Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 1 минута, Lelqtian каза:

Явно от бързане са прескочили правенето на мастер или квото се води там. 

Длъжни са да ни осигурят хубаво качество все пак некоректно е някакси.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 17 минути, pechenko каза:

Аман от тези чалготеки!

Нямат търпение да се разхождат и да си бичат плейбека, след това да си приберат хонорара и да напуснат под налягане чалготеката без да се снимат с хората, които са платили техния хонорар. Нямат търпение сервитьорките да надписват сметките на пияндетата и дж-те да чакат да им дадеш 20 лева за да ти пуснат песен... Пълна глупост! 

Алелуя.. един трезво мислещ и нормален човек в този форум. Света ще се свърши ако не се излезне да се надрусат и напият като свине някои, да се пофръцнат с марковите парцали, надутите джуки и да ги опънат в кенефа за завършек. Голяма забава наистина. 

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз се радвам, че барове и дискотеки най-после отварят. Цялата държава трябва да се върне към нормалния си ритъм, крайно време е целият този цирк да приключи.  Имам много приятели и познати, които останаха без работа и доходи заради тази извънредна ситуация.  А на защитниците на Боко, Годжи 2 и компания ще кажа само едно - същите тези наши "спасители" затвориха всичко при 20-на случая дневно, а при 100+ отварят всичко. Само този факт показва колко голям цирк е всичко около тоя вирус поне в България. Просто копират това, което се прави навън, без никакъв реален анализ на ситуацията у нас. 

В понеделник даже мисля да ида да видя Галенчето как ще пръсне на откриването на Култ. Който го е страх от грипа да не излиза, ако иска и до следващото лято, дискотеките не са задължителни. ;)

  • Like 4
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Dominatora каза:

Длъжни са да ни осигурят хубаво качество все пак некоректно е някакси.

Еми ... тук щях да направя включване за качеството, но ... таа песен явно ти харесва, така че ще си замълча :D 

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, plambata каза:

И аз се радвам, че барове и дискотеки най-после отварят. Цялата държава трябва да се върне към нормалния си ритъм, крайно време е целият този цирк да приключи.  Имам много приятели и познати, които останаха без работа и доходи заради тази извънредна ситуация.  А на защитниците на Боко, Годжи 2 и компания ще кажа само едно - същите тези наши "спасители" затвориха всичко при 20-на случая дневно, а при 100+ отварят всичко. Само този факт показва колко голям цирк е всичко около тоя вирус поне в България. 

А аз се радвам, че нямаш приятели, загуби роднини заради вируса.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Lelqtian каза:

Еми ... тук щях да направя включване за качеството, но ... таа песен явно ти харесва, така че ще си замълча :D 

Да харесва ми часта къде ще си пръска панаира най вече... :D

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Olay каза:

А аз се радвам, че нямаш приятели, загуби роднини заради вируса.

Имам познати, които загубиха близки хора миналата година заради грипа. И то млади хора... Тазгодишният вирус с нищо не е по-страшен от предишния. 

  • Like 1
  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, plambata каза:

И аз се радвам, че барове и дискотеки най-после отварят. Цялата държава трябва да се върне към нормалния си ритъм, крайно време е целият този цирк да приключи.  Имам много приятели и познати, които останаха без работа и доходи заради тази извънредна ситуация.  А на защитниците на Боко, Годжи 2 и компания ще кажа само едно - същите тези наши "спасители" затвориха всичко при 20-на случая дневно, а при 100+ отварят всичко. Само този факт показва колко голям цирк е всичко около тоя вирус поне в България. Просто копират това, което се прави навън, без никакъв реален анализ на ситуацията у нас. 

В понеделник даже мисля да ида да видя Галенчето как ще пръсне на откриването на Култ. Който го е страх от грипа да не излиза, ако иска и до следващото лято, дискотеките не са задължителни. ;)

Ми не са задължителни. То не е задължително и да пукнеш, като хванеш вируса, ама гаранция няма засега. Или някой от хората на които го разнесеш. 

И не че ти пожелавам да видиш българска болница от вътре, но дано не се наложи.  Въпреки че вече имат явно капацитет да поемат повече пациенти, със или без вирус. 

Но с тия твърдения как ковид-19 бил същата работа като редовния грип, предполагам си върло против 5джито и смяташ как тоя вирус изобщо е измислица на Бил Гейтс и прилепите, изтървана от китайска лаборатория, за да те чипират? 

