Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 3 часа , Blueberry каза:

На стадионите и в театрите можеш много лесно да ограничиш колко човека ще влязат и на какво разстояние ще са едни от други още при продажбата на билети. Ако се струпват на едно място, това е грешка на охраната, не на правителството. 

А сравняването на чалготеки с театри... изобщо не мисля да го коментирам, само ще изтъкна колко е нелепо.

А в дискотеката по твоята логика не може ли да пускат определен брой хора? Счупи и ти тъпомера с изказване. Щяло да бъде грешка на охраната, а не на правителството. Дискотеките охрана нямат ли?

И обясни ми в този точно случай каква е разликата на чалготека с театър? Никой не ги сравнява по критерии на култура. Говорим за капацитет на публиката. Кое точно е различно в това да се нагъчкаш на едното или на другото място? Може би не си ходил на театър от кукления такъв в детската градина, но по театрите в София ходят хора не по-малко от тези, които ходят на дискотеки.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 6 минути, VulkoIsTheBest каза:

Пич, ти не си й виждал пъпа на тая. Аз имах тази чест на един плаж. Може да побере мнооого боза. :DDD

Е, каква е тая яма, бе!? Иначе Хуби беше пич. 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, asylum каза:

Да, Глория и Луна си шият дрехи при български дизайнери, Кама май също, тя и обувки, както Луна. 

Да, това е страхотно попринцип, това им дава възможността да са уникални, макар че си поръчват реплики. Аз съм за подкрепата на средния и малък бизнес от шоубизнеса - взаимно е. 

Просто говорим за финансово състояние и звезди.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, dan!el каза:

А в дискотеката по твоята логика не може ли да пускат определен брой хора? Счупи и ти тъпомера с изказване. Щяло да бъде грешка на охраната, а не на правителството. Дискотеките охрана нямат ли?

И обясни ми в този точно случай каква е разликата на чалготека с театър? Никой не ги сравнява по критерии на култура. Говорим за капацитет на публиката. Кое точно е различно в това да се нагъчкаш на едното или на другото място? Може би не си ходил на театър от кукления такъв в детската градина, но по театрите в София ходят хора не по-малко от тези, които ходят на дискотеки.

Човек, в театър, стадион или джамия, както е при мен, имаш възможността да обозначиш къде може да се сяда и точка. В чалготека кой ще следи дали пияниците се бутат едни у други, докато въртят кючеци!?

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, gioksy каза:

Може ама по-вероятно е Павел да го бие. А не др 😄

Едното що трябва да пречи на другото? 

преди 1 минута, dan!el каза:

А в дискотеката по твоята логика не може ли да пускат определен брой хора? Счупи и ти тъпомера с изказване. Щяло да бъде грешка на охраната, а не на правителството. Дискотеките охрана нямат ли?

И обясни ми в този точно случай каква е разликата на чалготека с театър? Никой не ги сравнява по критерии на култура. Говорим за капацитет на публиката. Кое точно е различно в това да се нагъчкаш на едното или на другото място? Може би не си ходил на театър от кукления такъв в детската градина, но по театрите в София ходят хора не по-малко от тези, които ходят на дискотеки.

Съществената разлика между дискотеката и театъра е как в залата може да се спазва дистанция, докато в дискотеката ми обясни точно как ша стане точно тая работа, и къф е смисъла от цялото мероприятие в тоя случай? 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, pacho каза:

Да, това е страхотно попринцип, това им дава възможността да са уникални, макар че си поръчват реплики. Аз съм за подкрепата на средния и малък бизнес от шоубизнеса - взаимно е. 

Просто говорим за финансово състояние и звезди.

Хубавото е, че подкрепят родното, а и ние си имаме добри професионалисти - добър плат и майсторска ръка, и готово. Със сигурност имат по нещо скъпо в гардероба, но е напълно излишно да се влага в парцали, които ще облекат няколко пъти. То една рокля на световен дизайнер е колкото цял клип плюс песен и текст :D

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, asylum каза:

Човек, в театър, стадион или джамия, както е при мен, имаш възможността да обозначиш къде може да се сяда и точка. В чалготека кой ще следи дали пияниците се бутат едни у други, докато въртят кючеци!?

Това, че можеш да го "обозначиш", не значи, че някой го спазва. Виж какво стана на трибуните на мачовете от от тази и миналата седмица и тогава пак говори какво може. По същата логика може да се "обозначи" коя е твоята маса в дискотеката, ама кво...

  • Like 2
  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, dan!el каза:

Това, че можеш да го "обозначиш", не значи, че някой го спазва. Виж какво стана на трибуните на мачовете от от тази и миналата седмица и тогава пак говори какво може. По същата логика може да се "обозначи" коя е твоята маса в дискотеката, ама кво...

