Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Днес говорихме много за западни стереотипи. Всички знаят, че кънтрито е любимо на американците. Има обаче една икона която е синоним на глас, талант и кънтри музика:

Mисля даже, че и Кристали на латински пеят в песента :D Поправете ме ако греша. 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Роско каза:

Кои ли ще са представителите на фолка в Като две капки вода - All stars ...
Азис, Софка, Константин ... ?!  🙄😏

Азис, Софка, Фики, Генова и Мария Илиева! За тях четох някъде! 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 54 минути, geri1498 каза:

Райна пее добре. Най-накрая качествен вокал. Най-накрая правилна техника, за разлика от Десислави, Мари и т.н....

Tова пате и аз го имам. Бях си го харесала от клипа и си бях наумила, че щe  го имам и до ден днешен го имам. :P

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Hurricane каза:

Честити 17 години на сцената, Галс! ❤️ 

Продължавай да създаваш ето такива проекти. Кючеците ги остави за колежките от ромски произход, пеещи най-често под съпровода на бенд :) 

Стига си давала акъл, Преси! Гледай своята кариера на инфлуенцърка! 

преди 1 час, geri1498 каза:

Райна пее добре. Най-накрая качествен вокал. Най-накрая правилна техника, за разлика от Десислави, Мари и т.н....

Здравей, Райне! 

преди 56 минути, WindWalkerMonk каза:

Поздравявам ви с нещо между Бетовен и Моцарт:

Истинска класика.

Снощи слушах този хит, а клипът ме накара да си припомня и още по-голям хит, който си е направо

преди 45 минути, Lelqtian каза:

Не съм тръгнал да гоня който и да е, за да настигам точно пък тия пенсии. Но не се изненадвам че предпочиташ нафталинени негреси с такива стойностни автори ... Само незнам защо не нареждаш с тях и родни стожерки като Джеса, ваня, Ваня Костова, Ваня Червенкова, иВаня

@meleto що пак си отворил регистрациите като много добре знаем че нови потребители явно няма и вместо да продължим вечното чоплене Галя или Кума Лиса тряя си правим фъна с поредния мултак? 

Малко и на Кити ми бие. Тя не беше ли фенка на Райна? 

преди 25 минути, Роско каза:

Кои ли ще са представителите на фолка в Като две капки вода - All stars ...
Азис, Софка, Константин ... ?!  🙄😏

Луна Президент!

 

  • Love 3

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Както е тръгнало, има голям шанс песента на Галена изобщо да не попадне в Трендинг ...

Изтриха фен видеата, но песента изобщо не ми се появява като предложение под други видеа. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Danger. каза:

Както е тръгнало, има голям шанс песента на Галена изобщо да не попадне в Трендинг ...

Изтриха фен видеата, но песента изобщо не ми се появява като предложение под други видеа. 

Ако не се лъжа, Роксана също стартира канала си с нова песен(Кралица) и не попадна в тренда. Даже има много малко гледания за хита който всъщност е.

  • Like 3
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, Danger. каза:

Както е тръгнало, има голям шанс песента на Галена изобщо да не попадне в Трендинг ...

Изтриха фен видеата, но песента изобщо не ми се появява като предложение под други видеа. 

С доста нови канали стана така..

Screenshot_20210121-163802_YouTube.jpg

  • Like 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 48 минути, geri1498 каза:

Не ми се засяга пак темата, но негърките като Уитни, Тина, Арета и други са с по-мощни и кекспресивни гласове. Те нямат нужда от уизъл.

 

За да не е спам,

 

https://www.vbox7.com/play:997663e9

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Днес дали по случай годишната на Гален, дали е Меркурий ретрограден или някое още по-епохално астрологично събитие, форума не само беше доста добре раздвижен, но гледам и @Kitty е решила да ни удостои с присъствието си!

Чувствам се горд че съм жив на тази дата и на една и съща планета с такива видни индивиди. 

Сега следва музика от специалния блок #смядовонадвеголеми #17godini #212121

 

  • Love 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Lelqtian каза:

Днес дали по случай годишната на Гален, дали е Меркурий ретрограден или някое още по-епохално астрологично събитие, форума не само беше доста добре раздвижен, но гледам и @Kitty е решила да ни удостои с присъствието си!

Чувствам се горд че съм жив на тази дата и на една и съща планета с такива видни индивиди. 

Сега следва музика от специалния блок #смядовонадвеголеми #17godini #212121

 

Коя тази? Галена или кити ?

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , Lelqtian каза:

Ти остави Счети, предстои натоварен счетоводен сезон.  Далеч по интересна е номинацията на Алисия която ... 2020 песни не е пускала. 

 

Алисия участва в хита на 2020 и за мен това е съвсем достатъчно:

 

  • Haha 2
  • Love 1

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

До  кога ще мълчим????

 

Удължават мерките до 1 май заради новия щам, министърът се мотивира защо го иска

https://www.plovdiv24.bg/novini/Bylgaria/Udulzhavat-merkite-do-1-mai-zaradi-noviya-shtam-ministurut-se-motivira-zashto-1042507

  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, Krislena каза:

До  кога ще мълчим????

 

Удължават мерките до 1 май заради новия щам, министърът се мотивира защо го иска

https://www.plovdiv24.bg/novini/Bylgaria/Udulzhavat-merkite-do-1-mai-zaradi-noviya-shtam-ministurut-se-motivira-zashto-1042507

Без нова музика от Преслава, Даймънд, Ариа и т.н. до 1 Май, гответе се за нови мушами всяка седмица. 🥵

  • Like 1
  • Haha 4
  • Sad 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

От 14.01.2021 г. от 1:03, NazzkO каза:

Отвратителен е наистина... но не съм изненадан. Той е точно тоя селски потиснат цял живот заради сексуалността си човечец, който е решил да успее с цената на всичко. 

Андреа открехна вратата как и защо Явор го спонсорираха...

Сега представя нещо, което са гепсали за авторско.... освен това непрестанно демонистрира ниския си интелект... и необразованост

Няма такъв неприятник, а така и не успя да се изчисти от добричкия диалект...

 

Въпрос на разбирания. Например аз, както и всички хора, които познавам, не понасяме Марая поради ред причини. Първо гласът й е инфантилен, тънък, затова е любимка повече на деца и тийнейджъри, глас лишен от експресия, чувственост и мощ и затова компенсира с техниката пищене на уизъли. Второ - арогантна е, има се за най-великата, а не е, и плюе бившия си съпруг продуцента, а без него щеше да пее, по-точно да вие в някоя кръчма барабан с октавите. Никаква дори малка благодарност.  Трето - често пее на плейбек, което е измама към феновете и т.н.

  • Haha 3
  • Confused 1
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...