Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 5 минути, WindWalkerMonk каза:

Проблема душа е, че утре ще те зарази теб и мен в магазина. Иначе е така, нека ходят. Но после ще ни го натресат и на нас, е такива дебили като Галин. Само това ще кажа и ще приключа темата. 

 

А каква е гаранцията, че пак няма да ни зарази заради някой някъде дори и да са затворени чалготеките? 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 1 минута, Slavi каза:

Той Галин вече го е прекарал вероятно, когато някоя вечер дупара му е вършила анални престъпление и подвизи и затова сега е серебез. 

както вече бе установено, не се изгражда траен имунитет срещу вируса, така че може да си го кара многократно, че и по-тежко от предишните пъти ;)

  • Like 3

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Slavi каза:

А каква е гаранцията, че пак няма да ни заради някой някъде дори и да са затворени чалготеките? 

няма гаранция, но ако няма масови струпвания на хора, ще са по-малко и болните. Защо според теб има дървени ваканции в училищата всяка година? Сходно е като логика, ако можеш да схванеш. 

  • Like 4

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, asylum каза:

както вече бе установено, не се изгражда траен имунитет срещу вируса, така че може да си го кара многократно, че и по-тежко от предишните пъти ;)

Нека го прекара пак. Че да спре да скача от кор на кор. 

  • Haha 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Willy каза:

Емануеала обаче се изложи повече и от Алфите. Тотално аздиса тая жена. Явно освен без участия е останала и без другата работа и спонсор, щом се стигна да говори и как нямала с какво да си плати кредитите.

И това е оборотна певица, която е с по 15 участия до преди 4 месеца. Представи си какъв лайфстайл начин на живот води, за да не може да се оправи 4 месеца без участия. А какво да кажат хората с кредити, които я изкарат 1000 лв, я не, а сега не изкарват нищо. Трябва да се засрами мръсната вириндия

  • Like 4

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Willy каза:

Емануела обаче се изложи повече и от Алфите. Тотално аздиса тая жена. Явно освен без участия е останала и без другата работа и спонсор, щом се стигна да говори и как нямала с какво да си плати кредитите.

Тя Емануела кога е хващала спонсор? Това е единствената певачка, която винаги се опитва да завърти богаташ и винаги се оказва льольо. Онзи, с когото се жени в Къртицата е мушмул с кинтите на мама, Динев се оказа, че няма никакви лични приходи, Мартин не знам колко е богат, но той поне беше свестен. Алисия и Мария са хитрушите, те под милионер не падат.

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Slavi каза:

И това е оборотна певица, която е с по 15 участия до преди 4 месеца. Представи си какъв лайфстайл начин на живот води, за да не може да се оправи 4 месеца без участия. А какво да кажат хората с кредити, които я изкарат 1000 лв, я не, а сега не изкарват нищо. Трябва да се засрами мръсната вириндия

Всички трябва да се засрамят, не само тя. Но и за всички е трудно. Изолацията обостри всички психични разстройства. 

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Blueberry каза:

Тя Емануела кога е хващала спонсор? Това е единствената певачка, която винаги се опитва да завърти богаташ и винаги се оказва льольо. Онзи, с когото се жени в Къртицата е мушмул с кинтите на мама, Динев се оказа, че няма никакви лични приходи, Мартин не знам колко е богат, но той поне беше свестен. Алисия и Мария са хитрушите, те под милионер не падат.

Да, Ема сама се оправя. Ариа е по-успешна от нея сред богаташите. Просто е скъп животът на фолкпевицата, и ако не си Галена или Цура, няма начин да оцелееш дълго, камо ли да инвестираш. Още едно потвърждение, че не пеят на обявяваните от Пайнер хонорар, отделно после отчитат половината и повече. 

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Slavi каза:

Аз само на джуките му имам мерак. Интересно ми е дали биха издържали на малко deep throat. 

Боже, за какво си мислиш. Имах предвид, ако отворят дискотеките, голяма ще е вероятността да разнесе заразата сред теб или твои приятели, които оттам ще я метнат на теб ;) 

  • Like 1
  • Haha 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, asylum каза:

Да, Ема сама се оправя. Ариа е по-успешна от нея сред богаташите. Просто е скъп животът на фолкпевицата, и ако не си Галена или Цура, няма начин да оцелееш дълго, камо ли да инвестираш. Още едно потвърждение, че не пеят на обявяваните от Пайнер хонорар, отделно после отчитат половината и повече. 

Не, че не се е опитала да забие сума и бизнесмени. Просто те си я знаят. Чук и бег

  • Like 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

http://hotnews.bg/n/tsetsa-velichkovich-zarazena-s-covid19.140023.html

Цеца Величкович с Коронавирус, покрай нея гръмнал целия "хайлайф" на Сърбия. Някой бързо да прати на Галин, нали вчера хвалеше Сърбия, че им работели дискотеките. 

