Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 4 минути, zai4eto82 каза:

Неочаквано е. да. 107 дни е вече рядкост да я пускат. Затова като я пуснат се кефя и Коце знае,че я обожавам тази песен и ме е поздравявал. 

Ама жена му не го ли ревнува, как така си пишете вие по нощите. Ей Зайке, жестока си значи, идол!

 

  • Haha 3
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Willy каза:

Ама жена му не го ли ревнува, как така си пишете вие по нощите. Ей Зайке, жестока си значи, идол!

 

Коце си ляга късно, затова. Жена му пие вечерта вино и си ляга, той също пие понякога вино или водка и си ляга след това., понякога уиски. Ние не сме писали само вечерта и през деня е писал и докато е тренирал, по-точно повече гласови съобщения праща. 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, zai4eto82 каза:

Коце си ляга късно, затова. Жена му пие вечерта вино и си ляга, той също пие понякога вино или водка и си ляга след това., понякога уиски. Ние не сме писали само вечерта и през деня е писал и докато е тренирал, по-точно повече гласови съобщения праща. 

Само 8 часа с Надя, само 8 часа спи, а останалите 8 - с Зайка палави игри върти! ❤️

 

  • Like 1
  • Haha 8
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Willy каза:

Само 8 часа с Надя, само 8 часа спи, а останалите 8 - с Зайка палави игри върти! ❤️

 

Чак пък толкова. Понякога като ми е пращал гласиви съобщения от тях, съм чувала и децата как викат и Надя съм чувала да приказва. Ние не сме писали някакви странни работи. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Willy каза:

430к за 24к!! Ако смятаме и допълнителните 132к от двете най-гледани фен клипчета стават 560к и то тогава Галена има личен рекорд за 24ч. и за българска самостоятелна песен като цяло!

 

Стига с тези събирания на гледания и то в премиерния ден. Досега не е правено. Рекордите винаги са били само от оригиналното видео! А и нали знаете, че дори да ги нямаше фен клипчетата, нямаше да има кой знае каква промяна в гледанията на оригинала. Вече сме го пробвали този номер и промяната е била минимална.

  • Like 3
  • Dislike 8
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Willy каза:

430к за 24ч!! Ако смятаме и допълнителните 132к от двете най-гледани фен клипчета стават 560к и то тогава Галена има личен рекорд за 24ч. и за българска самостоятелна песен като цяло!

 

Имала е доста по силни и смислени песни от тази... 🥸

  • Like 2
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Hurricane каза:

Стига с тези събирания на гледания и то в премиерния ден. Досега не е правено. Рекордите винаги са били само от оригиналното видео! А и нали знаете, че дори да ги нямаше фен клипчетата, нямаше да има кой знае каква промяна в гледанията на оригинала. Вече сме го пробвали този номер и промяната е била минимална.

Щеше щеше.... а ако беше и в тренда не ми се мисли!
Не го правя затова първо съм написал колко има официалното клипче! А дори и да съм го направил, не си ти човека който ще ми казва кое да смятам, кое не! Просто подмини поста ми, знам че новата й песен ти е болна тема от вчера!
 

  • Like 4
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Willy каза:

Щеше щеше.... а ако беше и в тренда не ми се мисли!
Не го правя затова първо съм написал колко има официалното клипче! А дори и да съм го направил, не си ти човека който ще ми казва кое да смятам, кое не! Просто подмини поста ми, знам че новата й песен ти е болна тема от вчера!
 

То сигурно и “Не се изтриваш” и “Изтрезняваш ли” в премиерния си ден са имали над 600К от две клипчета, но не сме ги смятали! И стига вече с тези болни теми и глупости. Харесвам Галена и старанието, което влага, но не и някои от феновете ѝ!

  • Like 3
  • Haha 1
  • Dislike 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Hurricane каза:

То сигурно и “Не се изтриваш” и “Изтрезняваш ли” в премиерния си ден са имали над 600К от две клипчета, но не сме ги смятали! И стига вече с тези болни теми и глупости. Харесвам Галена и старанието, което влага, но не и някои от феновете ѝ!

