Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 2 минути, norton737 каза:

Защо да те е срам, че хората са оставени без работа месеци наред и искат да работят. Лошото на попфолк бизнесът е, че всичко изглежда лъскаво и бляскаво, хората си мислят, че изпълнителите се къпят в злато, докато истината е, че всички, с малки изключения, събират песен за песен и се надяват на участия да могат да си покрият разходите по следващия проект. И това не са само изпълнителите, покрай тях са всички DJ, озвучители, фризьори, гримьори и тн. Без събития, всички тези хора остават без работа.

Е, ти го изкара държавен проблем. Това е сигурно един процент от БВП, ако не и по-малко. Не забравяй, че тия заведения се издържат от продажба на дрога и курви, единствено заради това могат да си позволят да плащат високи хонорари. Персоналът може спокойно да потърси работа в сладкарници, пекарни, супермаркети и т.н. 

  • Like 4

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 8 минути, asylum каза:

Е, ти го изкара държавен проблем. Това е сигурно един процент от БВП, ако не и по-малко. Не забравяй, че тия заведения се издържат от продажба на дрога и курви, единствено заради това могат да си позволят да плащат високи хонорари. Персоналът може спокойно да потърси работа в сладкарници, пекарни, супермаркети и т.н. 

Държавен проблем е, защото е само част от глупавите мерки, които правителството взима.

 

преди 8 минути, Lelqtian каза:

 

Кое точно им е за бравото? Официално беше уж от 15ти, понеделник, а днеска чета и имаше снимки как още вчера е било пълно,петък, 12ти юни? Начи заповеди се погазват както си искат, но са за браво? А като броя заразени пак е тръгнал нагоре. 

Но добре, нека отварят. Той Дарвин ша си каже думата накрая. 

Ами на хората им писва. Броят на заразените е от някакъв завод, това по никакъв начин не е отражение на обстановката в цялата държавата. Тези хора са били заразени и никой е нямало и да разбере, ако не са ги тествали. Не знам защо продължават някои хора да си мислят, че идеята е вирусът да изчезне. Той няма да изчезне, тези мерки уж бяха първоначално, за да се поготвят болниците при евентуален наплив от болни. Сега болниците са празни, прочетох някъде, че има 15 тежки случая в момента, от други болести има много повече. И това при положение, че в България мерките са сравнително разхлабени от много време. Крайно време е хората да забравят за това и да си продължат с живота, както е било. Който го е страх, никой не го кара на сила да ходи никъде.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, norton737 каза:

Държавен проблем е, защото е само част от глупавите мерки, които правителството взима.

То мерки почти не е имало. Бъди благодарен/на за свободията.

  • Like 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, norton737 каза:

Държавен проблем е, защото е само част от глупавите мерки, които правителството взима.

 

Ами на хората им писва. Броят на заразените е от някакъв завод, това по никакъв начин не е отражение на обстановката в цялата държавата. Тези хора са били заразени и никой е нямало и да разбере, ако не са ги тествали. Не знам защо продължават някои хора да си мислят, че идеята е вирусът да изчезне. Той няма да изчезне, тези мерки уж бяха първоначално, за да се поготвят болниците при евентуален наплив от болни. Сега болниците са празни, прочетох някъде, че има 15 тежки случая в момента, от други болести има много повече. И това при положение, че в България мерките са сравнително разхлабени от много време. Крайно време е хората да забравят за това и да си продължат с живота, както е било. Който го е страх, никой не го кара на сила да ходи никъде.

Именно - вируса не е изчезнал с магическа пръчка и не взимането на превантивни мерки ще отвори нови огнища. Ся може да е една фабрика някъде из баирите, утре ша 50 нови места щото снощи някой е решил да отвори кръчмотеката все едно нищо няма. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, asylum каза:

То мерки почти не е имало. Бъди благодарен/на за свободията.

Предполагам е добре за вас, аз не живея в България, а в Англия, където свободия не е имало вече три месеца. Чакам да се прибера в България за лятото, но не мога, защото правителството работи срещу народа си. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Lelqtian каза:

Именно - вируса не е изчезнал с магическа пръчка и не взимането на превантивни мерки ще отвори нови огнища. Ся може да е една фабрика някъде из баирите, утре ша 50 нови места щото снощи някой е решил да отвори кръчмотеката все едно нищо няма. 

Ами какво предлагаш, всичко да е затворено завинаги вече ли?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, norton737 каза:

Предполагам е добре за вас, аз не живея в България, а в Англия, където свободия не е имало вече три месеца. Чакам да се прибера в България за лятото, но не мога, защото правителството работи срещу народа си. 

И аз не живея в България - при мен от 3 месеца няма градски транспорт, през целия май не се излизаше, сега продължава вечерен час 18 ч. и така ще е до септември. А кай нещо ся? Вземи едно летящо килимче и ела да ме подстрижеш, че имам нужда! Така че на България последен проблем са й дискотеките. Много са си добре хората! 

 

  • Like 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, asylum каза:

И аз не живея в България - при мен от 3 месеца няма градски транспорт, през целия май не се излизаше, сега продължава вечерен час 18 ч. и така ще е до септември. А кай нещо ся? Вземи едно летящо килимче и ела да ме подстрижеш, че имам нужда! Така че на България последен проблем са й дискотеките. Много са си добре хората! 

