Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 23 минути, WindWalkerMonk каза:

Ясна е работата. И тя е тръгнала не с талант, а с пичок напред. Намерили са се с Галин значи. 

Е, реално на нея й потръгна с талант и добра песен. И поне знаем със сигурност, че не е имало контакт между продуцента и пичока. :D

 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Hurricane каза:

Защо Галя остана без честитка от Пайнер за годишнината си? 

Тя в Пайнер ли е въобще? На плочката на новия й клип пише "Планета ТВ" . Емилия също качва в свой канал, но винаги пише "Планета Пайнер" на плочките.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Fast каза:

Тя в Пайнер ли е въобще? На плочката на новия й клип пише "Планета ТВ" . Емилия също качва в свой канал, но винаги пише "Планета Пайнер" на плочките.

В Пайнер си е (за съжаление), в днешния пост по случай 17-те ѝ години на сцена е написала: "Благодаря на моите продуценти от Пайнер, с които продължаваме успешно да работим цели 17 години."

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 28 минути, Hurricane каза:

Защо Галя остана без честитка от Пайнер за годишнината си? 

Защото са заети да честитя на Мара рождения ден :D

Скоро Мариана Калчева и Мариан Шоколадката няма ли да имат повод да бъдат поздравени?

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 37 минути, Vancho каза:

На Галена й се получи с "Къде беше ти". В тик-ток вече е вайръл и със сигурност ще надмине по успех дуетите с Криско. 

На мен ми харесва и нейната версия, и тази на Меди. 

И аз забелязах, много по-силно гръмна от предните й 2 песни. Много тъпо, че не влиза в Трендинг, за да трупа повече гледания.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена и Преслава явно си остават в Пайнер, но на нови договори, подобни на онези на Глория, Ивана и Емилия, а и на Меди и Десислава в Хит Микс. Така печелят повече за себе си и имат повече свобода.

Интересно ще стане ако след някоя и друга година Митака реши да върне наградите. :D

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, SG каза:

Галена и Преслава явно си остават в Пайнер, но на нови договори, подобни на онези на Глория, Ивана и Емилия, а и на Меди и Десислава в Хит Микс. Така печелят повече за себе си и имат повече свобода.

Интересно ще стане ако след някоя и друга година Митака реши да върне наградите. :D

Ще се простреля в крака ако ги върне. Толкова е спокойно в попфолка последните години.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, BobiTo каза:

Гъбин и той тази година прави 10 години на сцена. 

 

Да сложа ли сърце...? Гергана е, но пък и Гъбин... тц, няма да слагам.

Изпълнението на Лиди ме инфлуенцна и вече "Къде беше ти" ми допада - Галенови можете да спрете да ме мразите! ❤️ 

 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Fast каза:

Гергана сигурно хиляди пъти съжалява че го е завела в Пайнер.

Защо да съжалява, по-скоро трябва да е горда, че той е успял. Това, че тя е мързелива и си погреба кариерата, той няма вина. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Fast каза:

Ще се простреля в крака ако ги върне. Толкова е спокойно в попфолка последните години.

Според мен ще е донякъде по-добре, защото ще амбицира изпълнителите. Има разлика преди края на наградите и след него.

Друг е въпроса дали Пайнер към днешна дата имат влиянието отново да се превърнат в подобна машина за налагане на имена със статуетки. Но нищо не се знае.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, SG каза:

Според мен ще е по-добре, защото ще амбицира изпълнителите. Има разлика преди края на наградите и след него.

Друг е въпроса дали Пайнер към днешна дата имат влиянието отново да се превърнат в подобна машина за налагане на имена със статуетки. Но нищо не се знае.

Как би ги амбицирало, като всичко се решава на база кой колко е изкарал, и винаги има разочарования, независимо по какъвто и начин да ги замажат? Драмите и интригите са забавни до един момент, но натоварят. Представям си какво им е било на замесените изпълнители.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Fast каза:

Как би ги амбицирало, като всичко се решава на база кой колко е изкарал, и винаги има разочарования? Драмите и интригите са забавни до един момент, но натоварят. Представям си какво им е било на замесените изпълнители.

