Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 7 минути, Blueberry каза:

Ох, не мога... :roll1:ЗорлЯН ще ме накарат да спра да я слушам тая музика.

image.png.0704a1e61d8e17a28238c7327bbd83da.png

Няма по-проста певица от Емануела. Никаква мярка няма кога и къде да спре и да си замълчи. Тя даже инстаграмите не е улучила на половината. По-добре да си изтрие профилите навсякъде и да си пуска песни просто. Певица с 15 години стаж и най-много участия се жалва от 2 месеца, че е в криза. Няма търпение да си пусне плейбека пак 

  • Like 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 1 час , Blueberry каза:

Кое е глупост, бе палячо смешен? Не съм малоумница да си мисля, че някой еднолично ни е спасявал и неговите ръце и крака да целувам, но знам, че точно такива льольовци като теб и Галин ще разсипят положението. Аре ходи да се друсаш в тоалетната на Плаза и да друсаш гъз под звуците на Азис, чао.

Така ли? България най-малко засегната от целия западен свят. Америка - най-много. Я помисли пак дали някой не ни е спасил еднолично, непалячке.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, VulkoIsTheBest каза:

Така ли? България най-малко засегната от целия западен свят. Америка - най-много. Я помисли пак дали някой не ни е спасил еднолично, непалячке.

Тва щот станало обърквация и понеже никой не ни брои за страна от западния свят са ни пуснали по 5джито само толкова прилепи, като за страната от третия свят, която сме си :) 

преди 7 минути, Гальо каза:

Няма по-проста певица от Емануела. Никаква мярка няма кога и къде да спре и да си замълчи. Тя даже инстаграмите не е улучила на половината. По-добре да си изтрие профилите навсякъде и да си пуска песни просто. Певица с 15 години стаж и най-много участия се жалва от 2 месеца, че е в криза. Няма търпение да си пусне плейбека пак 

Мне, не си прав. Най-проста е Дженция, дето беше пуснала анкета срещу 5джито и подписка срещу задължителната ваксината за коронавирус. Щото всеки бил редно да решава за здравето на собствените си деца и каква отрова да им се инжектира или не. Нищо, че ваксина точно срещу тоя вирус засега нито има, нито се очаква в близките поне 12на месеца. 

Аман с тия социални теми, време е за хит! Секси хит!

 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Lelqtian каза:

Тва щот станало обърквация и понеже никой не ни брои за страна от западния свят са ни пуснали по 5джито само толкова прилепи, като за страната от третия свят, която сме си :) 

Мне, не си прав. Най-проста е Дженция, дето беше пуснала анкета срещу 5джито и подписка срещу задължителната ваксината за коронавирус. Щото всеки бил редно да решава за здравето на собствените си деца и каква отрова да им се инжектира или не. Нищо, че ваксина точно срещу тоя вирус засега нито има, нито се очаква в близките поне 12на месеца. 

Аман с тия социални теми, време е за хит! Секси хит!

 

Е тя Емануела просто не е разбрала още за 5джито, иначе и там да се беше изказала подобаващо. Ще организира и там някой протест, ако 5джито и бъгне плейбека на някое участие 

  • Like 1
  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Гальо каза:

Е тя Емануела просто не е разбрала още за 5джито, иначе и там да се беше изказала подобаващо. Ще организира и там някой протест, ако 5джито и бъгне плейбека на някое участие 

Емануела на всеки следващ номер джи се бъгваше все повече. Мисля, че резултатът е видим.🤣

  • Like 1
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, VulkoIsTheBest каза:

Емануела на всеки следващ номер джи се бъгваше все повече. Мисля, че резултатът е видим.🤣

След 10 години я виждам като новата Луна, изперкала тотално

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Гальо каза:

След 10 години я виждам като новата Луна, изперкала тотално

Какво й е изперкалото на Луна? Къде я сравняваш с изцепките на Емануелция?

 

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Гальо каза:

След 10 години я виждам като новата Луна, изперкала тотално

Което може само да ни радва. Циркът ще продължи.

Иначе Луна може да е смахната, но поне е позитивна. Емануела човек, педя акъл само знае да се оплаква и мрънка.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Fast каза:

Митака е споменавал, че понякога ги одобряват бавно.

Ами да ги качват предварително и да избират премиерата да съвпада с премиерата на клипа. Може да си избират коя дата и час да излиза, ама се иска акъл за тая работа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, VulkoIsTheBest каза:

Така ли? България най-малко засегната от целия западен свят. Америка - най-много. Я помисли пак дали някой не ни е спасил еднолично, непалячке.

Е Мутафчийски не взима решенията самосиндикално, има цял щаб. Не мисля, че заслужава нито 100% от овациите, нито 100% от хуленето. Той е лицето, но не е единственият мозък в тая работа. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Blueberry каза:

Е Мутафчийски не взима решенията самосиндикално, има цял щаб. Не мисля, че заслужава нито 100% от овациите, нито 100% от хуленето. Той е лицето, но не е единственият мозък в тая работа. 

Като знаем кои са останалите участници в тая работа, дори да няма глас в схемата, точно е единствения мозък ;) 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Гальо каза:

Галин, Диона, Десита, Лидия и цяла Алфа мюзик са се събрали по случаи отварянето на дискотеките. Сигурно се мислят за революционери :D

Късо, Кьораво, Сакото и Куцо, и отделно още цяла Алфа ... Аз си мислех че тия четиримката са си целия хор, ти сега ми казваш че някой ги е оставил да се размножат? 

