Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 8 минути, Krislena каза:

Не е фалирала !

 

–––––––––-

1038187.jpg

"Скъпи приятели, на 22.01.2011 създадох сайта ни www.megz.eu. Сега на 22.01.2021 ще станат 10 год от съществуването му и на тази дата ще го затворя. Това, което беше MEGZ тези 10 год, вече не е това, в което вярвам. Аз съм различна, времето е различно и казвам сбогом на този период от живота си. Няма да спра да съм дизайнер. Ще продължите да виждате креативната ми енергия в други проекти като I-AM и проектите ми с @hyperzon.ioСкоро ще създам и още нови такива (ще ви разкажа). Няма да спра и да произвеждам, напротив. Това е решение, обмисляно и планирано доста отдавна. Смело съм стъпила на всичко, което градих 10 години, не затварям него. Дори не казвам сбогом и на MEGZ. Само на формата под, която тя работеше. Един ден, ако го усетя, ще го създам по друг начин. През оставащите дни до 22.01 ще разпродам всичко, което имаме на склад и сайта ще изчезне. Разгледайте-може да си намерите някоя находка❤️ 

Имах звездна кариера.

Успехите си в нея измервах предимно в цифрови рекорди. И докато не видех сайта паднал от трафик, или докато не счупех собствения си рекорд от предната колекция-не можех да дишам. Имаше много вълнуващи моменти. Като когато станахме 3ти по продажби в графата бутици на международния гигант ASOS. Или когато при случайна среща на Руския бал Miss Universe Great Britain толкова много се влюби в роклята ми, че излезе на едно от представянията си на световния конкурс Miss Universe с нея. Или когато спечелих менторска среща с екипа на LVMH и великия Karl Lagerfeld. Станахме най-младия бранд, печелил Златна Игла.

Създадох първите инфлуенсъри в България чрез проекта си MEGZ ANGELS. А после най-голямата медия в страната ни създаде риалити по него-INSTAQUEEN. Направих и имах още купища неща, но никое от тях нямаше да съществува-ако бях сама. Целият ми екип и семейството ми са движещата сила на всичко, което виждате от мен. Те са номер 1, не хора - машини, страхотни. Най-много, обаче, дължа на най-великата жена в моя живот-майка ми. Не знаете през какво сме преминали заедно. То дано и аз никога вече не си го припомням😁 Това е приятели.

Благодаря ви с цялото си сърце, че вярвате във всичко, което правя. За мен е привилегия да творя и работя за вас❤️"

 

@SG

Хм доста въпросителни остават след такова изказване, но може и да не е точно фалит, а просто да закрива първия си магазин.

Както и да е, радвам се, че обещава развитие в I Am, за още по-голяма радост на Рамания. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, SG каза:

Хм доста въпросителни остават след такова изказване, но може и да не е точно фалит, а просто да закрива първия си магазин.

Както и да е, радвам се, че обещава развитие в I Am, за още по-голяма радост на Рамания. :D

Аз доколкото го разбирам, затваря там квото затваря като обявява несъстотелност (което си е фалит няква версия). Явно има задължения и пробва няква врътка да не ги плаща.  

Айм Тройница явно го е правила специално за нас тука в Рамания, ма това го обрича на бърза ликвидация, тук надали има някой дето не може да си поръча директно от Алиекспрес китайски парцалки, стига да го влекат ;) 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Честити 17 години на сцената, Галс! ❤️ 

Продължавай да създаваш ето такива проекти. Кючеците ги остави за колежките от ромски произход, пеещи най-често под съпровода на бенд :) 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Lelqtian каза:

Аз доколкото го разбирам, затваря там квото затваря като обявява несъстотелност (което си е фалит няква версия). Явно има задължения и пробва няква врътка да не ги плаща.  

Айм Тройница явно го е правила специално за нас тука в Рамания, ма това го обрича на бърза ликвидация, тук надали има някой дето не може да си поръча директно от Алиекспрес китайски парцалки, стига да го влекат ;) 

Според мен новия бранд й е дошъл по-печеливш и затова е решила да акцентира на него. Както и да е, нейна си работа е, стига и в бъдеще да ни предлага задоволително количество свежо облечени Тройници. :D

Честито на Преслава и Галена. ;)

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, GSA каза:

Терзийска: “Не всичко е пари, кака”. 

Каза тя от Тайланд, а Галена седейки пред Камината в имението у тях и пиейки синьо Джони. 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Lelqtian каза:

Да погледнем и от друга страна, нека шоу да става. 
Мара се беше оженила за продуцента си. 
Целин за грумъра си (и продуцент). 
Уитни за дилъра си. 
Мадона ... освен за Гай Ричи беше ли женила и друг път че не помня? 

Аре стига с тия стари чанти, време е за музика! Качваме ли са? 

 

Така е, ВСИЧКИ хора в България харесват Ваня. Тия дето не я, не са хора. 

  • Like 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Оправихме нашите чалгарки, че отидохме на Уитни, Марая, Бритни. Думи нямам какъв безинтерес предизвиква това у мен.

Честити 17 години и на Галче с най-любимото ми ❤️

 

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, geri1498 каза:

Със сигурност възрастта ти е 15-16, най-много 17-18, ако не е така по-лошо, защото акълът ти е на толкова. Псевдонимът ти е на детска онлайн игричка, проверих. Неадекватен си. Само един инфантил може да каже, че Марая Кери или ДесиСлава имат по-големи гласове от Мария Калас, Уитни Хюстън, Тина Търнър... дори Барбра Стрейзънд, Селин Диони Лара Фабиан  имат по-богати, мощни и експресивни гласове от протежето на Томи Мотола. Марая си заслужава феновете - същите инфантили като нея , тийнейджъри, предимно от Югоизточна Азия. За ДесиСлава няма и да коментирам. 

