Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Току що, plambata каза:

Ами пречат ми. Не мога да ида в Париж примерно, където на Шанз Елизе да надуя този хит. 

 

Ее, всички сме в кюпа. Ма дискотеките точно с нищо не те ограничават. Имаш си свобода на придвижване в рамките на страната и може да си правиш почти всичко, което ти скимне ;) "Погледни от моята гледна точка" - ей сега примерно не мога да седна на стълбите пред блока или на камъните на плажа ;) та ще се наложи да надуя този хит вкъщи. 

  • Like 1
  • Haha 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 10 минути, plambata каза:

До момента по официални данни жертвите на свинския грип са с около 150 000 повече от тези на короната. Не знам какви статистики си гледал. Факт е обаче, че в момента от 1200 активни случая в болница са много малък процент, а тежко го карат под 20 човека. Оня ден пък имаше информация как жени от Доспат са прикривали симптоми на вируса, пиейки по едно аналгинче. Колко да е тежък един вирус, който може да се скрие с едно аналгинче?

Свински грип - 248к смъртни случая за 18 месеца
Коронавирус - 426к смъртни случая за 6 месеца

  • Like 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, plambata каза:

Ами пречат ми. Не мога да ида в Париж примерно, където на Шанз Елизе да надуя този хит. 😁

 

Айде сега, короната ти пречела да идеш на Шанз Елизе. Тва като оня виц, тая година за пръв път не мога да ида на Малдивите заради вируса, нищо че предните му пречели финансите. 

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 41 минути, plambata каза:

И аз се радвам, че барове и дискотеки най-после отварят. Цялата държава трябва да се върне към нормалния си ритъм, крайно време е целият този цирк да приключи.  Имам много приятели и познати, които останаха без работа и доходи заради тази извънредна ситуация.  А на защитниците на Боко, Годжи 2 и компания ще кажа само едно - същите тези наши "спасители" затвориха всичко при 20-на случая дневно, а при 100+ отварят всичко. Само този факт показва колко голям цирк е всичко около тоя вирус поне в България. Просто копират това, което се прави навън, без никакъв реален анализ на ситуацията у нас. 

В понеделник даже мисля да ида да видя Галенчето как ще пръсне на откриването на Култ. Който го е страх от грипа да не излиза, ако иска и до следващото лято, дискотеките не са задължителни. ;)

20 случая на ден на коронавирус. А на гриповете и всякакви други болести, типични за зимата, колко бяха, знаеш ли? И че болниците просто нямаха капацитета да приемат всеки един нуждаещ се, ако болестта се беше разразила така, както се случи в Италия и Испания.

Сега други епидемии няма. 100 човека на ден, дори и да са всички за хоспитализиране (а никой не твърди това), могат да се поемат. Мислете малко. Мерките никога не са били за това да се СПРЕ коронавируса, а за да се овладее ситуацията - както в България, така и навсякъде по света. 

Някой, който е в Германия да каже как е там положението, но те отчичат сходни бройки новозаразили се с България (въпреки 10 пъти по-голямото население и повечето тестове, т.е. реално са много по-добре от нас), а май не са отворили напълно клубовете и дискотеките?

  • Like 2
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Blueberry каза:

20 случая на ден на коронавирус. А на гриповете и всякакви други болести, типични за зимата, колко бяха, знаеш ли? И че болниците просто нямаха капацитета да приемат всеки един нуждаещ се, ако болестта се беше разразила така, както се случи в Италия и Испания.

Сега други епидемии няма. 100 човека на ден, дори и да са всички за хоспитализиране (а никой не твърди това), могат да се поемат. Мислете малко. Мерките никога не са били за това да се СПРЕ коронавируса, а за да се овладее ситуацията - както в България, така и навсякъде по света. 

Някой, който е в Германия да каже как е там положението, но те отчичат сходни бройки новозаразили се с България (въпреки 10 пъти по-голямото население и повечето тестове, т.е. реално са много по-добре от нас), а май не са отворили напълно клубовете и дискотеките?

Пълни глупости говориш.  Гледай си там генерала и му целувай ръцете и краката как ни е спасил от съдбата на Италия и Испания. С облъчени от телевизора хора не желая да споря. 

  • Like 4
  • Dislike 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , dan!el каза:

А нима на футболните стадиони не се събират повече хора от дискотеките? Виждал/а ли си снимка от последните дни какво стана на трибуните на мачовете от "А" група? 

Да не би в театрите също да не се ходят хора? Просто е много по-лесно да си затвориш очите за нощни клубове (предимно чалга - смятани за по-долна категория), отколкото за "културните" театри или футболните стадиони, чиито агитки могат и да са доказвали, че могат да свалят правителство.

На стадионите и в театрите можеш много лесно да ограничиш колко човека ще влязат и на какво разстояние ще са едни от други още при продажбата на билети. Ако се струпват на едно място, това е грешка на охраната, не на правителството. 