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Olay каза:

На Галин и Диона ще го качат от Пайнер. На Лидия е качен от Алфа.

Да.... по принцип песните от Алфа не ги качваха толкова бързо но с тази избързаха определено.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Olay каза:

А аз се радвам, че нямаш приятели, загуби роднини заради вируса.

Вирусите са много и са навсякъде около нас, това, че корона вирусът придоби такъв отзвук, далеч не значи, че е единственият вирус, от който умират хора. Ако имаш приятели и роднини, които си загубил/а заради вируса, съболезнования, но други могат да имат роднини и приятели, които са починали заради парализата на здравеопазването и игнорирането на спешните случаи, за сметка на тези, болни от коронаивирс. Ами на колко онлоболни им се спря лечението, което ги поставя в риск, освен целият допълнителен стрес. Всяка монета има две страни, не трябва да се фокусираме само върху едната. Истината е, че при такава ситуация, каквото и решение да се вземе, винаги идва с риск. Това, което трябва да се направи, е да се прецени рискът и решенията да са взети спрямо него.

Що се касае за тестването, понеже някои хора тук казват, че се тестват малко и за това случаите за малко, това е така, да, но, ако тези случаи бяха тежкоболни, те щяха да стигат до болница. Както казах по-нагоре, в момента случаите в интензивно са под 20 (поправете ме, ако греша, това е цифра, която видях преди няколко дни), което означава, че с нищо не е по-страшно от грип. Да си вирусоносител не означава моментално, че ще умреш и че няма да се оправиш.

Което не променя факта, че почиват хора от този вирус, но също така, почиват и хора, заради цялото паникьосване и блокаж около вируса. И не говоря само за България, а за целия свят като цяло.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Lelqtian каза:

Ми не са задължителни. То не е задължително и да пукнеш, като хванеш вируса, ама гаранция няма засега. Или някой от хората на които го разнесеш. 

И не че ти пожелавам да видиш българска болница от вътре, но дано не се наложи.  Въпреки че вече имат явно капацитет да поемат повече пациенти, със или без вирус. 

Но с тия твърдения как ковид-19 бил същата работа като редовния грип, предполагам си върло против 5джито и смяташ как тоя вирус изобщо е измислица на Бил Гейтс и прилепите, изтървана от китайска лаборатория, за да те чипират? 

Нито съм антиваксър, нито някакви конспиративни теории ме вълнуват. Просто смятам, че светът не може да спре заради един сравнително лек вирус, както го определят всички специалисти. Никой няма да се измъкне жив оттук, а в скафандър не ми се живее. 

  • Like 3
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, plambata каза:

Нито съм антиваксър, нито някакви конспиративни теории ме вълнуват. Просто смятам, че светът не може да спре заради един сравнително лек вирус, както го определят всички специалисти. Никой няма да се измъкне жив оттук, а в скафандър не ми се живее. 

И на мен ми е неприятно това ограничение, но какво да се прави. В никакъв случай не искам обаче да отварят дискотеки, да има концерти и т.н., заради което после да затворят пак абсолютно всичко. Трябва да се правят нещата с малко акъл поне. Инак ще се влачим с отваряния и затваряния до другото лято...

  • Like 5
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, asylum каза:

И на мен ми е неприятно това ограничение, но какво да се прави. В никакъв случай не искам обаче да отварят дискотеки, да има концерти и т.н., заради което после да затворят пак абсолютно всичко. Трябва да се правят нещата с малко акъл поне. Инак ще се влачим с отваряния и затваряния до другото лято...

Да, но ти го гледаш от твоята гледна точка. Понеже живея на морето, 80% от моите хора тук се издържат благодарение на туризма и заведенията. Постави се на тяхно място.

А и пак казвам, от моя гл.т. този вирус с нищо не е по-различен от повечето останали, освен, че е една идея по-непознат. Попадне ли на организъм с компрометиран имунитет - тежка пневмония, неясни последствия. Разбирам да имаше 10-20% смъртност да се скрием и да не се показваме докато не се измисли лек или ваксина. Но ситуацията не е такава. 

  • Like 3
  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, plambata каза:

Нито съм антиваксър, нито някакви конспиративни теории ме вълнуват. Просто смятам, че светът не може да спре заради един сравнително лек вирус, както го определят всички специалисти. Никой няма да се измъкне жив оттук, а в скафандър не ми се живее. 

