Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 5 минути, Willy каза:

Представи си да предпочиташ Лидл пред певици с 17 и 20 и не знам колко години кариера. Не спря да й се мазни!

Явно пуска отзадЕ.

 

  • Like 1
  • Haha 5
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е вие пък... за Лидия е ясно защо е там.😄 Аз одобрявам, добър вкус си има момчето (и за жени, и за певици). :D

Убеден съм, че ако можеше да посочи още някоя щеше да е Галена. За това поколение тя и Преслава са като Глория и Ивана за предното.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 55 минути, geri1498 каза:

Въпрос на разбирания. Например аз, както и всички хора, които познавам, не понасяме Марая поради ред причини. Първо гласът й е инфантилен, тънък, затова е любимка повече на деца и тийнейджъри, глас лишен от експресия, чувственост и мощ и затова компенсира с техниката пищене на уизъли. Второ - арогантна е, има се за най-великата, а не е, и плюе бившия си съпруг продуцента, а без него щеше да пее, по-точно да вие в някоя кръчма барабан с октавите. Никаква дори малка благодарност.  Трето - често пее на плейбек, което е измама към феновете и т.н.

@Willy

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 46 минути, SG каза:

И Vessou бил фен на Дес и Прес.😎

20210121_194849.jpg.8a73a5138ca2a62761948cbf040cc628.jpg

 

Момченце с красив лик и добър вкус :ba: Цункаме

Между другото следващата му песен ще е поп-фолк, излиза скоро.

  • Like 2
  • Haha 3
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

"17 години. Днес празнувам вас и отговорността, която произтича от безрезервната ви обич и подкрепа към мен през всички тези години. Не ви приемам за даденост, вие сте муза, стимул, вдъхновение, награда. Благодаря ви, че винаги сте плътно зад мен във всичките ми артистични превъплащения. Тази творческа свобода и сигурността, която ми давате, са най-голямото признание за мен. Защото всичко е само и единствено за ВАС! Огромна благодарност и към моя екип от професионалисти (познавате ги добре) — тяхна е заслугата Галена да е това, което е, и всеки път да провокира вашите сетива. Благодаря на моите продуценти от Пайнер, с които продължаваме успешно да работим цели 17 години. А сега 🥂 за всичко хубаво, което предстои. Обичам ви!"

Screenshot-20210121-194131-Instagram.jpg

  • Like 3
  • Love 4
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Blueberry каза:

Момченце с красив лик и добър вкус :ba: Цункаме

Между другото следващата му песен ще е поп-фолк, излиза скоро.

И не само в това му е добрия вкус. :D

1:1 с моя

20210121_204404.jpg.c609c18eff18369c6bfaece51f60d343.jpg

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Gerganafen каза:

Моят Топ 3:

1. Лидия

2. Наци Лиди

3. Кралицата на Алфа Мюзик

Знам, че ви е жизненоважно да го знаете, затова заповядайте! ❤️

 

lidi2.jpg

Ариана Гранде руса.

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, SG каза:

Истинският откривател на новата кралица.

 

Ясна е работата. И тя е тръгнала не с талант, а с пичок напред. Намерили са се с Галин значи. 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...