А сравняването на чалготеки с театри... изобщо не мисля да го коментирам, само ще изтъкна колко е нелепо.

  • Like 5
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, plambata каза:

Пълни глупости говориш.  Гледай си там генерала и му целувай ръцете и краката как ни е спасил от съдбата на Италия и Испания. С облъчени от телевизора хора не желая да споря. 

Кое е глупост, бе палячо смешен? Не съм малоумница да си мисля, че някой еднолично ни е спасявал и неговите ръце и крака да целувам, но знам, че точно такива льольовци като теб и Галин ще разсипят положението. Аре ходи да се друсаш в тоалетната на Плаза и да друсаш гъз под звуците на Азис, чао.

  • Like 3
  • Haha 1
  • Love 1
  • Confused 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Blueberry каза:

Кое е глупост, бе палячо смешен? Не съм малоумница да си мисля, че някой еднолично ни е спасявал и неговите ръце и крака да целувам, но знам, че точно такива льольовци като теб и Галин ще разсипят държавата.

Сладурана. Фенка на Преслава, Боко Тиквата и Генерал Майтапчийски в едно. За палячо смешен дали не трябва да последва наказание, уважаеми модератори?

  • Like 1
  • Dislike 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, plambata каза:

Сладурана. Фенка на Преслава, Боко Тиквата и Генерал Майтапчийски в едно. 

Да, цялото ми мазе е в плакати на Бойко и Мутафчийски, преследвам ги за автографи.

Точно пък на Бойко Шизото няма как да съм фенка, генерала е просто ръководител на щаб/говорител, не ми е положителен или отрицателен образ. 

В цяла Европа се развива един и същи сценарий, но тук е конспирация, навсякъде другаде е реалност. Логика - нула, колкото количеството ти на мозъчни клетки. Аре марш да правиш нещо по-смислено с деня си, като например да обиждаш непознати бебета, че са грозни, знаем, че ти е хоби. Незадоволен комплексар.

  • Like 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Blueberry каза:

 

Някой, който е в Германия да каже как е там положението, но те отчичат сходни бройки новозаразили се с България (въпреки 10 пъти по-голямото население и повечето тестове, т.е. реално са много по-добре от нас), а май не са отворили напълно клубовете и дискотеките?

Тук, където съм, въпреки ранните мерки и тоталното затваряне на всичко, + 3 седмици изцяло вкъщи, от известно време отчитаме по 1000 болни на ден, а населението е наполовина на българското. Но и тестовете са адски много, де. Овладя се положението, болниците поемат всички болни от ден първи и си ги следят - умрелите са малко, около 300 от 35,000. Не ми се мисли каква е реалната ситуация в България. Само до дискотеки ще да е... Защо хората не си ценят живота? Тук абсолютно никой не работи, не говорим само за някакви вмирисани дупки след полунощ... Просто ме е яд как хора, които се мислят за интелигентни, не оценяват късмета си и не мислят какво може да стане или какво е вече станало другаде, при взети много по-сериозни мерки. И ще ми казват да погледна от тяхната камбанария - ми няма шанс, щом те не могат да го сторят. 

преди 6 минути, Danger. каза:

Радвам се, че дискотеките отварят, но най ми е гадно, че Галин в момента се кефи.

Пак ще затворят, споко ;) 

  • Like 4

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , Blueberry каза:

Сега чета - певицата Ивана е с рождено име Ваня

Ивана е Иванка, никаква Ваня не е 😂

Иначе, защо МЕГАСТАР МЮЗИК ЕООД през 2010 се е водело собственост на Иванка Тодорова Калудова?

https://bird.bg/tr?v=view&guid=160098904

 

   
  • Like 2
  • Haha 1
  • Wow 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, asylum каза:

Тук, където съм, въпреки ранните мерки и тоталното затваряне на всичко, + 3 седмици изцяло вкъщи, от известно време отчитаме по 1000 болни на ден, а населението е наполовина на българското. 

Именно. Това показва, че със затваряне вирус не се спира. Много държави затвориха всичко, въведоха вечерен час и т.н., а жертвите им са в пъти повече от тези с по-либерален режим. Вижте един Беларус - там всичко си продължава постаро му, а жертви почти няма. На другия полюс да речем е Белгия. Това показва, че факторите за уязвимостта на хората от дадена страна са коренно различни от това дали парковете и ресторантите им са затворени. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, plambata каза:

Именно. Това показва, че със затваряне вирус не се спира. Много държави затвориха всичко, въведоха вечерен час и т.н., а жертвите им са в пъти повече от тези с по-либерален режим. Вижте един Беларус - там всичко си продължава постаро му, а жертви почти няма. На другия полюс да речем е Белгия. Това показва, че факторите за уязвимостта на хората от дадена страна са коренно различни от това дали парковете и ресторантите им са затворени. 