Няма нищо леко във вирус, който е 10 пъти по-смъртоносен е свинския грип и удря право в белите дробове.

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, plambata каза:

Да, но ти го гледаш от твоята гледна точка. Понеже живея на морето, 80% от моите хора тук се издържат благодарение на туризма и заведенията. Постави се на тяхно място.

А и пак казвам, от моя гл.т. този вирус с нищо не е по-различен от повечето останали, освен, че е една идея по-непознат. Попадне ли на организъм с компрометиран имунитет - тежка пневмония, неясни последствия. Разбирам да имаше 10-20% смъртност да се скрием и да не се показваме докато не се измисли лек или ваксина. Но ситуацията не е такава. 

Не ми казвай от каква точка да гледам. Аз съм не по-малко засегнат от описаните от теб. Не е нужно да се поставям на ничие място. Хубаво, нека отворят кръчмите, нека след 2 седмици да има по 500-1000 случая на ден. Нека тогава да затвори абсолютно всичко. Приятна вечер и се забавлявай, докато са отворени. 

  • Like 2
  • Love 1
  • Dislike 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Fast каза:

Няма нищо леко във вирус, който е 10 пъти по-смъртоносен е свинския грип и удря право в белите дробове.

До момента по официални данни жертвите на свинския грип са с около 150 000 повече от тези на короната. Не знам какви статистики си гледал. Факт е обаче, че в момента от 1200 активни случая в болница са много малък процент, а тежко го карат под 20 човека. Оня ден пък имаше информация как жени от Доспат са прикривали симптоми на вируса, пиейки по едно аналгинче. Колко да е тежък един вирус, който може да се скрие с едно аналгинче?

  • Like 2
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, asylum каза:

Не ми казвай от каква точка да гледам. Аз съм не по-малко засегнат от описаните от теб. Не е нужно да се поставям на ничие място. Хубаво, нека отворят кръчмите, нека след 2 седмици да има по 500-1000 случая на ден. Нека тогава да затвори абсолютно всичко. Приятна вечер и се забавлявай, докато са отворени. 

Това изказване е малко в стил “всички ще измрете, яко ще измрете” и измряха 5 човека със съпътстващи заболявания. Нека да видим какво ще се случи, преди да правим такива прогнози. Засега нищо от прогнозите за якото измиране не се реализира.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, plambata каза:

До момента по официални данни жертвите на свинския грип са с около 150 000 повече от тези на короната. Не знам какви статистики си гледал. Факт е обаче, че в момента от 1200 активни случая в болница са много малък процент, а тежко го карат под 20 човека. Оня ден пък имаше информация как жени от Доспат са прикривали симптоми на вируса, пиейки по едно аналгинче. Колко да е тежък един вирус, който може да се скрие с едно аналгинче?

Те хубаво го прикриват, но айде да заразят всички около себе си и да умрат няколко човека. Сещам се за идиотите, дето се бяха върнали от чужбина и празнуваха рожден ден ли, кво ли, после родителите им умряха. Заради единия тъп купон. Това ли искаш да зачести? 

  • Like 5

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, asylum каза:

Не ми казвай от каква точка да гледам. Аз съм не по-малко засегнат от описаните от теб. Не е нужно да се поставям на ничие място. Хубаво, нека отворят кръчмите, нека след 2 седмици да има по 500-1000 случая на ден. Нека тогава да затвори абсолютно всичко. Приятна вечер и се забавлявай, докато са отворени. 

Мога да ти се подпиша, че след 2 седмици няма да има 500 нови случая дневно и нищо повече няма да затворят. Просто вече не им изнася. Инче точно това смятам да направя - да си живея живота. Приятна вечер. 

  • Like 3
  • Love 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, norton737 каза:

Това изказване е малко в стил “всички ще измрете, яко ще измрете” и измряха 5 човека. Нека да видим какво ще се случи, преди да правим такива прогнози. Засега нищо от прогнозите за якото измиране не се реализира.

Не философствай, хващай самолета и веднага на дискотека в БГ!

  • Like 3
  • Dislike 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, plambata каза:

Инче точно това смятам да направя - да си живея живота. Приятна вечер. 

Че досега кой ти е пречил да си го живееш?

 

  • Like 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, asylum каза:

Че досега кой ти е пречил да си го живееш?

 

Ами пречат ми. Не мога да ида в Париж примерно, където на Шанз Елизе да надуя този хит. 😁

 

  • Haha 2
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Willy locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...