Jump to content



Ивана - Аз съм твоя


Препоръчани коментари

музика: Стоянка Николова
текст: Мариета Ангелова
аранжимент: Спас Лазаров и Диана Комитова
режисьор, сценарист и оператор: Николай Скерлев

Link to comment
Сподели в други сайтове

1:
Ще ме разсмиваш ли, ако ми е до рев?
Ако яда в мен изкарвам си на теб?
Ще ме обичаш ли и след това дори?
Ще ме обичаш ли по-силно от преди?

Бридж: 
Приятелите ти, ако са против мен,
ще се изплашиш ли, 
ще искаш ли да спрем?
Ще ме ревнуваш ли от миналото ми,
ще ме намразиш ли за греховете ми?

Припев: 
Обичай ме като пиян,
без капка срам, без капка свян!
Обичай ме като порок,
пред който е безсилен Бог!
Обичай белезите ми,
от другите мъже преди!
Аз съм твоя, само твоя

Обичай ме като пиян
без капка срам, без капка свян!
Обичай ме като живот
Обичай само мен, Любов!
И кожата си ще сваля,
ще бъда само по душа!
Аз съм твоя, само твоя

2:
Ако затъна в кал, ще ме извадиш ли,
с мене заедно ще я изгазиш ли?
Ще ме обичаш ли завинаги така,
сякаш животът ти зависи от това?
Приятелите, ако са против мен,
ще се изплашиш ли...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Леля Ванче май се връща в играта! Песента звучи точно като старите й хитове, а и я е изпяла като звяр. Текстът е един път и той. Много искам това да е ХИТ!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Думи нямам! Прекрасна песен, а тя самата изглежда с 10 години по-млада! Поздрав за всички, които искаха и по-разголени кадри от секси Иви! 

Ивана закрива това смутно десетилетие в чалгата с качество!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, Cally-Pressyfan' каза:

Мис Калуд атакува с чудна песен и клип. Дано стане хит!

Виж, че става и без да показва гола плът. Уникална Калудка

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, adorable каза:

Честно ли се прехласвате по това? Имала е много по-добри песни и пак може да направи много добри. 

В сравнения с някои чалга величия и излагациите им, си е направо ТОП. Личи си, че откакто отслабна и влезе във форма направо разцъфна и в личен, и в професионален план. Ако за лятото пусне бърз комерс вече я признавам.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обожавам тази песен. От последните три ми е най-силна и запомняща се. Мислех, че "Твое копие" е трудна за надминаване, но тази определено е по-хубавата. И видеото е брутално. Чудесна актьорска игра и от двамата. Доволен съм на макс. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Venci каза:

Обожавам тази песен. От последните три ми е най-силна и запомняща се. Мислех, че "Твое копие" е трудна за надминаване, но тази определено е по-хубавата. И видеото е брутално. Чудесна актьорска игра и от двамата. Доволен съм на макс. 

На мен "Твое копие" ми е една идея по-силна и ударна.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Cally-Pressyfan' каза:

В сравнения с някои чалга величия и излагациите им, си е направо ТОП. Личи си, че откакто отслабна и влезе във форма направо разцъфна и в личен, и в професионален план. Ако за лятото пусне бърз комерс вече я признавам.

Ти си имаш сантимент към нея. И защо трябва да сравняваме пак... Ако трябва да сме честни, по-голяма излагация от последните песни на актуалните уж изпълнители няма, тоя концерт ме беше срам и да го гледам, и пет минути не ги изтраях тия кукумявки, така че не знам кои са величията с изглациите, но не е Глория. На общия фон тая песен е рапсодия, да. Ама като цяло Ивана може повече. Да изброявам ли песни за доказателство? Вдигнете малко критерия и стига двойни аршини. Тук понякога сте плюли готини песни като "Много си готин", дето са били много свежи реално. А иначе издигаме това. Знаем, че ги може тия отсвири, толкова време това ли подготви... Да даде нещо като "Цял живот", това е друго. Е в оня албум колко добри нереализирани песни има. "Закъснях", "По всяко време". Загубена жена. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това кавър на "Лекарство за мъж" ли е? Слабо...без да се залушам кой знае колко от първо пускане ми зазувуча като песента на Хоанг, вече на второ слушане ми е като кавър...Ивана с кавър на Ани Хоанг. Доживях да видя.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , alisali1234 каза:

Това кавър на "Лекарство за мъж" ли е? Слабо...без да се залушам кой знае колко от първо пускане ми зазувуча като песента на Хоанг, вече на второ слушане ми е като кавър...Ивана с кавър на Ани Хоанг. Доживях да видя.

И аз си запях нещо познато с нанана, чудех се какво било, ето какво...

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тая Ивана как ме изненада, не е истина! Възхищавам се на това, че изглежда по същия начин по който е изглеждала и във видеото на "Вик" с блестящата рокля, ама същата е тая жена, няма остаряване! Много я харесвам откакто успя да си върне фигурата и в лице е красива, с червения екип, с палтото във финалната сцена. Красота! Кога ще кажа, че е на 50..... Това ми е най-запомнящото се в целия този клип в който и играта на Ивана е изпълнена с много харизма и заряд. Просто ми харесва! Песента не е лоша и мен ме връща към старите нейни песни. Ивана отново трябва да бъде в играта и с този проект го затвърди!!! ❤️ Красота на 50. :) 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

100 000 гледания за 24 часа
4700 лайквания.

Доста добре като за старата генерация. Може би само Деса и Кама са постигали по-добри цифри с последните си песни.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...