И къде щяха да настанят всички тези заразени, ако не бяха взети превантивни мерки? Това време бе използвано, за да се обособят пространства за болните, както и за изолация на нелегалните имигранти. Няма как да се смогне иначе. 

  • Like 4

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пайнер защо така бавно си качват нещата в Apple music, Spotify и тн?Още не са качили Галин и Диона, нито Емрах. А на Данна веднага я бяха качили. Има някакво забавяне ли?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не съм ви чел 5-те страници за мерките, гледал съм 1000 подобни публикации из социалните мрежи, само видях темата и се чудя как може да има хора на които отговора да им е толкова лесен и от типа "аз съм млад и здрав, не ми пука и да хвана вируса, ще се преборя". Не ви ли идва в повече този нарцисизъм и лицемерно разсъждаване? Сигурно постояно сте в контакт с по-възрастни или хронично болни. Бива ли да не ви пука дали няма да заразите родителите си, баби и дядовци и всички които много по-трудно ще го прекарат.

 

  • Like 7
  • Love 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, plambata каза:

Именно. Това показва, че със затваряне вирус не се спира. Много държави затвориха всичко, въведоха вечерен час и т.н., а жертвите им са в пъти повече от тези с по-либерален режим. Вижте един Беларус - там всичко си продължава постаро му, а жертви почти няма. На другия полюс да речем е Белгия. Това показва, че факторите за уязвимостта на хората от дадена страна са коренно различни от това дали парковете и ресторантите им са затворени. 

Беларус - 721 случая днес
Белгия - 99 случая днес

И какво ги сравняваш двете. Белгия е отворена страна, където буквално граница между съседните ѝ държави няма и Беларус, където чужденец пари да му дадеш няма да иде, а местното население в чужбина и носа си не може да си покаже, и въпреки това, вируса е стигнал в страната.

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Гальо каза:

Пайнер защо така бавно си качват нещата в Apple music, Spotify и тн?Още не са качили Галин и Диона, нито Емрах. А на Данна веднага я бяха качили. Има някакво забавяне ли?

В неплатен отпуск са, предполагам. 

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ужас. Как може да опропастите фолк скандалите със социални дискусии. Не стига, че чалготеките затворени заради короната, че и фолк скандалите патят🤣

 

По темата. Аз съм за продължаването на нормалния живот. Ако случайно жертвоте скочат като ръст, нека пак да се вземат мерки. Но със сигуеност има много гнилости около уж официалните статистики за короната. И със сигурност нашия щаб са пълни неадекватници. 

  • Like 4
  • Haha 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Леле,за първи път чета толкова агресивни коментари от Боровинката. Дори се върнах да ги прочета отново за да се убедя,че са от нея.😁

Отварянето на дискотеките е глупост без някакво ограничение на хората в тях-факт,но в крайна сметка,който го е страх от мечки не ходи в гората. На който му се ходи на дискотека да ходи,на който не-не.

  • Like 2
  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, xroflx9 каза:

Леле,за първи път чета толкова агресивни коментари от Боровинката. Дори се върнах да ги прочета отново за да се убедя,че са от нея.😁

Отварянето на дискотеките е глупост без някакво ограничение на хората в тях-факт,но в крайна сметка,който го е страх от мечки не ходи в гората. На който му се ходи на дискотека да ходи,на който не-не.

Проблема душа е, че утре ще те зарази теб и мен в магазина. Иначе е така, нека ходят. Но после ще ни го натресат и на нас, е такива дебили като Галин. Само това ще кажа и ще приключа темата. 

 

  • Like 7
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, WindWalkerMonk каза:

Проблема душа е, че утре ще те зарази теб и мен в магазина. Иначе е така, нека ходят. Но после ще ни го натресат и на нас, е такива дебили като Галин. Само това ще кажа и ще приключа темата. 

 

Той Галин вече го е прекарал вероятно, когато някоя вечер дупарата му е вършила анални престъпление и подвизи и затова сега е серебез. 

  • Haha 3

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, WindWalkerMonk каза:

Проблема душа е, че утре ще те зарази теб и мен в магазина. Иначе е така, нека ходят. Но после ще ни го натресат и на нас, е такива дебили като Галин. Само това ще кажа и ще приключа темата. 

 

Повече dick appointments мила и ще сме топ. Целувки!

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Емануела обаче се изложи повече и от Алфите. Тотално аздиса тая жена. Явно освен без участия е останала и без другата работа и спонсор, щом се стигна да говори и как нямала с какво да си плати кредитите.

  • Like 6
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, Гальо каза:

Пайнер защо така бавно си качват нещата в Apple music, Spotify и тн?Още не са качили Галин и Диона, нито Емрах. А на Данна веднага я бяха качили. Има някакво забавяне ли?

Митака е споменавал, че понякога ги одобряват бавно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Willy locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...