Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Току що, BobiTo каза:

Хита на 2019, все едно вчера излезе, няма омръзване. ❤️ 

 

Каква СлучаЕнос да пиша коментар, който сочи хита на 2019, докато ти в съшата секунда посочваш друг такъв.  Хит на 2019 - Тръгвай си! Най-запазени - Пиян и Добре ли си.

  • Like 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Willy каза:

Каква СлучаЕнос да пиша коментар, който сочи хита на 2019, докато ти в съшата секунда посочваш друг такъв.  Хит на 2019 - Тръгвай си! Най-запазени - Пиян и Добре ли си.

Не! Най-запазен: 

 

  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Willy каза:

Кога пак???! 😫

 

Джени към сестра си: Къде е седнал пича (Наси), къде към мацките?

Джени след като вече и върже: Марш навънка от апартамента ми непотребнице!

 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, BobiTo каза:

Джени към сестра си: Къде е седнал пича (Наси), къде към мацките?

Джени след като вече и върже: Марш навънка от апартамента ми непотребнице!

 

Моли се да не почна, че и майка ни няма да ти помогне, сестро!

 

  • Haha 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Willy каза:

Именно, даже я пуснах на един приятел, който не слуша балканско и отсвира към края го сравни с този от Cry about it later от недооцененият Smile на Кейти Пери. 250к само от търсачка и споделяния из мрежите, ако се показваше не ми се мисли какви рекорди щяха да падат. То направо си е Тръгвай си 2 с истерията.

Oh my, наистина има сходен вайб с CAIL. Какъв фен на Кейти съм щом не съм го загрял досега... 😄

А защо песента на Галена не се появява отстрани? Този път не може да е от тъмната обложка, защото на Меди е по-тъмна, пък стоя сумати време на върха.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, SG каза:

Oh my, наистина има сходен вайб с CAIL. Какъв фен на Кейти съм щом не съм го загрял досега... 😄

А защо песента на Галена не се появява отстрани? Този път не може да е от тъмната обложка, защото на Меди е по-тъмна, пък стоя сумати време на върха.

Гледам че Галена отговаря на хората че е заради новият канал. Кралица на Роксана е същата ситуация. И тази песен е първи клип в нейният канал и не ми излиза никъде, нито беше в тренда.

  • Like 2
  • Thanks 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Fast каза:

Тя в Пайнер ли е въобще? На плочката на новия й клип пише "Планета ТВ" . Емилия също качва в свой канал, но винаги пише "Планета Пайнер" на плочките.

Тук някой беше пуснал вчера или онзи ден стори от някаква инстаграм страница, на което пишеше, че Димитров е казал, че това е песен на Меди и така са се договорили, което означава, че отсега нататък всичко ще си е с логото на Пайнер.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Willy каза:

Гледам че Галена отговаря на хората че е заради новият канал. Кралица на Роксана е същата ситуация. И тази песен е първи клип в нейният канал и не ми излиза никъде, нито беше в тренда.

На мен Роксана ми излиза, а не съм я слушал повече от два пъти. Но да, на Галена изобщо не ми излиза никъде, прецака се точно с тази песен да стартира. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Fast каза:

Не е вкарала офишъла в таговете. 

По-интересни са ми таговете на Камелия под Името ти. Вместо да пише Луда по тебе, щото в този период мачкаше с интерес от балканите, тя е набутала Пайнер и имена на колежки.😆

@foxy_vd
image.png.362faaae2453e91b66305a31895c4bb8.png

  • Haha 6
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Willy каза:

По-интересни са ми таговете на Камелия под Името ти. Вместо да пише Луда по тебе, щото в този период мачкаше с интерес от балканите, тя е набутала Пайнер и имена на колежки.😆

@foxy_vd
image.png.362faaae2453e91b66305a31895c4bb8.png

Преси живее rent-free в съзнанието й.

  • Haha 8
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Danger. каза:

Галка трябваше да стартира канала с някакви тийзъри и други видеа. Направо да я качва наново песента, ако не иска да остане с 2/3 милиона. :1000(29):

Ако смени обложката и добави пайнерските тагове може и да има някакво подобрение. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...