Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 4 минути, asylum каза:

Защо Нелина не се е фукала с тоя клип? Това ако бяха Глора или Рена, до днес щяха да споменават :D

 

 

Защото никъде не я канят, за да го спомене.

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , asylum каза:

Махнете ги тия кокошки, дето не са спастрили и лев, а пеенето е параван за проституцията им, която също куца в смутни времена!

Насладете се на певица с истински мащаб!

Adriana.jpg

https://signal.bg/фолк-певица-иска-дует-с-малума/

Фолк певицата Адриана си пада много по латино мачото Малума. Изпълнителката дори му писала не едно и две лични съобщения с намерение да запишат дует.

 

“Мечтата ми е да правя музика на световно ниво. Стига с тези кючеци за кръчмите”, споделя тя.

Фолк певицата е една от най-големите фенки на Малума и дори обмисля да посети негов концерт в Италия.

“Ако го видя ще му кажа, че съм луда по него и че искам да запишем дует” – признава тя.

“Все се разминаваме с него. Когато беше в България, аз бях в Италия. Ето това е истински мъж” – допълва тя.

Новото парче на фолк дивата ще бъде вдъхновено именно от латино музиката и регетон звученето. В него участие ще вземе и малката сестра на Адриана – Криси Монова, която тази година завърши средното си образование.

Да очакваме ли Sexy boy 2 ft. Maluma?

  • Love 1
  • Dislike 1

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Willy каза:

Този хит има скандално много лайкове и гледания за стара песен. Мачка си!

Едно, че беше най-големият хит от "Аз", едно, че си остана легендарна със запомнящия се текст и лафчетата. Макар никога да не е къртила държавата като "Кой" за мен е един от най-големите хитове на Галя Смядовска.

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо поп-фолка е толкова добре настроен към хора с името Галя и производни?

Имаме: 

Галя Толбухинска/Галя от Добрич/Галя Хиалуронова - Галин

Галя Смядовска - Галена

Галя Двемогилска - Глория

Галя с трите висши - Кали

И на всичкото отгоре имаме и Галин Общия, бивш съпруг на Десислава и настоящ партньор на Галена... хмммм 

А в същото време всичките Криси-та я имат един хит, я не. Криси на Меди, Криси на Адриана, Кристиана, Крисия Д... тотален флоп. Най-успешното Крис- в чалгата са оркестър Кристали.

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Blueberry каза:

Защо поп-фолка е толкова добре настроен към хора с името Галя и производни?

Имаме: 

Галя Толбухинска/Галя от Добрич/Галя Хиалуронова - Галин

Галя Смядовска - Галена

Галя Двемогилска - Глория

Галя с трите висши - Кали

И на всичкото отгоре имаме и Галин Общия, бивш съпруг на Десислава и настоящ партньор на Галена... хмммм 

А в същото време всичките Криси-та я имат един хит, я не. Криси на Меди, Криси на Адриана, Кристиана, Крисия Д... тотален флоп. Най-успешното Крис- в чалгата са оркестър Кристали.

Аз съм се замислял, че има много неуспешне певици с имената Александра и Виктория. 3-4 и от двете сме виждали, нито една не знаем. 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, asylum каза:

Аз съм се замислял, че има много неуспешне певици с имената Александра и Виктория. 3-4 и от двете сме виждали, нито една не знаем. 

Докато пишех за Криситата, и аз се сетих за Александра... наистина, една успешна няма. А за доста по-непопулярни имена имаме дублажи:

- Галя са три (Галена, Глория, Кали)

- Емилия са две (Счети и Емануела)

- Ваня са поне две (на Дамян и Ивана)

- Цветелина са две/три: (Янева, сестрата на Екстра Нина и Грахич)

- Деси са няколко: (Десислава, Джена, Десита, Джина Стоева)

- Мария имаме една вечна и една скорошна (Ариа)

- Теодора са три (Андреа, Теодора и Александрова)

ИнтересТно.

 

И друга конспирация имам: Джена и Джина Стоева - все Десислави, приели близки прякори, вече имат една и съща фамилия и дори имат еднакви инициали - Джена Валентинова Стоева и Джина Велчева Стоева. Който е гледал повече кримки може ли да обясни за каква данъчна измама се подготвят?!?

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Blueberry каза:

 

- Деси са няколко: (Десислава, Джена, Десита, Джина Стоева)

 

Нарочно пропускаш Деси Ковачка, Джоанна, Александра от Диапазон, мисля, че и Джорджиа е Десислава :D В миналото имаше една Десита в Ара. 

