Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 9 минути, WindWalkerMonk каза:

Браво на Цариците. Властелинките на чалгата!

Разлика от небето до земята. Къде ще сравниш на Преслава клипа с този на Галена. 

  • Like 8
  • Dislike 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, zai4eto82 каза:

Разлика от небето до земята. Къде ще сравниш на Преслава клипа с този на Галена. 

Тути, и двете имат силни и слаби страни. Едната е повече глас, другата повече присъствие и идеи. 

И още нещо, понеже се подигравате на Преслава за кончето, няма нищо лошо. Много хора се обръщат към животните с маме. Отделно конната езда се води за спорт на аристократите и още като за финал, Преслава отново демонстрита положение и класа да е сред прирордата. Жив пример как една звезда трябва да се държи по време на пандемия. Не знаех дали да го кажа, но просто не се сдържах. 

 

  • Like 3
  • Love 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Пак ли едно и също дъвчите. Наясно ли сте, че Меди днес е с 10 трака в дневния попнейбъл. Нещо, което нито Преслава, нито Галена е постигала. Дори за Азис не съм сигурен. Наясно ли сте, че имаме тотален доминатор в попфолка, който се открои без кючеци, без голяма к8мпания, без богат любовник/ца. 

Излезте от филма Преслава и Галена. Меди треде държавата в момента. 

И е смешно да се говори при Преса и Галя за купени гледания. Сякаш за първи път някоя от двете мачка с интерес, че да се чудят някои. Като цяло проекта Да си тук/Къде беше ти е с потенциал за вечен хит. В случая Преса само може да си скубе косите, че не участва в подобен проект. Галеновите съшо се оливат с дразненето, впредвид, че от този проект Галена вади дивиденти, благодарение на Меди. 

  • Like 8
  • Dislike 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 часа , Kriminal каза:

Емилия как ще е идол на 2020? Тя пускала ли е през 2020 нещо или само се е преструвала че работи върху албума. Аз наистина не ѝ помня една песен от миналата година.

Ти остави Счети, предстои натоварен счетоводен сезон.  Далеч по интересна е номинацията на Алисия която ... 2020 песни не е пускала. 

преди 3 минути, WindWalkerMonk каза:

Тути, и двете имат силни и слаби страни. Едната е повече глас, другата повече присъствие и идеи. 

И още нещо, понеже се подигравате на Преслава за кончето, няма нищо лошо. Много хора се обръщат към животните с маме. Отделно конната езда се води за спорт на аристократите и още като за финал, Преслава отново демонстрита положение и класа да е сред прирордата. Жив пример как една звезда трябва да се държи по време на пандемия. Не знаех дали да го кажа, но просто не се сдържах. 

 

Кума Лиса няма кой да я сбърка с аристократка, най-много да мине за част от персонала на конюшната. 

  • Like 1
  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Всеки си има право на мнение и си го изказва свободно. Злоба са всичките ви подигравки и опит за принизяване на Прес и всичко,което прави (включително и че хранела конете на село. 😀) във всеки ваш пост за нея.

Това че на някой не им допада какво мисля и съм написал е отделен въпрос. Аз не съм тръгнал да цитирам всеки,чието мнение не ми харесва,да давам минуси 😀 и да се обеснявам. 

Моля фенове на Галоша да не ме цитират повече.Представям си ако Прес беше направила кавъра на Меди тука на какво щяхте да я направите, ама нали щото е на Галс е иновативно, невиждано...

  • Like 3
  • Dislike 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, WindWalkerMonk каза:

Браво на Цариците. Властелинките на чалгата!

??????????????????? ЗАЩО ОБИЖДАШ ГАЛЕНА ? ПРЕСЛАВА НЯМА НИТО ЕДИН КЛИП КОУТО ДА СРАВНЯВАТЕ С КЛИПОВЕТЕ НА ГАЛЕНА

  • Like 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, BaGaBoNtIn каза:

Всеки си има право на мнение и си го изказва свободно. Злоба са всичките ви подигравки и опит за принизяване на Прес и всичко,което прави (включително и че хранела конете на село. 😀) във всеки ваш пост за нея.

Това че на някой не им допада какво мисля и съм написал е отделен въпрос. Аз не съм тръгнал да цитирам всеки,чието мнение не ми харесва,да давам минуси 😀 и да се обеснявам. 

Моля фенове на Галоша да не ме цитират повече.Представям си ако Прес беше направила кавъра на Меди тука на какво щяхте да я направите, ама нали щото е на Галс е иновативно, невиждано...

Сравнено с това да мушамосаш цифра чужди песни, кавъра на Галена си е точно иновативен и невиждан :) 

 

 

  • Like 1
  • Love 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, BaGaBoNtIn каза:

Всеки си има право на мнение и си го изказва свободно. Злоба са всичките ви подигравки и опит за принизяване на Прес и всичко,което прави (включително и че хранела конете на село. 😀) във всеки ваш пост за нея.