Невинаги всичко отива само за най-печелившия, това като че взе да се забелязва чак последните 2-3 години с Преслава. Иначе примерно една Анелия се амбицира през 2012 и смачка, заслужено си взе наградата въпреки че със сигурност Прес е била по-печеливш продукт от нея. И Галена със сигурност не е била по-печеливша от нея в онази ключова 2010, но я наградиха не по-малко заслужено.

Като цяло не е много Ок да се амбицират само когато има награди и отворени дискотеки, но... това е по-голямата част от жанра в последните години, за жалост. Не искат да се върнат в златните години и просто да печелят от истинската любов на народа и това си е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 37 минути, BobiTo каза:

Защо да съжалява, по-скоро трябва да е горда, че той е успял. Това, че тя е мързелива и си погреба кариерата, той няма вина. 

 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Проверих от Incognito и "Къде беше ти" не се показва под абсолютно НИКОЙ от последните хитове. Не стига че не е в тренда, а и никъде не тръгва.

Знам че някои ще ме цитират, пищейки "оправдания", но свободно може да си провери! 🙂

  • Sad 2
  • Angry 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, asylum каза:

 

Викай крейзи и ме пращай на село ама аз ще чакам тоталния хит на ЕндрюБУГЛАРИА и интернационалната звезда Биг бърд

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Kriminal каза:

Викай крейзи и ме пращай на село ама аз ще чакам тоталния хит на ЕндрюБУГЛАРИА и интернационалната звезда Биг бърд

 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Willy каза:

Проверих от Incognito и "Къде беше ти" не се показва под абсолютно НИКОЙ от последните хитове. Не стига че не е в тренда, а и никъде не тръгва.

Знам че някои ще ме цитират, пищейки "оправдания", но свободно може да си провери! 🙂

То показването като предложение е главният фактор да се правят гледания, ако не започне да се показва ще се сгромоляса на 50К до няколко дни и единствения начин да прави гледания е хората да я пишат в търсачката. :wounded1:

Дано стане чудо и влезе в Трендинг и започне да мачка с гледания. 

Аз първоначално си мислех, че поради хитовостта на песента на Меди, песента на Галена ще остане незабелязана, но в последните 2 дни сторитата във Инста и Фейс са ми главно с нея, а в ТикТок е пълно с кавъри вече. 

  • Like 3
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Danger. каза:

То показването като предложение е главният фактор да се правят гледания, ако не започне да се показва ще се сгромоляса на 50К до няколко дни и единствения начин да прави гледания е хората да я пишат в търсачката. :wounded1:

Дано стане чудо и влезе в Трендинг и започне да мачка с гледания. 

Аз първоначално си мислех, че поради хитовостта на песента на Меди, песента на Галена ще остане незабелязана, но в последните 2 дни сторитата във Инста и Фейс са ми главно с нея, а в ТикТок е пълно с кавъри вече. 

Приятели, които отдавна спряха да се интересуват от чалга и дори не са знаели кой е Меди, днес ме питаха дали ме кефи песента на Галена, че покрай нея чули и този Меди и им харесали и двете версии и идеята като цяло. Така че със сигурност си предизвиква интерес Галена. 

 

  • Love 3

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, asylum каза:

Приятели, които отдавна спряха да се интересуват от чалга и дори не са знаели кой е Меди, днес ме питаха дали ме кефи песента на Галена, че покрай нея чули и този Меди и им харесали и двете версии и идеята като цяло. Така че със сигурност си предизвиква интерес Галена. 

 

Именно, даже я пуснах на един приятел, който не слуша балканско и отсвира към края го сравни с този от Cry about it later от недооцененият Smile на Кейти Пери. 250к само от търсачка и споделяния из мрежите, ако се показваше не ми се мисли какви рекорди щяха да падат. То направо си е Тръгвай си 2 с истерията.

  • Like 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...