Напротив, има много по-голям контрол от този, който може да се наложи в чалготека сред най-низшите прослойки на обществото. Нали се сещаш, че още 1-2 пъти да се издънят на стадион, ще ги затворят ;) Чалготеките изобщо не бива да се отварят, дори да не се мисли за тях. Те още на опашката отпред ще са се осрали. 

Току що, VulkoIsTheBest каза:

Пич, ма да не си боза. 🤣

:D

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, asylum каза:

Напротив, има много по-голям контрол от този, който може да се наложи в чалготека сред най-низшите прослойки на обществото. Нали се сещаш, че още 1-2 пъти да се издънят на стадион, ще ги затворят ;) Чалготеките изобщо не бива да се отварят, дори да не се мисли за тях. Те още на опашката отпред ще са се осрали. 

:D

Спориш с човек, според който отиваш на дискотека да седиш на маса вкрайна сметка ...

да седиш на маса

да седиш на маса

да седиш на маса

да седиш на маса

да седиш на маса

да седиш на маса

Като разпрявам как няма никъв смисъл .... 

  • Like 1
  • Haha 3
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Сашо каза:

Ти нормален ли си?

През 2009 от тогавашния грип, знаеш ли че са починали 4000 човека?? Тогава обаче отзвука не беше такъв. 

Я ми отговори, ти имаш ли познати, които са минали през този грип? 

И друго. Хора, в Италия излезе политик и от трибуната на народното им събрание, каза че трбва да се спре с тоя цирк и, че цифрите брутлано се манипулират. 

И последно, много интересно стана, когато Домусчиев оздравя за 6 дена. Ами Борис Джонсън??  Моля ви се. 

4000 човека за близо 2 години, при нулева карантина. Сещаш ли се колко щяха да са случаите тука без карантина? 4000 човека за 2 седмици максимум.

6 дена оздравяване при леки симптоми? Това за мене е ужасно дълъг период, аз най-тежкия вирусен грип, при който и съм влизал в болница, не ми е отнемал повече от 3-4 дена.

Имал познат, върнал се от чужбина и непознат му звъннал и казал, че трябвало да говорят но не било за телефона. Уау, какво доказателство. 

  • Like 1
  • Haha 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, dan!el каза:

А в дискотеката по твоята логика не може ли да пускат определен брой хора? Счупи и ти тъпомера с изказване. Щяло да бъде грешка на охраната, а не на правителството. Дискотеките охрана нямат ли?

И обясни ми в този точно случай каква е разликата на чалготека с театър? Никой не ги сравнява по критерии на култура. Говорим за капацитет на публиката. Кое точно е различно в това да се нагъчкаш на едното или на другото място? Може би не си ходил на театър от кукления такъв в детската градина, но по театрите в София ходят хора не по-малко от тези, които ходят на дискотеки.

Могат, но знаеш много добре че няма да го направят, а само ще мерят температура отвънка, защото няма да могат да избият хонорарите и платят на служителите си, ако не натрупат достатъчно оборот от такси за вход и алкохол. Театрите и стадионите имат отредени места за сядане, което улеснява спазването на социалната дистанция и дезинфекцирането на мероприятията.

  • Like 3
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Olay каза:

4000 човека за близо 2 години, при нулева карантина. Сещаш ли се колко щяха да са случаите тука без карантина? 4000 човека за 2 седмици максимум.

6 дена оздравяване при леки симптоми? Това за мене е ужасно дълъг период, аз най-тежкия вирусен грип, при който и съм влизал в болница, не ми е отнемал повече от 3-4 дена.

Имал познат, върнал се от чужбина и непознат му звъннал и казал, че трябвало да говорят но не било за телефона. Уау, какво доказателство. 

Уау, да! Сигурно и тея публикации, че са звъняли на хора да им дават пари, да пишат починалите им роднини за такива от корона и те ти се струват фейк.  6 дена е нормално при доста от гриповете. Мене ме тръшкал за седмциа и после съм повтарял същото състояние след седмица. А не е като да съм със слаб имунитет. 

Човек смъртноста от свинския е била над 12%. Сега колко е? 4?

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Сашо каза:

Уау, да! Сигурно и тея публикации, че са звъняли на хора да им дават пари, да пишат починалите им роднини за такива от корона и те ти се струват фейк.  6 дена е нормално при доста от гриповете. Мене ме тръшкал за седмциа и после съм повтарял същото състояние след седмица. А не е като да съм със слаб имунитет. 

Човек смъртноста от свинския е била над 12%. Сега колко е? 4?

По принцип и за свинския грип са могли да предприемат подобни мерки, но към днешна дата пътуването е още по-достъпно и всичко се разви много по-бързо. Донякъде сигурно компенсират и за предишната немарливост. Едно е сигурно - при следващи епидемии и пандемии ще преживяваме това ;)

Не знам какви източници четеш, но ми звучи като фрогнюз и подобни. 