Това че на някой не им допада какво мисля и съм написал е отделен въпрос. Аз не съм тръгнал да цитирам всеки,чието мнение не ми харесва,да давам минуси 😀 и да се обеснявам. 

Моля фенове на Галоша да не ме цитират повече.Представям си ако Прес беше направила кавъра на Меди тука на какво щяхте да я направите, ама нали щото е на Галс е иновативно, невиждано...

Преслава няма капацитет да прави подобна продукция. Глас жената има, но другото куца.

  • Like 2
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Moovit каза:

Преслава няма капацитет да прави подобна продукция. Глас жената има, но другото куца.

И двете си имат капацитет за това което правят. Нека да го кажа така: и Мадона прави топ песни и купонджийски клипове, а Селин Дион цепи с пеене. Това е просто в което са добри и което им харесва. 

Понякога когато се напънеш да правиш другото, вместо перфекшън става гротеска.  Въпросните горе споменати световни звезди са пример, и на двете им се смяха на напъните на бъдат различни. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Moovit каза:

Преслава няма капацитет да прави подобна продукция. Глас жената има, но другото куца.

НЕ МОЖЕ ДА Я СТИГНЕ,КОПИРА И НОСА,НО АКЪЛА НЕ МОЖЕ!!

ПРЕСЛАВА Е СИНОНИМ НА НИСКО КАЧЕСТВО

 

дори с този евтин клип цялата видеография на Преслава

 

  • Like 2
  • Dislike 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, SG каза:

Лидия и Мегз си джамват на машъпчето на път за фотосесии. :D

https://instagram.com/stories/lidia_alpha/2491400800510527128?igshid=hje6oif9ibsi

Кукунашева май се гласи след фалита да се прелее в чалгата и ходи на участия вместо все по-безкрайно разширяващата се Тройница?

  • Like 1
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Lelqtian каза:

Кукунашева май се гласи след фалита да се прелее в чалгата и ходи на участия вместо все по-безкрайно разширяващата се Тройница?

Mного те обичам ❤️ Може да е решила да става Мадам ? Нали и без тва бившия й депесар с тва се занимаваше. 

Иначе Галин се гъзи пред МЕГъЗ заради депесарските й връзки според мен. Обаче не знае какво може да си навлече. Диона ще му се види Майка Тереза пред тоя кукумицин. 

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 часа , Hurricane каза:

Всичко добре, но защо след като предизвика такъв интерес, все още не е в трендинг? 

И Боже мой на Лидия и Десита не влезе в тренда, а мачкаха с интерес. По същата причина. В нови канали е така. Но Галеновите тогава разбира се говориха за купувания и изтъкваха липсата им в тренда. 

преди 15 часа , чушка. каза:

За пореден път се убеждавам, че много трудно се преглъща успех на този, който не харесваш. Много по-лесно и честно е да кажеш "браво" за всички усилия и стойността, която придава Галена с подобни проекти към целият жанр. 

Феновете на Галена нямаме този проблем и винаги признаваме, когато Преслава има успех и нещо е наистина добро, само вие имате подобно отношение.

Когато говориш за успеха и класата на този проект, а изтъкваш само Галена като основен принос е повече от нелепо, при все че всички знаем, че ако не беше Меди, Галена щеше да се чуди какво ганево или кючекчийско тракче да пусне. Имайте уважение и не пропускайте Меди. Иначе говориме все за обективност. Иначе, че и двете агитки не признават успеха на другата е факт. Още помня колко дълго Галеновите твърдяха, че Не се изтриваш е с купени, защото не можаха да приемат рекорда и. С Изтрезняваш ли също беше така. Не сте по различни от пресовите в това отношение, но поне като капацитет и интелект сте доста над тях. Тъжно ми е да го кажа, но при Преслава липсват добре аргументирани фенове, изпъкващи с интелект. 

  • Like 4
  • Haha 2

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не мисля,че писането в чалга форум е някаква база за сравнение на интелекти,но както и да е. Не считам  за нужно да опровергавам никого и да се аргументирам в спор с хора, чието мнение не ме интересува. Изказвам просто своето. Това че съм фен на Преслава не може да ме категоризира, с който и да било от тук. 