Ми правилно не коментираш. Толкоз и разбираш значи от музика, буташ някви щатски негреси, а не може да оцениш роден талант като Джеса. Или Тедка. 

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Хайде, "Мери ди думите, пикло" вече и в сайтовете влезе! Райна е Хит! :D 

Райна се изрепчи на потребител: Мери си думите, пикло

Скандалът се заформи заради стар кадър от фотосесия на певицата

https://trafficnews.bg/bohemi/raina-se-izrepchi-potrebitel-meri-si-dumite-piklo-200280/?fbclid=IwAR0ByMkfnEd9146ue1Z8zQgn1W6RO3HrKoUrStNgD8M8f2y7IR7hPJGVnBI
С пожелания да ползва малко повече "Цип на устата" !!! ❤️;) 

"Цип на устата, издаде ме тя и тази пикла, тя разкри."

  • Haha 2
  • Love 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Lelqtian каза:

Ми правилно не коментираш. Толкоз и разбираш значи от музика, буташ някви щатски негреси, а не може да оцениш роден талант като Джеса. Или Тедка. 

 

Ако има нещо, което най не понасям е расизмът. Ценя таланта. А Теди Александрова е певица, колкото аз съм космонавтка. Отпуши си ушите. Дори и това изпълнение, което си постнал е на плейбек и със звукови ефекти в микрофона.

  • Haha 3
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, WindWalkerMonk каза:

Аз мога да кажа, че имах възможност да слушам и Арета, и Марая, и Селин наживо. Едно е да имаш мнение, друго е да знаеш какво е реално. Тук е форум за чалга - факт е, че масата американци не знаят коя е Мария Калас, но знаят коя е Бритни Спиърс. 

Факт е, че масовият българин не знае коя е даскалката Райна от НБУ, но знае кой е Азис. 

Това какво мисли Гера от село лешпера няма да го промени. Остави хората да харесват каквото искат. И твърденията "всички" хора, "застояват" и т.н. са повече от глупави и показа твоят интелект. Няма как от село Горно Нанадолнище да видиш "всички" хора, да провериш всички складове и т.н. 

А още по-хубаво ще ти стане ако чуеш и Клея, и Майчето Нури и Ваня Великова наживо, най-добре на едно и също място и нека това място е бар Рио! Амин. Качвам са! 

 

  • Love 2
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, zai4eto82 каза:

Нелина в момента и по Фен ТВ Фолк с Илиян Михов- Баровеца със Сините очи. Много красива Нелина. 

 Да не е обяснявала как е хванала коронка вирус? 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, geri1498 каза:

Дете, живяла съм в Щатите, в Атланта още през 90-те, когато не си било родено, живяла съм и в Япония в периода 1995-200. Марая е най-недолюбваната певица в Щатите от по-възрастното и нормално поколение след Мадона, а продажбите им и на двете са изкуствено надути. Това го знам от сигурен източник, работещ за Сони Нидерландия. Това, че Кери е най-канената за химна е пълна лъжа, тя направо го осакати този химн с виенето си на уизъл през 2002, което е недопустимо за един химн. Все едно да изпищиш нашия химн с уизъл.  Най-цененото от експертите и от нормалните люде изпълнение на химна е на Уитни от 1991, дори Лейди Гага го нарече златният стандарт.

Тука признаваме само един шимейл! и нека нейното име бъде Горгона, много мъжко момиче излезе! Други такива нестандартни не ни интересуват, а тяхното мнение - пък хич! Дори да е почитателка на златния стандарт, дъжд, седмичен труд и 24 часа. 

 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Lelqtian каза:

 Да не е обяснявала как е хванала коронка вирус? 

Ти не четеш ли, че са й давали една от новите песни с Илиян Михов- Баровеца. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Lelqtian каза:

Тука признаваме само един шимейл! и нека нейното име бъде Горгона, много мъжко момиче излезе! Други такива нестандартни не ни интересуват, а тяхното мнение - пък хич! Дори да е почитателка на златния стандарт, дъжд, седмичен труд и 24 часа. 

 

Между другото и тя е яхвала черната карабина. И то нейния беше популярен. Е не е Майкъл Фелпс, но има време и за него Диончето. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, geri1498 каза:

Тези емотикончета и абревиатурки като бтв са детински и инфантилни и само доказват неукрепналост и недоразвитост на мозъчната дейност. Не ми пращай съобщение, не ги четя. Не го превръщам в лично. Защо мислиш, че на победата на Байдън звучаха именно Уитни, Тина, Арета и Барбра? Защото те са любимките на Щатите, или поне на по-нормалните. Марая, Ариана, Тейлър и тем подобни са просто виещи комерсиални продукти без соул в гласовете, временни явления.

Добре. Не знам на колко си, но ми направи деня. Поздрав за теб:

Бтв, Тейлър също звуча, Ариана също, но ти удобно ги пропускаш. Аз съм за Тръмп така, че Байдън не ме вълнува. 

Ето съобщението на въпросната "дама", която не чете и не отговаря:

Цитат

 Ти си за подигравка и най-вече нелепия ти коментар относно Мария Калас, която е богиня. Първо този форум е чалгарски, пълен с недорасли тийнейджъри като теб и не може да бъде взет насериозно. Пълно губене на време.  Направих регистрация само, за да отговоря на неадекватните ти коментари. Всъщност единственият, който се излага си ти. Сега тичай да слушаш чалга.

 

  • Haha 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, zai4eto82 каза:

Ти не четеш ли, че са й давали една от новите песни с Илиян Михов- Баровеца. 

Чете как била много красива и поне теб те трогват само красиви известни хора пипнали вируса, пък бил той и Илиян Михов -Баровеца, реших да питам да не съм изпуснал нещо. 

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...