  • Haha 4
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, VulkoIsTheBest каза:

Което може само да ни радва. Циркът ще продължи.

Иначе Луна може да е смахната, но поне е позитивна. Емануела човек, педя акъл само знае да се оплаква и мрънка.

+ Луна не се излага по теми, по които е некомпетентна. Даже като цяло дава вид, че разбира всичко, което няма как да е баш така, но е изградила умението да знае кога какво да говори. Има вид на интелектуалка. 

  • Like 3

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, Гальо каза:

След 10 години я виждам като новата Луна, изперкала тотално

Луна поне има стил и класа. А този курусмук отвори ли устата хем мирише на пишки, хем дрънкоти глупост след глупост. Вече дори и кредитите и няма бълъци, които да и плащат. 

  • Like 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 25 минути, Olay каза:

Ами да ги качват предварително и да избират премиерата да съвпада с премиерата на клипа. Може да си избират коя дата и час да излиза, ама се иска акъл за тая работа.

Обсъждано е. Не искат да ги качват преди Ютуб премиерите, защото се страхуват се от изтичания. Вероятно нямат timed premiere в тяхната система.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гладните и бедни чалгарки, живи да ги ожалиш .. Колко са глупави и не пестеливи.. Педалин ( явно няма пари за силикон и хиалурон, и други набухватели.. ) , Емануела ( тази сигурно го е закъсала, че и издръжка не получава..), Ломска Александрова (тази по принцип не се пръска от участия, какво е тръгнала да реве.. ), Диона ( май забрави, че е една проста хипхопърка, която иска да бъде Галена, но никога няма да бъде...).. Толкова драма, че хората ще кажат, че имат по 10 участия на ден. Смешници! 

Тъжно е какво е поколението на България, а да не говорим за поддръжниците.

Трябваше да се процедира като в Западна Европа и да е пълна карантина до Септември, но не, няма къде да се слуша плейбека на "звездите ни"... 

  • Like 9
  • Dislike 1

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Fast каза:

Обсъждано е. Не искат да ги качват преди Ютуб премиерите, защото се страхуват се от изтичания. Вероятно нямат timed premiere в тяхната система.

Е трябва да може да се избира, най-малкото датата, ако не става часа и да си излиза в полунощ на следващия ден след Youtube премиерата.

 

Screen-Shot-2019-06-13-at-2.18.11-PM-1.j

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, stereoto_ каза:

Гладните и бедни чалгарки, живи да ги ожалиш .. Колко са глупави и не пестеливи.. Педалин ( явно няма пари за силикон и хиалурон, и други набухватели.. ) , Емануела ( тази сигурно го е закъсала, че и издръжка не получава..), Ломска Александрова (тази по принцип не се пръска от участия, какво е тръгнала да реве.. ), Диона ( май забрави, че е една проста хипхопърка, която иска да бъде Галена, но никога няма да бъде...).. Толкова драма, че хората ще кажат, че имат по 10 участия на ден. Смешници! 

Тъжно е какво е поколението на България, а да не говорим за поддръжниците.

Трябваше да се процедира като в Западна Европа и да е пълна карантина до Септември, но не, няма къде да се слуша плейбека на "звездите ни"... 

Теда си има участия. И тя ли се е изцепила?

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Fast каза:

Беше пуснала възмутено стори вчера.

Абе, то и аз изчатквам чат-пат и и като ми писне от всичко дрънкам какво ли не пред себе си и приятели, но на другия ден се осафервам, а и не занимавам всички с мненията си чрез социалните мрежи. Известните още повече трябва да внимават.

  • Like 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Fast каза:

Няма нищо леко във вирус, който е 10 пъти по-смъртоносен е свинския грип и удря право в белите дробове.

Ти нормален ли си?

През 2009 от тогавашния грип, знаеш ли че са починали 4000 човека?? Тогава обаче отзвука не беше такъв. 

Я ми отговори, ти имаш ли познати, които са минали през този грип? 

И друго. Хора, в Италия излезе политик и от трибуната на народното им събрание, каза че трбва да се спре с тоя цирк и, че цифрите брутлано се манипулират. 

И последно, много интересно стана, когато Домусчиев оздравя за 6 дена. Ами Борис Джонсън??  Моля ви се. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, asylum каза:

Абе, то и аз изчатквам чат-пат и и като ми писне от всичко дрънкам какво ли не пред себе си и приятели, но на другия ден се осафервам, а и не занимавам всички с мненията си чрез социалните мрежи. Известните още повече трябва да внимават.

Точно така. Даже изобщо който си няма още да си направи по един акаунт тука и вместо да ръсят глупости дето да ги четат цял инстаграм и фейсбук, само ние тука ще ги обсъждаме! Хем е по-малка аудиторията и няма съвсем да се излагат, хем ще раздвижат мало обстановката! 

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , asylum каза:

Не ми казвай от каква точка да гледам. Аз съм не по-малко засегнат от описаните от теб. Не е нужно да се поставям на ничие място. Хубаво, нека отворят кръчмите, нека след 2 седмици да има по 500-1000 случая на ден. Нека тогава да затвори абсолютно всичко. Приятна вечер и се забавлявай, докато са отворени. 

Във Варна заведенията на открито работят от май месц.  Всеки ден има по стотици хора в тях и какво? 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Willy locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...