 

Това, което исках да кажа, е, че при положение, че в България почти няма мерки и въпреки всичко заболелите са толкова малко, дискотеките няма да се отразят по такъв начин, както някои хора се опитват да го изкарат. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, norton737 каза:

Предполагам е добре за вас, аз не живея в България, а в Англия, където свободия не е имало вече три месеца. Чакам да се прибера в България за лятото, но не мога, защото правителството работи срещу народа си. 

 

преди 4 минути, norton737 каза:

Ами какво предлагаш, всичко да е затворено завинаги вече ли?

Това че живееш в Англия си е лично твой проблем. И аз не живея в България, и на мен не са ми любими мерките, ма гледам да ги спазвам. Също така имам глава на раменете, и дори не е нужно правителството да ми забранява със наредба да не ходя на дискотека и други места, където е гъчкано с хора. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, norton737 каза:

Това, което исках да кажа, е, че при положение, че в България почти няма мерки и въпреки всичко заболелите са толкова малко, дискотеките няма да се отразят по такъв начин, както някои хора се опитват да го изкарат. 

Не, България не е способна да се справи с по-тежка обстановка, затова задължително трябва да съблюдава строги мерки. И не плюй толкова правителството, защото точно то се опита да запази хляба на бая хора и именно затова не затвори всичко и не забрани излизането от вкъщи, автомобили, рейсове и т.н. Представям си тогава какви нападки щяха да са. И със сигурност случаите са много повече, но 1. не се правят тестове 2. не е в интерес на страната да обяви повече случаи. Никой чужденец не вярва, че в България има толкова малко случаи ;)

  • Like 2
  • Dislike 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, norton737 каза:

Това, което исках да кажа, е, че при положение, че в България почти няма мерки и въпреки всичко заболелите са толкова малко, дискотеките няма да се отразят по такъв начин, както някои хора се опитват да го изкарат. 

Какво означава заболелите са малко? Малко са поради две прости причини - сравнително се наложиха мерки от рано, и колкото тъпи глави има да не ги спазват, болшинството се съобразяваше. И другото е че никой не прави тестове. Така че смятай. 

  • Like 4
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Всеки си има мнение, не мисля да споря с никого, защото такива спорове никога не довеждат до нищо смислено. :) Просто исках да кажа, че дискотеките отварят на 15., защото видях, че е тема, която се коментира тук в последните няколко дни. Който иска да ходи, който не - не.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, norton737 каза:

Всеки си има мнение, не мисля да споря с никого, защото такива спорове никога не довеждат до нищо смислено. :) Просто исках да кажа, че дискотеките отварят на 15., защото видях, че е тема, която се коментира тук в последните няколко дни. Който иска да ходи, който не - не.

Ми те отвориха преди няколко дни, хахахах, Гледах клипчета и афиши. Цялата работа такава. 

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, norton737 каза:

Предполагам е добре за вас, аз не живея в България, а в Англия, където свободия не е имало вече три месеца. Чакам да се прибера в България за лятото, но не мога, защото правителството работи срещу народа си. 

Един бърз въпрос: ОК си с това , че в Англия мерките са строги, но си против в България да има каквато и да е мярка срещу вируса?

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, norton737 каза:

Всеки си има мнение, не мисля да споря с никого, защото такива спорове никога не довеждат до нищо смислено. :) Просто исках да кажа, че дискотеките отварят на 15., защото видях, че е тема, която се коментира тук в последните няколко дни. Който иска да ходи, който не - не.

Човек, вече са отворили. Пък и границите май също, от 15ти май и границите са отворени. Зимай си билет и те чакат. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Olay каза:

Един бърз въпрос: ОК си с това , че в Англия мерките са строги, но си против в България да има каквато и да е мярка срещу вируса?

Никога не съм казал, че съм ок с това да има строги мерки в Англия. Против съм всякакви крайности, които довеждат до психясването на хората. Мога дълго да пиша за това, което мисля, но винаги ще се намери някой, който няма да е съгласен и ще иска спорът да продължи. Не искам да споря с никого, не ми беше това целта. :) 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Lelqtian каза:

Човек, вече са отворили. Пък и границите май също, от 15ти май и границите са отворени. Зимай си билет и те чакат. 

Отворени са с 14-дневен домашен арест. Не за Италия, но за Англия - да. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, norton737 каза:

Никога не съм казал, че съм ок с това да има строги мерки в Англия. Против съм всякакви крайности, които довеждат до психясването на хората. Мога дълго да пиша за това, което мисля, но винаги ще се намери някой, който няма да е съгласен и ще иска спорът да продължи. Не искам да споря с никого, не ми беше това целта. :) 

До крайности се стига, когато хората не слушат и се налага препоръчителните мерки да минат в задължителни. Имаме примери, където когато се спазват препроръчителните мерки. 

Или искаш да ми кажеш че си почитател на теорията за стадния имунитет като Боджо, без значение колко ще са жертвите? 

преди 2 минути, norton737 каза:

Отворени са с 14-дневен домашен арест. Не за Италия, но за Англия - да. 

Те и за Италия не са. Ние не сме виновни че Боджо и компания са дори по-некомпетентни и от родния Тиквичко и положението при вас е зле. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Willy locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...