Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Ох, какво значение има трендинг, така или иначе ще влезе - дали днес, дали утре. На всички ни е ясно, че това е Галена, не е Карлос или Татяна, че да купува гледания. Отделно песента наистина избухна, в такива моменти просто се казва браво. Все пак вдига цялото ниво на жанра. Същото важи и за Меди, дано продължат с такъв тип песни

  • Like 7
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Hurricane каза:

Аз изказвам някакво предположение и изтъкнах факт. Сега сте вие! 

Един от основните фактори за влизане в топа и изобщо за изкарване на дадено видео на по-предна позиция са броя на абонатите в канала. На Галена канала не е развит все още и нямаше и 10К абоната вчера при премиерата. Погледни колко абонати имат каналите на които клиповете са в тренда. На Преслава канала вече беше развит и с доста повече абонати. 

Също така ми отговори дали е купила и тези 130К от фен клиповете, защото не мисля, че песен с купени гледания ще може да направи толкова добри гледания и от фен канали. Всъщност по-добре не ми отговаряй, защото знам нивото на твоята обективност и как си определяш въпросните факти. 

 

 

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Гальо каза:

Ох, какво значение има трендинг, така или иначе ще влезе - дали днес, дали утре. На всички ни е ясно, че това е Галена, не е Карлос или Татяна, че да купува гледания. Отделно песента наистина избухна, в такива моменти просто се казва браво. Все пак вдига цялото ниво на жанра. Същото важи и за Меди, дано продължат с такъв тип песни

Всичко добре, но защо след като предизвика такъв интерес, все още не е в трендинг? 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Stela каза:

Един от основните фактори за влизане в топа и изобщо за изкарване на дадено видео на по-предна позиция са броя на абонатите в канала. На Галена канала не е развит все още и нямаше и 10К абоната вчера при премиерата. Погледни колко абонати имат каналите на които клиповете са в тренда. На Преслава канала вече беше развит и с доста повече абонати. 

Също така ми отговори дали е купила и тези 130К от фен клиповете, защото не мисля, че песен с купени гледания ще може да направи толкова добри гледания и от фен канали. Всъщност по-добре не ми отговаряй, защото знам нивото на твоята обективност и как си определяш въпросните факти. 

 

 

На Преслава каналът при промоцията на албума не беше с много повече абонати. Макс 10К отгоре. Това може да се провери ;) 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Hurricane каза:

На Преслава каналът при промоцията на албума не беше с много повече абонати. Макс 10К отгоре. Това може да се провери ;) 

Да, ама трудно влиза ПЪРВИЯТ клип, защото минава през много проверки. 

На Преслава първите клипове бяха "Палла чисти", "Сватбата на Софи" и др.

  • Like 3
  • Haha 3
  • Dislike 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Любимката им има годишнина, те вместо да коментират това и да се радват тръгнали да търсят под вола теле. В деня в който Преслава има празник се занимават с Галена...

 

  • Like 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Willy каза:

Да, ама трудно влиза ПЪРВИЯТ клип, защото минава през много проверки. 

На Преслава първите клипове бяха "Палла чисти", "Сватбата на Софи" и др.

Ейй, оправдания винаги намирате! Най-добрите сте в това ;) 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

За пореден път се убеждавам, че много трудно се преглъща успех на този, който не харесваш. Много по-лесно и честно е да кажеш "браво" за всички усилия и стойността, която придава Галена с подобни проекти към целият жанр. 

Феновете на Галена нямаме този проблем и винаги признаваме, когато Преслава има успех и нещо е наистина добро, само вие имате подобно отношение.

  • Like 3
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Сега проверих набързо. Преди премиерата на новите от албума, Преслава вече е имала над 80!!!! клипове в канала си и пътя към тренда вече е бил широко отворен.

  • Like 6
  • Thanks 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, чушка. каза:

За пореден път се убеждавам, че много трудно се преглъща успех на този, който не харесваш. Много по-лесно и честно е да кажеш "браво" за всички усилия и стойността, която придава Галена с подобни проекти към целият жанр. 

Феновете на Галена нямаме този проблем и винаги признаваме, когато Преслава има успех и нещо е наистина добро, само вие имате подобно отношение.

Айде, айде! Ти признаваш. Няколко Галенови тук са точно това, което си описала ;)

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Hurricane каза:

Айде, айде! Ти признаваш. Няколко Галенови тук са точно това, което си описала ;)

Напротив. @Danger. @Willy, също винаги са признавали нейните успехи, дори посочват кои са любимите им песни и поздравиха Преслава по случай годишнината. 

  • Like 4
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Първи клип от нов канал доста трудно влиза в тренда. Нагледала съм се на втори канали на развити влогъри, които даже не припарват до класацията. Вижте и "Красиви лъжи" колко късно влезе, защо се говорят глупости. 

То пък оставаше и обещаната втора част на най-големия хит, който доскоро беше на първо място в тренда, да не предизвика огромен интерес. И Ивета Костова да я беше записала, сигурно щеше да има много гледания. Какво купуване... 

На мен проектът не ми харесва и обясних защо, но се прекалява. 

Аз съвсем наистина очаквах весела/ударна версия, в която се разказва как се е отървала от токсична връзка :roll1: 

  • Like 2
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, чушка. каза:

Напротив. @Danger. @Willy, също винаги са признавали нейните успехи, дори посочват кои са любимите им песни и поздравиха Преслава по случай годишнината. 

Това, че са посочили кои са любимите им песни на Преслава, не означава, че са обективни ;) 

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Hurricane, съмненията ти биха били основателни само ако Галена беше влязла в Тренда, но не беше номер 1. А сега като въобще я няма излиза, че едва ли не тя без фалшиви гледания не е способна да влезе в целия Топ 50. Поне според твоите твърдения.

На мен ми е по-странно защо някое от страничните клипчета не е в класацията, най-гледаните определено имат показателите.

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

Сериозно ли отделяте време на тоя и глупостите му :1000(29):

Да си слуша машъпите и да гледа коне на сторитата на любимката си и да не коментира чужда класа и качество. 

  • Like 3
  • Haha 3
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Danger. каза:

Сериозно ли отделяте време на тоя и глупостите му :1000(29):

Да си слуша машъпите и да гледа коне на сторитата на любимката си и да не коментира чужда класа и качество. 

Не казвай на Прилепа какво да прави! Все пак е безработна и по цял ден ни прави безплатен сеир тука! 

  • Haha 6
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Danger. каза:

Сериозно ли отделяте време на тоя и глупостите му :1000(29):

Да си слуша машъпите и да гледа коне на сторитата на любимката си и да не коментира чужда класа и качество. 

Ако това са класата и качеството, то по-добре без тях :) 

 

D973A4FC-5344-46CC-B31B-94580B9D679C.jpeg

  • Haha 2
  • Dislike 8
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 51 минути, Hurricane каза:

Ако това са класата и качеството, то по-добре без тях :) 

 

D973A4FC-5344-46CC-B31B-94580B9D679C.jpeg

До вчера си мислех, че имаш поне малко капацитет, а с това поведение показваш точно обратното. Тъжно.

  • Like 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , чушка. каза:

Миличка, да нямаш някакви компрометиращи видеа или снимки на Коцето, че такова внимание ти обръща?

Не, просто е човек и го подкрепям, и винаги съм насраща за него. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...