Нагоре беше написано,че Преслава нямала капацитета за продукция като на Галена - на нея просто не й се занимава със снимане на скъпи парцалки и видеота, отдавна сама си го е признала. Откъм песни няма база за сравнение, защото ако съпоставим дискографиите на двете, Прес е ненадмината особено от Галс. Мерси. :)
 

  • Like 4
  • Dislike 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, BaGaBoNtIn каза:

Откъм песни няма база за сравнение, защото ако съпоставим дискографиите на двете, Прес е ненадмината особено от Галс. Мерси. :)
 

Да, изключително стойностно и оригинално е да пееш от поне петилетка само за алкохол и пребий ме, накажи ме, разбий ме ;)

  • Like 1
  • Haha 2
  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, BaGaBoNtIn каза:

Не мисля,че писането в чалга форум е някаква база за сравнение на интелекти,но както и да е. Не считам  за нужно да опровергавам никого и да се аргументирам в спор с хора, чието мнение не ме интересува. Изказвам просто своето. Това че съм фен на Преслава не може да ме категоризира, с който и да било от тук. 

Нагоре беше написано,че Преслава нямала капацитета за продукция като на Галена - на нея просто не й се занимава със снимане на скъпи парцалки и видеота, отдавна сама си го е признала. Откъм песни няма база за сравнение, защото ако съпоставим дискографиите на двете, Прес е ненадмината особено от Галс. Мерси. :)
 

 

  • Thanks 1
  • Haha 3
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 45 минути, Lelqtian каза:

Кукунашева май се гласи след фалита да се прелее в чалгата и ходи на участия вместо все по-безкрайно разширяващата се Тройница?

Това, че е фалирала не знам от къде дойде. I Am бие на успешен бранд и като гледам тепърва продължават работата си по него.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, BaGaBoNtIn каза:

Не мисля,че писането в чалга форум е някаква база за сравнение на интелекти,но както и да е. Не считам  за нужно да опровергавам никого и да се аргументирам в спор с хора, чието мнение не ме интересува. Изказвам просто своето. Това че съм фен на Преслава не може да ме категоризира, с който и да било от тук. 
 

Много сме трогнати как си дошъл да споделяш мнение с хора, които не те интересуват. Ти си църкай и коментирай, на нашето високо ниво никога няма да стигнеш. 

ПС - Фенщината на Кума Лиса категорично те вписва в елитния форумен клуб на трибуквеници и други ... индивиди с лош вкус. Така поне ви знаем диагнозата ;) 

  • Haha 3
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, SG каза:

Това, че е фалирала не знам от къде дойде. I Am бие на успешен бранд и като гледам тепърва продължават работата си по него.

Тя сама го обяви! 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е фалирала !

 

–––––––––-

1038187.jpg

"Скъпи приятели, на 22.01.2011 създадох сайта ни www.megz.eu. Сега на 22.01.2021 ще станат 10 год от съществуването му и на тази дата ще го затворя. Това, което беше MEGZ тези 10 год, вече не е това, в което вярвам. Аз съм различна, времето е различно и казвам сбогом на този период от живота си. Няма да спра да съм дизайнер. Ще продължите да виждате креативната ми енергия в други проекти като I-AM и проектите ми с @hyperzon.ioСкоро ще създам и още нови такива (ще ви разкажа). Няма да спра и да произвеждам, напротив. Това е решение, обмисляно и планирано доста отдавна. Смело съм стъпила на всичко, което градих 10 години, не затварям него. Дори не казвам сбогом и на MEGZ. Само на формата под, която тя работеше. Един ден, ако го усетя, ще го създам по друг начин. През оставащите дни до 22.01 ще разпродам всичко, което имаме на склад и сайта ще изчезне. Разгледайте-може да си намерите някоя находка❤️ 

Имах звездна кариера.

Успехите си в нея измервах предимно в цифрови рекорди. И докато не видех сайта паднал от трафик, или докато не счупех собствения си рекорд от предната колекция-не можех да дишам. Имаше много вълнуващи моменти. Като когато станахме 3ти по продажби в графата бутици на международния гигант ASOS. Или когато при случайна среща на Руския бал Miss Universe Great Britain толкова много се влюби в роклята ми, че излезе на едно от представянията си на световния конкурс Miss Universe с нея. Или когато спечелих менторска среща с екипа на LVMH и великия Karl Lagerfeld. Станахме най-младия бранд, печелил Златна Игла.

Създадох първите инфлуенсъри в България чрез проекта си MEGZ ANGELS. А после най-голямата медия в страната ни създаде риалити по него-INSTAQUEEN. Направих и имах още купища неща, но никое от тях нямаше да съществува-ако бях сама. Целият ми екип и семейството ми са движещата сила на всичко, което виждате от мен. Те са номер 1, не хора - машини, страхотни. Най-много, обаче, дължа на най-великата жена в моя живот-майка ми. Не знаете през какво сме преминали заедно. То дано и аз никога вече не си го припомням😁 Това е приятели.

Благодаря ви с цялото си сърце, че вярвате във всичко, което правя. За мен е привилегия да творя и работя за вас❤️"

 

@SG

  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...