо място със 101К. Сякаш заслужава повече тази песен, Камелия ще се окаже с по-голям хит от 15 години по-младата от нея Джена и от почти 30 години по-младата Тита.

 

Не изключвам гледанията да се дължат до голяма степен и на Рабов. Струва ми се, че го харесват доста, особено млажите. Може би в момента се налага като име по подобие на Денис, макар и не чак с такава истерия. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, VulkoIsTheBest каза:

И кво ся, Ана намерила спонсор за концерт и тя? Ихаа, че в годината, в която взе Певица (или Изпълнител ли, кво беше) направи някакъв концерт в зала 41 на НДК пред 80 човека. Сега как ли ще е? 😂

Зала 3. Изпълнител на годината. 
Галена, Пресис, Андрюша, Джини и Цуци Янева имаха поне по един по-голям хит от нейните в съответната година.
Пак ли + Спри ме; Лудата дойде + По моята кожа, Пробвай се, Да видя какво е и Мога пак > Сложно невъзможно, Яко ми действаш, Не исках да те нараня, Да ти викна ли такси и Виж ме сега.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Andrew Cunanan. каза:

Зала 3. Изпълнител на годината. 
Галена, Пресис, Андрюша, Джини и Цуци Янева имаха поне по един по-голям хит от нейните в съответната година.
Пак ли + Спри ме; Лудата дойде + По моята кожа, Пробвай се, Да видя какво е и Мога пак > Сложно невъзможно, Яко ми действаш, Не исках да те нараня, Да ти викна ли такси и Виж ме сега.

Получи тази награда, защото заплаши Митко със самоубийство.

  • Like 1
  • Haha 7
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, VulkoIsTheBest каза:

Тя има концерт в зала 1 през 2000 и след това през 2003. Това май е този от 2003.

Колко станаха нейните концерти там, 3 или 4?

4, бебс, 2000-ната, 2003-та, 2009-та и 2015-та.

  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, чушка. каза:

Не познавам човек, който би отишъл на концерт на Анелия, дори да му се плати.

Аа що бе, може да идем примерно за 200 лв. Хем добри пари за час-два, хем ще се посмеем на воля. Анелия, очакваме предложения, ние сме магнити за кучки!

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, чушка. каза:

Получи тази награда, защото заплаши Митко със самоубийство.

Еееееееееееее. Как може Митко да й даде тази награда вместо да й позволи да си тегли ножа.

Фокса беше разправял преди години, че Анелия дала 60 000 на Пайнера да й организира концерта в Зала 3 и той затова и дал Пица на годината.

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, VulkoIsTheBest каза:

Аа що бе, може да идем примерно за 200 лв. Хем добри пари за час-два, хем ще се посмеем на воля. Анелия, очакваме предложения, ние сме магнити за кучки!

Хем ще си направите оргия след това. :1000(31):

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 часа , asylum каза:

На Азис всичките песни са хитове в България или се слушат от българи зад граница. Други народности най-много от любопитство да си пуснат веднъж-дваж. Със сигурност на Азо всичко се числи към БГ-то. Ако направи дует с Миле Китич, като Галена, тогава ще е по-различно. :D 

Абе любопитство ама последните пъти и това не му помогна и правеше смешни гледания, като за изпълнител слушан в няколко държави. Просто този път нацели на хит. Песента му всъщност не лоша, но много си личи ясната му цел да изкопира "Мотел" и "Хабиби". На мен ми хареса, но ми е по-слабичка от тях. 

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...