Да, сигурно са имали. Ако една песен има над 100к само от фен клипове първите 24ч. , то няма да мине без да се спомене, не сте толкова наивни! ;)

  • Like 5
  • Dislike 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , zai4eto82 каза:

Коце си ляга късно, затова. Жена му пие вечерта вино и си ляга, той също пие понякога вино или водка и си ляга след това., понякога уиски. Ние не сме писали само вечерта и през деня е писал и докато е тренирал, по-точно повече гласови съобщения праща. 

Миличка, да нямаш някакви компрометиращи видеа или снимки на Коцето, че такова внимание ти обръща?

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Hurricane каза:

Стига с тези събирания на гледания и то в премиерния ден. Досега не е правено. Рекордите винаги са били само от оригиналното видео! А и нали знаете, че дори да ги нямаше фен клипчетата, нямаше да има кой знае каква промяна в гледанията на оригинала. Вече сме го пробвали този номер и промяната е била минимална.

Не се сещам друга песен да е имала над 130К от фен клипове в премиерния ден. Правили са в последствие. Нали разбираш, че тези 130 не са 30, че да си мислиш, че нямаше да има промяна в гледанията на официалния. Ако някоя друга песен все пак е имала такива гледания от фен клип в деня на премиерата да сте си ги отчели, кой ви е спирал ...

Тук принципно се ревеше (ти го знаеш много добре) от събирането на гледания, но после стана практика и най-недоволните сега го правят постоянно. 

Стига злобя вече. Коментарите ти спрямо Галена не са критика, нито споделяне на нещо, което не ти харесва, а чиста проява на завист и злоба. 

  • Like 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

Днес се пошегувах с Галенови, че Галя е напазарувала гледания, но сега след като минаха почти 30 часа от премиерата и песента все още не е в трендинг започва да ми мирише все повече именно на това. Какво се случва? На Преса “Не те забравям” влезна в трендинг на 8-9 час, а “Къде беше ти” все още не е. Хмм...

 

  • Like 1
  • Love 1
  • Dislike 8
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , zai4eto82 каза:

Коце си ляга късно, затова. Жена му пие вечерта вино и си ляга, той също пие понякога вино или водка и си ляга след това., понякога уиски. Ние не сме писали само вечерта и през деня е писал и докато е тренирал, по-точно повече гласови съобщения праща. 

Бахти битовите алкохолици. Надявам се Елза да чете и да пусне статия за навиците на семейство Кокаинови. :D 

  • Haha 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Hurricane каза:

Отново нямате какво да кажете и ми давате червените палчета. Обосновете се веднъж като хората!

Аз се обосновах в предишен коментар, но понеже ти явно има какво да кажеш и го подмина. Цитира този със снимката и се обясняваш за дислайкове, а аз дори не съм ти дала такъв. Обоснови се ти и докажи, че гледанията са купени. Чакаме нещо черно на бяло. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Stela каза:

Аз се обосновах в предишен коментар, но понеже ти явно има какво да кажеш и го подмина. Цитира този със снимката и се обясняваш за дислайкове, а аз дори не съм ти дала такъв. Обоснови се ти и докажи, че гледанията са купени. Чакаме нещо черно на бяло. 

Аз изказвам някакво предположение и изтъкнах факт. Сега сте вие! 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Hurricane каза:

Аз изказвам някакво предположение и изтъкнах факт. Сега сте вие! 

 
 
fact
/fakt/
 
noun
  1. a thing that is known or proved to be true.
  • Love 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Willy каза:
 
 
fact
/fakt/
 
noun
  1. a thing that is known or proved to be true.

Да, доказано е, че “Не те забравям” на 8-9 час беше в трендинг, а “Къде беше ти” на почти 30 час все още не е ;) 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...