  • Like 4
  • Wow 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Blueberry каза:

Тя Емануела кога е хващала спонсор? Това е единствената певачка, която винаги се опитва да завърти богаташ и винаги се оказва льольо. Онзи, с когото се жени в Къртицата е мушмул с кинтите на мама, Динев се оказа, че няма никакви лични приходи, Мартин не знам колко е богат, но той поне беше свестен. Алисия и Мария са хитрушите, те под милионер не падат.

По-скоро и без еднократен спонсор е останала. Под нивото на Марчелис е да ги върти да я издържат за дълго.

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, asylum каза:

Боже, за какво си мислиш. Имах предвид, ако отворят дискотеките, голяма ще е вероятността да разнесе заразата сред теб или твои приятели, които оттам ще я метнат на теб ;) 

То пък сякаш и да не работят чалготеките, вероятността не е все така голяма. Каквото ни е писано. Ако ми е писано да хо лепна, няма да ми се размине. На дали Галин ще ми е виновен 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Blueberry каза:

http://hotnews.bg/n/tsetsa-velichkovich-zarazena-s-covid19.140023.html

Цеца Величкович с Коронавирус, покрай нея гръмнал целия "хайлайф" на Сърбия. Някой бързо да прати на Галин, нали вчера хвалеше Сърбия, че им работели дискотеките. 

Оня ден ми излезе в групата на Елза Парини у фейса и, разбира се, първите коментари бяха, че й било платено за ПР-а, както и на другите заразени. Защо само на нас не плащат? :(

  • Like 1
  • Sad 3

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Fast каза:

Аз едва ли повече ще си пусна нейна песен доброволно.

Не че стават за нещо последните. Умирам как от "Направи така" насам буквално, ама буквално всяка песен й е с по-малко гледания от предишната. Бълва яко, а година назад няма песен с над 4М, май само Джена е по-зле.

Тотална деградация!

  • Like 2
  • Haha 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Willy каза:

Не че стават за нещо последните. Умирам как от "Направи така" насам буквално, ама буквално всяка песен й е с по-малко гледания от предишната. Бълва яко, а година назад няма песен с над 4М, май само Джена е по-зле.

Тотална деградация!

Клетвите на Цецка се хванаха :D :D :D 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Willy каза:

Не че стават за нещо последните. Умирам как от "Направи така" насам буквално, ама буквално всяка песен й е с по-малко гледания от предишната. Бълва яко, а година назад няма песен с над 4М, май само Джена е по-зле.

Тотална деградация!

Заслужава си спада. Толкова е банална като тематика, визия, клипове. Евтинджос пълен и в живота и на сцената. Виж за спада на Джена и Анелия жаля, ама за тази гювендия ще дигна парти като стигне до там и милион да не може да стигне😎

  • Haha 2
  • Love 2

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , asylum каза:

Е, ти го изкара държавен проблем. Това е сигурно един процент от БВП, ако не и по-малко. Не забравяй, че тия заведения се издържат от продажба на дрога и курви, единствено заради това могат да си позволят да плащат високи хонорари. Персоналът може спокойно да потърси работа в сладкарници, пекарни, супермаркети и т.н. 

Галин да стане касиер в супермаркет, Лидия и Десита сервитьорки  в някоя сладкарница. 🤣

- Чакай ма, ти не си ли Лидия певицата?

- Бее, не.

::повече не се връща на тази маса::

  • Like 1
  • Haha 7
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, VulkoIsTheBest каза:

Галин да стане касиер в супермаркет, Лидия и Десита сервитьорки  в някоя сладкарница. 🤣

- Чакай ма, ти не си ли Лидия певицата?

- Бее, не.

::повече не се връща на тази маса::

Напълно в духа на хита "Яж си чипса и си трай" :D Сервитьорката Орнела... Ето, Орнела певицата станала чистачка в банка. Сигурно изкарва повече от треторазрядна певица. 

  • Like 1
  • Haha 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 48 минути, Slavi каза:

Ужас. Как може да опропастите фолк скандалите със социални дискусии. Не стига, че чалготеките затворени заради короната, че и фолк скандалите патят🤣

 

По темата. Аз съм за продължаването на нормалния живот. Ако случайно жертвоте скочат като ръст, нека пак да се вземат мерки. Но със сигуеност има много гнилости около уж официалните статистики за короната. И със сигурност нашия щаб са пълни неадекватници. 

Дечурлига, какво очакваш :D

  • Confused 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Blueberry каза:

Ох, не мога... :roll1:ЗорлЯН ще ме накарат да спра да я слушам тая музика.

image.png.0704a1e61d8e17a28238c7327bbd83da.png

Банда инфантили. А тъжното, е че дори децата не ги харесват :D

  • Like 1
  • Haha 5

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Willy locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...