Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 2 минути, Гальо каза:

Биляниш - Няма те / 22.01 / 16ч в канала на Планета

Дали е късно да си помечтая как се вслушва в собствения си съвет и ще я хване липсата? 

  • Like 4
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Danger. каза:

@presi_fen! много ли те боли, че ми даваш дислайк на абсолютно всеки коментар :1000(29):

Жена ти хареса ли песента на Галена? 

Боли ги, защото се бяха настроили за абсолютен провал и очакваха, че Галена ще изяде хейт, заради песента. Помислиха си, че дойде техния щастлив миг да станат свидетели на това, обаче става точно обратното. Сега им остава да налагат тезата, че гледанията и лайковете са купени. Сигурно Галена е купила и на фен клиповете, купила е споделянията във фейсбук и е платила на хората да си качват песента на сторита в инстаграм... Където е възможно всичко е изкупила.... :3fdb8960598fa63e:

 

  • Like 4
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, NazzkO каза:

 

 

Ако днес не сте си го пуснали, то го направете, че скоро слиза от първото място в трендааааааа :D

За втория ден ще е със сходни гледания като първия. Това не й се беше случвало дори в канала на Планета, камо ли в нейния.

Тук човек би се надявал, че тя ще вземе да се възползва от този тласък и ще издаде нова песен с подобен вайб... но после същия човек се сеща, че все пак говорим за Деси Слава. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Danger. каза:

@presi_fen! много ли те боли, че ми даваш дислайк на абсолютно всеки коментар :1000(29):

Жена ти хареса ли песента на Галена? 

Защо излишно го споменаваш това за дислайковете , че и ти го правиш същото.

Това не е твоя работа дали харесва или не!

  • Like 1
  • Dislike 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 54 минути, WindWalkerMonk каза:

Това е пророчество. Ти си пророк. След Фиклена ще имаме нова чалга изгора. Давай Коце, какво чакаш!!!!!!! Айде Коце бе!

Да сравняваш извънземен глас като този на Уитни с мяучеща чалгарка като Десислава е все едно да сравняваш Фреди Меркюри с Кондьо! Детенце, как не те е срам да обиждаш паметта и таланта на великата Уитни Хюстън, която имаше един, може би дори най- от най-богатите, красиви, касифени, плътни и мощни гласове на 20-ти век, сравнявайки я с мяучещата Десислава, която изобщо няма богат, нито плътен, нито мощен глас??? Каква Десислава какви пет лева? Какви диапазони? Изслушах изпълнението на Десислава отпреди 10 години на песен на Уитни, идпълнение, осеяно с фалшиви тонове, лоша интонация и неравномерно вибрато и се отвратих! Диви като Уитни, Арита, Тина са с необятни, изключително мощни гласове. Те са недостижими! Дори Софи Маринова определи Уитни като най-големият глас на планетата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Stela каза:

Боли ги, защото се бяха настроили за абсолютен провал и очакваха, че Галена ще изяде хейт, заради песента. Помислиха си, че дойде техния щастлив миг да станат свидетели на това, обаче става точно обратното. Сега им остава да налагат тезата, че гледанията и лайковете са купени. Сигурно Галена е купила и на фен клиповете, купила е споделянията във фейсбук и е платила на хората да си качват песента на сторита в инстаграм...Където е възможно всичко е изкупила... :3fdb8960598fa63e:

 

Така е, Галена е купила и мен. На щатна заплата съм при нея. Естествето на работата ми включва да подкопавам реномето на толбухинската инфлуенсърка и машъп-на певачица във социалните мрежи и форуми :laughing:

  • Haha 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

Тези от KVZ Music нали защитаваха вече правата на песните на Галена? Защо като се качи песента не се блокира автоматично?

Допускат вече излишни 110К гледания от фен клипове за 21 часа. 

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, presi_fen! каза:

Защо излишно го споменаваш това за дислайковете , че и ти го правиш същото.

Това не е твоя работа дали харесва или не!

Ма защо си се разгорещило така бе душиче???

Пусни си това кексче и потанцувай. Ще се разхладиш, че гледам кипиш и бълбукаш. 

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Някой близък до Галена да я светне да страйкнат фен клиповете, щото почнаха да правят еднакви гледания с официалното видео!

 

  • Like 3
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

В ютуб голяма част от коментиралите са писали, че искат дует между Меди и Галена и тя ги е лайкнала. Мисля, че ще обърнат внимание на желанието на феновете... :waltz:

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

За какво купуване може да се говори след като още преди да са минали 24h страничните соло клипчета вече са с над 100k, а има още два микса с песента на Меди с общо 30k?

Идеята на двойния им проект се възприе брутално, само дано и песента на Галена успее да се задържи повече.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз реално вчера в социалните медии водях много повече движение и споделяне на песента на Галена, отколкото на Меди, която също направи фурор. Изненадва ме, че от една мелодия се генерира толкова много интерес, но определено в тези мрачни времена е по-добре да слушаме качествена, макар и тъжна музика, отколкото комерси и цигании.

След края на пандемията се моля Галена да преосмисли кариерата. Тя е звезда от най-голяма величина в България, тя трябва да е тази, която да измести модела на работа от клубовете обратно на сцената. Може да няма вокалните способности, но е нужно да прокара концертите в чалгата и изобщо в българската музика. Още повече, че в момента повече от всякога хората искат да ходят на концерти.

  • Like 7
Link to comment
Сподели в други сайтове

На всеки час пускат различни песни на Коце. Днес Фен Тв ме кефят.Сега Кома, преди това 2-ри път Проблем, и втори път Като хлапе и 107 дни към 13:00 часа. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, zai4eto82 каза:

На всеки час пускат различни песни на Коце. Днес Фен Тв ме кефят.Сега Кома, преди това 2-ри път Проблем, и втори път Като хлапе и 107 дни към 13:00 часа. 

Сестро, никой не го е*е за Коце днес. Смени плочата плийз :walkman:

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...