Jump to content



Поп фолк скандали (Май, 2021)


Препоръчани коментари

Току що, Andrew Cunanan. каза:

Преслава трябва да започне да съблича повече според мен. Има страхотно тяло. Да смаже с фотосесия за Плейбой.

Да, аз нямам нищо против това. Даже точно заради това любимки са ми Галена и Камелия, но той изкарва Пресич сякаш е свята вода непипната, нищо че мина половинатa мутри и обикаляше с подобни визии. 
image.jpeg.3fc643058a6f189e8b5e0a7c0b1f5943.jpeg

  • Like 3
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 5,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Току що, Andrew Cunanan. каза:

Това е проявление на типичния патриархален и балкански модел на разсъждения - за да те вземе насериозно някой - трябва да си покрита от глава до пети с черен плат и чинно да вървиш зад мъжа си като негова робиня - пълни глупости. 
Мадона е на 62 и има гадже на 26, показвала е неведнъж зрънчо по концерти и фотосесии, но това не я прави по-малко КРАЛИЦАТА НА ПОПА и идол и легенда в очите на хората. Доводите ти са напълно неоснователни!

България не е Америка! Как не сте го запомнили това, не знам... Тук няма как да се случи нещо подобно. Хората са с друго мислене! 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Andrew Cunanan. каза:

Това е проявление на типичния патриархален и балкански модел на разсъждения - за да те вземе насериозно някой - трябва да си покрита от глава до пети с черен плат и чинно да вървиш зад мъжа си като негова робиня - пълни глупости. 
Мадона е на 62 и има гадже на 26, показвала е неведнъж зрънчо по концерти и фотосесии, но това не я прави по-малко КРАЛИЦАТА НА ПОПА и идол и легенда в очите на хората. Доводите ти са напълно неоснователни!

Мадона никога не е изглеждала евтино и пошло, докато у нас трудно се получава това с еротиката...

  • Like 5

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Hurricane каза:

Да, цялата “класа”, която претендира, че има, заминава точно с първото обръщане на шот в поредната дупка. Какво остава, като почне да сменя текстовете на песните си с разни сексуални термини. Точно затова никога няма да е взимана на сериозно и никога няма да застане до имена като Ивана, Глория, Деси Слава и Преслава! Селска простакеса!

На Преслава цялата й "класа" заминава, когато се друса по тоалетните, цялото й участие минава на плейбек и без комуникация с публиката, оставаш с впечатлението, че е била част от балета.. Същинско дъно в кариерен план и всякакъв. 

  • Like 4
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

И какво лошо има в това ежедневното ти поведение да е на м*ндил? Смисъл нас какво ни интересува Галена какво прави в личния си неприкосновен живот?! Оставете горката жена на спокойствие!

tenor.gif

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, чушка. каза:

На Преслава цялата й "класа" заминава, когато се друса по тоалетните, цялото й участие минава на плейбек и без комуникация с публиката, оставаш с впечатлението, че е била част от балета.. Същинско дъно в кариерен план и всякакъв. 

Тук нали се превъзнасяха по някакво нейно концертно изпълнение, на което се въргаляла на креват като шафрантия. Не съм го гледал, но така съм чел тука. 

Тихити води са най-мътни. Пък тя не е тиха. 

  • Like 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Andrew Cunanan. каза:

И какво лошо има в това ежедневното ти поведение да е на м*ндил? Смисъл нас какво ни интересува Галена какво прави в личния си неприкосновен живот?! Оставете горката жена на спокойствие!

tenor.gif

Помниш ли слуховете, дето се пуснаха за Дженция, че се чока за пари и изнудва хора. Имаше корици на списания по тоя повод. Твърдеше, че някой е повел кампания срещу нея. Хъ-хъ.

  • Like 1
  • Wow 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, чушка. каза:

На Преслава цялата й "класа" заминава, когато се друса по тоалетните, цялото й участие минава на плейбек и без комуникация с публиката, оставаш с впечатлението, че е била част от балета.. Същинско дъно в кариерен план и всякакъв. 