Имаше и МАРИЯ ДЕСИСЛАВА 

  • Wow 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, asylum каза:

Нарочно пропускаш Джоанна, Александра от Диапазон, мисля, че и Джорджиа е Десислава :D

Не е никак нарочно, само Джорджиа от тези ги знам и то щото е известна пловдивска бръмчалка, дори забравих, че е певица. :D 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, asylum каза:

Нарочно пропускаш Деси Ковачка, Джоанна, Александра от Диапазон, мисля, че и Джорджиа е Десислава :D В миналото имаше една Десита в Ара. 

Имаше и МАРИЯ ДЕСИСЛАВА 

Имаше и разни неудачници като Мария Петрова, Марая и Моника в Диапазон. Все Марии. 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Blueberry каза:

Не е никак нарочно, само Джорджиа от тези ги знам и то щото е известна пловдивска бръмчалка, дори забравих, че е певица. :D 

 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, asylum каза:

 

Е Деси Ковачка я знам, наистина съм я пропуснала. "Отиваш си" ми е шлагера на живота, обикнах Счети още по-силно като я кавърдиса.

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 37 минути, asylum каза:

Аз съм се замислял, че има много неуспешне певици с имената Александра и Виктория. 3-4 и от двете сме виждали, нито една не знаем. 

Не може да не знаеш за Александра Васева!

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 42 минути, Blueberry каза:

Докато пишех за Криситата, и аз се сетих за Александра... наистина, една успешна няма. А за доста по-непопулярни имена имаме дублажи:

- Галя са три (Галена, Глория, Кали)

- Емилия са две (Счети и Емануела)

- Ваня са поне две (на Дамян и Ивана)

- Цветелина са две/три: (Янева, сестрата на Екстра Нина и Грахич)

- Деси са няколко: (Десислава, Джена, Десита, Джина Стоева)

- Мария имаме една вечна и една скорошна (Ариа)

- Теодора са три (Андреа, Теодора и Александрова)

ИнтересТно.

 

И друга конспирация имам: Джена и Джина Стоева - все Десислави, приели близки прякори, вече имат една и съща фамилия и дори имат еднакви инициали - Джена Валентинова Стоева и Джина Велчева Стоева. Който е гледал повече кримки може ли да обясни за каква данъчна измама се подготвят?!?

И Малката е Ваня :D

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Най големите в бранша са Десиславите. Всяка има по един култов вечен и незабравим мегахит. Някои дори по 2-3.

И всичките са доста добри вокално. Десиславите са раждат за да бъдат певици🥰

  • Like 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Гальо каза:

И Малката е Ваня :D

Ууу вярно.

Сега чета - певицата Ивана е с рождено име Ваня, а певицата Ваня е с рождено име Ивана :D Интересно "Пайнер" защо са сметнали, че името Ваня е твърде простовато за техните редици и са преименували айтоската като е дебютирала. 

То май беше много модерно да са с псевдоними, щом и Райна са искали да я кръстят Раиса (ужас).  

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 31 минути, penakavalli каза:

Значи имаме Малката Ваня и Голямата Ваня. 😁

Плюс Дъртата Ваня.

преди 27 минути, Blueberry каза:

Ууу вярно.

Сега чета - певицата Ивана е с рождено име Ваня, а певицата Ваня е с рождено име Ивана :D Интересно "Пайнер" защо са сметнали, че името Ваня е твърде простовато за техните редици и са преименували айтоската като е дебютирала. 

То май беше много модерно да са с псевдоними, щом и Райна са искали да я кръстят Раиса (ужас).  

Коментирай, че и Лия е Емилия.

  • Haha 2
  • Wow 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Слуховете, че Андреа е била пребита от Кубрат Пулев се оказаха истина. Lupa.bg се натъкна на снимка, като на кадъра фолк дивата е пред стаята на дежурния полицай в "Пирогов".

Не е ясно кога е направен папарашкият кадър, но от него се вижда, че Андреа е в компанията на най-добрата си приятелка Моника Валериева.

aaa.jpg

  • Haha 2
  • Wow 1
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 54 минути, Blueberry каза:

Ууу вярно.

Сега чета - певицата Ивана е с рождено име Ваня, а певицата Ваня е с рождено име Ивана :D Интересно "Пайнер" защо са сметнали, че името Ваня е твърде простовато за техните редици и са преименували айтоската като е дебютирала. 

То май беше много модерно да са с псевдоними, щом и Райна са искали да я кръстят Раиса (ужас).  

Не е Ваня, а Иванка. Поне според търговския регистър. 😁

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Willy locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...