Интересно как всички, които считат, че това е конспирация, когато се разболеят, се тръшкат във фейсбук със статуси как ги върнали от болницата, защото не били тежки случаи? :D 

  • Like 3

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И кой и колко пари дава да се пиша че съм с коронавирус? Що на мен или на някой от мойте познати не са се обадили? Тия предложения са все от агенция Ина жена каза ... 

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Сашо каза:

Уау, да! Сигурно и тея публикации, че са звъняли на хора да им дават пари, да пишат починалите им роднини за такива от корона и те ти се струват фейк.  6 дена е нормално при доста от гриповете. Мене ме тръшкал за седмциа и после съм повтарял същото състояние след седмица. А не е като да съм със слаб имунитет. 

Човек смъртноста от свинския е била над 12%. Сега колко е? 4?

По официални данни:

Свински грип: при лабораторно доказани болни :491 382 - починали : 18 449; смъртност: 3,75% - без карантина;

Коронавирус: при лабораторно доказани болни: 4 446 981 (приключени случая) - починали:  430 813; смъртност: 10%; карантина из целия свят;

Сам си прави заключенията;

  • Like 4
  • Love 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 45 минути, dan!el каза:

А в дискотеката по твоята логика не може ли да пускат определен брой хора? Счупи и ти тъпомера с изказване. Щяло да бъде грешка на охраната, а не на правителството. Дискотеките охрана нямат ли?

И обясни ми в този точно случай каква е разликата на чалготека с театър? Никой не ги сравнява по критерии на култура. Говорим за капацитет на публиката. Кое точно е различно в това да се нагъчкаш на едното или на другото място? Може би не си ходил на театър от кукления такъв в детската градина, но по театрите в София ходят хора не по-малко от тези, които ходят на дискотеки.

В коя дискотека, в която си ходил, има предварителни билети и отчитане на бройките? Трябва охраната да брои колко хора са в заведенията? Или хостесата да мери по 1,5 метра между хората от различните компании? Едно е на стадион с 20 000 капацитет да пуснеш само 7000 билета, съвсем друго е в дискотеката охраната да брои колко човека влизат. Не знам аз какво чупя, но ти със сигтурност не чупиш остромера.

Жена съм и съм ходила на театър немалко пъти в последните години точно в София. Там обаче се прилага същата логика като при стадионите - ограничението може да се наложи още при продажбата на билетите. Пускаш 50% от билетите примерно, разреждаш хората през една седалка и готово.

Ако е толкова трудно да схванеш какво имам предвид и този път, няма да навреди и да седнеш и да си го нарисуваш, за да го схванеш. Елементарно е.

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

Това да се сравнява дискотека и театър е абсурдно. На театрите седалките се махат, за да не сядат хората един до друг. Стадионите, дистанцията наистина не се спази, но поне е на открито.

Нощния клуб (говоря за закритите, откритите си работят от седмици) - там и на 10 метра да сме един от друг, един болен - и целия клуб замина. Климатичната инсталация ще се погрижи да разнесе вируса до всеки посетител и служител. Нали не мислиш, че хората ще стоят по 3-4 часа затворени лятото в жегата в пушилник без пуснат климатик?

  • Like 6
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 39 минути, Blueberry каза:

В коя дискотека, в която си ходил, има предварителни билети и отчитане на бройките? Трябва охраната да брои колко хора са в заведенията? Или хостесата да мери по 1,5 метра между хората от различните компании? Едно е на стадион с 20 000 капацитет да пуснеш само 7000 билета, съвсем друго е в дискотеката охраната да брои колко човека влизат. Не знам аз какво чупя, но ти със сигтурност не чупиш остромера.

Жена съм и съм ходила на театър немалко пъти в последните години точно в София. Там обаче се прилага същата логика като при стадионите - ограничението може да се наложи още при продажбата на билетите. Пускаш 50% от билетите примерно, разреждаш хората през една седалка и готово.

Ако е толкова трудно да схванеш какво имам предвид и този път, няма да навреди и да седнеш и да си го нарисуваш, за да го схванеш. Елементарно е.

Ама ти кво продължаваш да се занимаваш с фена на ГЪРБУШКОТО?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, THE IIconic каза:

Ама ти кво продължаваш да се занимаваш с фена на ГЪРБУШКОТО?

Аз също съм фенка на Емилия и тук е моментът да отбележа, че докато адашката й се тръшкаше за дискотеките, наша Счети качи снимка с маска и хаштаг Stay Home. Икона :ba: 

  • Like 3
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , asylum каза:

Да, Глория и Луна си шият дрехи при български дизайнери, Кама май също, тя и обувки, както Луна. 

На Ивана кожените палта са като от Капалъ чаршъ. 

Ивана както и да си сложи все ще изглежда евтинджос. Милата понижава стойността на всякакви модни изделия 😌

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Willy locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...