Не смятам, че е ок да му влизаш в тона и да превръщате ситуацията в "моето гарче е най-добро". Да си дрънка - какво ти пука? :whistling:

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, asylum каза:

Тук нали се превъзнасяха по някакво нейно концертно изпълнение, на което се въргаляла на креват като шафрантия. Не съм го гледал, но така съм чел тука. 

Тихити води са най-мътни. Пък тя не е тиха. 

Тихите води са най-курви.

Преслава се беше надрусала, ако не се лъжа на едни награди и на "Червена точка", бяха пльоснали легло на сцената и тя се въргаляше, все едно е поръчана за някоя мутра след участие.  

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, asylum каза:

Тук нали се превъзнасяха по някакво нейно концертно изпълнение, на което се въргаляла на креват като шафрантия. Не съм го гледал, но така съм чел тука. 

Тихити води са най-мътни. Пък тя не е тиха. 

ЛЕГЕНДАРНО Е!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, чушка. каза:

Тихите води са най-курви.

Преслава се беше надрусала, ако не се лъжа на едни награди и на "Червена точка", бяха пльоснали легло на сцената и тя се въргаляше, все едно е поръчана за някоя мутра след участие.  

*пияна беше тогава.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, чушка. каза:

 

Преслава се беше надрусала, ако не се лъжа на едни награди и на "Червена точка", бяха пльоснали легло на сцената и тя се въргаляше, все едно е поръчана за някоя мутра след участие.  

Тя e ARTIST нищo не разбираш ти!
Азис и Андреа обараха Преслава

  • Haha 3
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз все още не знам каква е причината Hurricane да мрази и ненавижда толкова Галена, едва ли е предимно само защото е фен на Преслава. Има нещо, което не знаем. :1000(29):

  • Like 5
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, asylum каза:

Помниш ли слуховете, дето се пуснаха за Дженция, че се чока за пари и изнудва хора. Имаше корици на списания по тоя повод. Твърдеше, че някой е повел кампания срещу нея. Хъ-хъ.

Това беше толкова 2012-та. Може да е Андрюша, нали плащаше години наред на журналя да пишат срещу врагините й, а с Джена имаха конфликт тогава, защото Адрю взе дует на годината за песен, излязла 10 дни преди края на годината пред тоталния феноменален хит "Да те прежаля".

  • Like 1
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Andrew Cunanan. каза:

Не смятам, че е ок да му влизаш в тона и да превръщате ситуацията в "моето гарче е най-добро". Да си дрънка - какво ти пука? :whistling:

Напротив, на такива като нея/него, трябва да се отговаря и  не трябва да им се подминават постовете, за да си знаят мястото.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Willy каза:

Тя e ARTIST нищo не разбираш ти!
Азис и Андреа обараха Преслава

Две легенди - Преслава и Азис с неизвестна никому към днешна дата жена от народа.:bn:

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Andrew Cunanan. каза:

Две легенди - Преслава и Азис с неизвестна никому към днешна дата жена от народа.:bn:

Сега видях момичето вдясно. Милица май се казваше?

 

  • Haha 3

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Между другото, знам, че няма да се разберем и с двете агитки, но смятам, че и при двете границата е мината. 

1. При Галена стават циркове. На 5 участия на които бях, единствено това с @Danger. беше нормално в пълния смисъл. В останалите имаше дърпане на микрофона от некъф нейн познат през цялото време. После една мутра дебела се качи и издишаше цигарения си дим в лицето й. Къф човек трябва да си, за да го правиш това на друго човешко същество. На трето пък май се понапи и почна да дава на некви да пеят, което стана караоке. Ми ако за вас това е ОК, за мен е наистина дъно не знам.

2. Другата с големия талант се държи една идея по дистанцирано на пръв поглед, ама мъжо й обижда, бие. Тя бичи на плейбек, едвам не заспива на участия. Дори се надсмива на хората. Къде е класата и тук ?

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...