Jump to content



Поп фолк скандали (Май, 2021)


Препоръчани коментари

  • Отговори 5,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 37 минути, ice_hot_sm каза:

Чакай, де. Как мислиш става издължаването, трябва си време... 😀

Аз не съм нетърпелив този път. И по-скоро ме мъчи друг въпрос - защо предните два клипа си ги качи в своя канал, а сега новият ще е в кенефния на т.нар. музикална компания Хит Микс? Тая жена ще се научи ли как да си движи нещата подредено, последователно, или все ще си е така хаотична? Все повече изпълнители си правят свои лични профили в YouTube. Наш'та е една от първите, да не кажа първата, с такъв, и сега прави крачка назад, набутвайки се в общия кюп. Много непрофесионално. 

Кажи Деси Слава и е достатъчно. :D

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 46 минути, ice_hot_sm каза:

Чакай, де. Как мислиш става издължаването, трябва си време... 😀

Аз не съм нетърпелив този път. И по-скоро ме мъчи друг въпрос - защо предните два клипа си ги качи в своя канал, а сега новият ще е в кенефния на т.нар. музикална компания Хит Микс? Тая жена ще се научи ли как да си движи нещата подредено, последователно, или все ще си е така хаотична? Все повече изпълнители си правят свои лични профили в YouTube. Наш'та е една от първите, да не кажа първата, с такъв, и сега прави крачка назад, набутвайки се в общия кюп. Много непрофесионално. 

Може би е видяла, че в нейният канал получават значително нисък брой гледания?

  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, Andrew Cunanan. каза:

Може би е видяла, че в нейният канал получават значително нисък брой гледания?

Не е изключено, но само Десислава би тръгнала да се притеснява за такова нещо. Би трябвало да е видяла, че всичко си зависи от нивото на проекта. Ами първия комерс след Пайнер не беше за нея, сори. А баладата е приятна, но пак не беше от най-силните й, а и е с твърде обикновен клип. За сметка на това машъпа смачка, просто защото беше нещо достатъчно силно.

Толкова години трепереше по коя телевизия ще я излъчват, а сега явно ще си търси YouTube канал, който да й оправдава очакванията...:roll1:

преди 8 минути, Danger. каза:

Откъде сте сигурни, че клипа на Десислава ще го качат в канала на Хит Микс? Това, че тийзъра е там, нищо не означава. Според мен ще си е в нейния.

Самите Хит Микс бяха писали, че ще е в техния.

20210517_181451.jpg.2f7de2398a6ce77f6397bf36dba8f1b3.jpg

  • Angry 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, SG каза:

Самите Хит Микс бяха писали, че ще е в техния.

На нейно място не бих си качвал песните там, след като канала толкова лесно беше хакнат преди няколко месеца. :1000(29):

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Danger. каза:

На нейно място не бих си качвал песните там, след като канала толкова лесно беше хакнат преди няколко месеца. :1000(29):

То пък щото някой умира за песните на Десислава, все тая дали е хакнат или не.

  • Haha 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Danger. каза:

На нейно място не бих си качвал песните там, след като канала толкова лесно беше хакнат преди няколко месеца. :1000(29):

То на човек може да му дойде в повече само да си представи име като Десислава като една от многото с типичната Хит Микс обложка, не знам тя самата какви си ги мисли.:1000(29):

  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, BobiTo каза:

С това хитово трио, дали да очакваме дует на Галче с Галче? Може би след години молене е решила да го удовлетвори. 

 

Две от най-продуктивните, качествени, харизматични и отдадени имена на Пайнер .... и Галин.

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, BobiTo каза:

С това хитово трио, дали да очакваме дует на Галче с Галче? Може би след години молене е решила да го удовлетвори. 

 

Тихо, че ще те прокълна.

  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Andrew Cunanan. каза:

Две от най-продуктивните, качествени, харизматични и отдадени имена на Пайнер .... и Галин.

По - скоро ако си докрай прецизен: топ името на Пайнер и клубен терминатор, най - голямата метреса в страната и долна :) и интригантка. Няма нужда от имена, заради политическа коректност.

  • Like 1
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, чушка. каза:

Тихо, че ще те прокълна.

Боже, Галин, какво приятно момченце е в този клип. Тук ставаше за 2-3 последователните креватни приключения, сега само да изпере изпоцапаните с телесни течности чершафи.

  • Haha 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, WindWalkerMonk каза:

По - скоро ако си докрай прецизен: топ името на Пайнер и клубен терминатор, най - голямата метреса в страната и долна :) и интригантка. Няма нужда от имена, заради политическа коректност.

Глупости. Не сме аз и Галена на снимката. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Опа, сега гледам че Емилия е писала милион за 12 ЧАСА. Полудя ли ма жена, колко нагло лъже. Айде да споделиш подобна информация от фен страница, бива, но сама да напишеш пост с толкова долни лъжи...

  • Like 3
  • Love 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...