Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 7 минути, Donatella каза:

Днес имам рожден ден! ☺️

 

 

Честит рожден ден, мило! Пожелавам ти да бъдеш и Шеф, и Шефка на съдбата си!

 

  • Like 3

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

По повод на Иванките в попфолка, вчера пропуснахте най-голямата

Ваня Великова

Ваня

Малката

Ванеса от едно време с Купоните

Ивана

Още коя?

  • Like 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, asylum каза:

По повод на Иванките в попфолка, вчера пропуснахте най-голямата

Ваня Великова

Ваня

Малката

Ванеса от едно време с Купоните

Ивана

Още коя?

Ваната?

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Чак сега го гледам цялото. Направо са я разсипали в коментарите. Добре, че рядко си показва носа извън клипове и участия, щото ще дава много храна на медиите и рамания. Направо да те е срам, че това е една от най големите актуални звезди. Тъпо, селско, неадекватно... Ами опитът и цвилене в края... 

А че не прилича на нищо няма смисъл и да се коментира. Да живеят филтрите, че да си вдига саночувствието. 

 

  • Dislike 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, Slavi каза:

Чак сега го гледам цялото. Направо са я разсипали в коментарите. Добре, че рядко си показва носа извън клипове и участия, щото ще дава много храна на медиите и рамания. Направо да те е срам, че това е една от най големите актуални звезди. Тъпо, селско, неадекватно... Ами опитът и цвилене в края... 

А че не прилича на нищо няма смисъл и да се коментира. Да живеят филтрите, че да си вдига саночувствието. 

 

Далеч е от хейта който отнася Преса в последната една година. Стига да си отвориш всяко видео или снимка която не е качена от нейния акаунт. 

  • Like 5
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Willy каза:

Далеч е от хейта който отнася Преса в последната една година. Стига да си отвориш всяко видео или снимка която не е качена от нейния акаунт. 

Е нея главно за носа я обиждат, коментари от типа, че е с беден речник и проста не съм засичал

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Гальо каза:

Е нея главно за носа я обиждат, коментари от типа, че е с беден речник и проста не съм засичал

Няма значение, хейт си е. Галена да спре да мисли толкова какво ще каже, да се отпусне като на участията и ще се оправи. Прес стария нос няма да си върне.😀

  • Like 4
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дойдох да се отчета с ежедневното изтъкване на факта, че Данна е навата лидерка. Донатела може да приеме това като поздрав за празника, жив и здрав да ни е.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена не знам защо така се спича по интервюта, 16 години вече е на сцена. На участия пуска брутални затапки и си личи, че не е тъпа. Да пие по 3 шота преди интервю и няма да го мисли толкова.

  • Like 6
  • Haha 1
  • Confused 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 33 минути, Willy каза:

Далеч е от хейта който отнася Преса в последната една година. Стига да си отвориш всяко видео или снимка която не е качена от нейния акаунт. 

В случая не говорим за Преслава. Но Галена се крие, за да не дава поводи. Създава илюзия и за външния си вид. Трудно под официалните и видеа и инста снимки ще се види хейт, а изявите са и редки. Като цяло Галена има супер силна подкрепа от фолк феновете, но няма масовата симпатия на българския народ, която имат Преслава или Десислава, но първата започна да я губи. 

Чак я обвиняват, че копирала Деса. А те просто си надуват лицата при едни и същи доктори. 

преди 16 минути, Willy каза:

Няма значение, хейт си е. Галена да спре да мисли толкова какво ще каже, да се отпусне като на участията и ще се оправи. Прес стария нос няма да си върне.😀

На участия е пияна и селска. Така ли си я представвш по интервюта и то при сериозни журналисти, а не пред оная от Автограф. Щом се притеснява, значи не е сигурна в себе си и възможностите си. Но то това е ясно и личи и по други неща. 

 

 

Иначе тук е готина, да, елементарно простовата, но поне е естествена и симпатична. Сега иска да се прави на гранд дама, ама се получава само по инста снимките. Речника и класата ги няма. 

  • Like 1
  • Dislike 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, devotioner каза:

Галена не знам защо така се спича по интервюта, 16 години вече е на сцена. На участия пуска брутални затапки и си личи, че не е тъпа. Да пие по 3 шота преди интервю и няма да го мисли толкова.

Тя и Магда така реши да направи преди да бъде водеща на един знатен концерт. Не мисля, че алкохола е вярната концепция. 

Просто да отдели повече време, за да израстне като човек, а не имтересите и да се свеждат до чалготеки, маркови дрехи и новите и проекти. 

  • Haha 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Те всичките чалгарки градят някакъв образ за себе си, който няма нищо общо с реалността. 
Галена и Цура ако им погледнеш инстаграм, клиповете и т.н, ще си кажеш ебаси класните мадами, а то една Соня Немска има повече акъл в главата. Изиграли са си окей картите с богатите мъже, но не се знае до кога ще е така. Накрая и техния балон ще се спука, както при Андреа и подобни. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Slavi каза:

Тя и Магда така реши да направи преди да бъде водеща на един знатен концерт. Не мисля, че алкохола е вярната концепция. 

Просто да отдели повече време, за да израстне като човек, а не имтересите и да се свеждат до чалготеки, маркови дрехи и новите и проекти. 

И аз Магда се сетих. И Гергана имаше скандално тъпи интервюта в началото, едно в 24 часа, Труд, Монитор или Стандарт беше скандално - цяла България й се подиграваше. Мъжът на Петра каза, че Пайнера забранил на Магда, Галена и Гергана да дават интервюта :D Ма минаха години, Гергана се ошлайфа, Магда не знам. 

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, asylum каза:

И аз Магда се сетих. И Гергана имаше скандално тъпи интервюта в началото, едно в 24 часа, Труд, Монитор или Стандарт беше скандално - цяла България й се подиграваше. Мъжът на Петра каза, че Пайнера забранил на Магда, Галена и Гергана да дават интервюта :D Ма минаха години, Гергана се ошлайфа, Магда не знам. 

Ошлайфала се Гергана. Не помниш ли Господарите как се гавриха с интервюто и от Сигнал с Емилия Стоянова след Твоите думи🤣

Иначе искам да и почета по старите. Има ли ги🤣

А за Магда няма как да знаем дали ше е ошлайфала понеже няма желаещи да я интервюират. 

  • Haha 1
  • Angry 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Slavi каза:

Ошлайфала се Гергана. Не помниш ли Господарите как се гавриха с интервюто и от Сигнал с Емилия Стоянова след Твоите думи🤣

Иначе искам да и почета по старите. Има ли ги🤣

А за Магда няма как да знаем дали ше е ошлайфала понеже няма желаещи да я интервюират. 

Любимите ти Господари :D Не съм ги гледал, честно казано, ама някъде се появяваше и беше по-добре от едно време. Ще ти я потърся сега Гуца с първото интервю, имаше го някъде, но не помня съдържанието, че да потърся по ключови думи...

Магда по Планета си е добре, но там всичко е нагласено.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Willy locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...