Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

ЛЯнева е дигнала пищно тържество за рождения си ден. Гледам Деса, Фики и Тони Стораро са били част от празника. 

И сцена е имало. Янева мачка с тоалет:

 

  • Like 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

За мен Емануела е на едно ниво с Галена. Не като хитове през тази година, а като цяло - успехи, хитове, популярност... Емануела е актуална от години, участията й са фул, харесвана е от по-младите, участвала е в различни риалити формати (Къртицата, Брадъра) и е масово разпознаваема( не само сред върлите фенове на фолка).

Не виждам Галена с какво е по-успешна от нея.

  • Like 2
  • Haha 1
tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Cally-Pressyfan' каза:

Поздравявам ви с хита на 1996 г. ❤️

 

Баш на тая не съм съгласен! При наличието на Тони Дачева, Сашка Васева, Глория, Софи Маринова, дори един Щилян ти да ми буташ тая конгерица... Не става

  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Брутализъм! ❤️ Обожавам я тази песен. ❤️ 

Като се замисля за тази година май най-любимите ми се открояват на Преслава Пиян, Изтрезняваш ли, Теди Ал. - Най боли ме, Валя - Пиле мое, Ванеса - Не ме занимавай, Емилия и Теофиков - Акула и Илиян - Машина. В началото също много ми харесаха на Лияна - Принцеса, Галена - Сърце и Емануела - Скъпото се плаща. За сега за есента определено най-много ми харесаха Не те забравям и новата на Юнона. 

  • Love 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , xroflx9 каза:

Другата седмица и аз ще ходя на Джени.💕

Супер! Аз в сряда пропуснах, защото заспах на дивана.🤣 Къде ще ходиш? В Илевън?

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , Slavi каза:

@asylum, да ходим да мелим кебап?

 

Screenshot_20191011_140248_com.android.chrome.jpg

Аз мелих преди две седмици, но винаги съм навит за още! 

преди 9 часа , Slavi каза:

За една година Емануела е издала 6 песни. Дали не драпа за хит... 🤣 Ама няма! 

И това как гърмеше:

Още млада и не така изхабена и разчикрантена беше 😁

Че как 6?

преди 4 часа , Vancho каза:

За мен Емануела е на едно ниво с Галена. Не като хитове през тази година, а като цяло - успехи, хитове, популярност... Емануела е актуална от години, участията й са фул, харесвана е от по-младите, участвала е в различни риалити формати (Къртицата, Брадъра) и е масово разпознаваема( не само сред върлите фенове на фолка).

Не виждам Галена с какво е по-успешна от нея.

Ема, Галя и Преса са на едно ниво, Аня също е с тях. След това са Теда, Емилия Счетоводителката, Джендра, па и Яница! 

преди 1 час , WindWalkerMonk каза:

❤️❤️❤️ 

Дори на майната му да го пратя, ще му хареса, че така го клатя...

Подарък имам антидепресанти! 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, mitak_94 каза:

Супер! Аз в сряда пропуснах, защото заспах на дивана.🤣 Къде ще ходиш? В Илевън?

🤣🤣🤣

Голям пропуск!! Джени даже беше качила снимка с опашка пред дискотеката. Явно не само ние тук сме я преоткрили като личност. Иначе да,там ще ходя,а в петък ако съм в настроение да пътувам до Варна ще уважа и Андреа,че отдавна не съм си виждал бузанката.💕 Принципно дискотеките отдавна са ми омръзнали и предпочитам барове,но заради тях двете ще направя изключение.🤭

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, xroflx9 каза:

🤣🤣🤣

Голям пропуск!! Джени даже беше качила снимка с опашка пред дискотеката. Явно не само ние тук сме я преоткрили като личност. Иначе да,там ще ходя,а в петък ако съм в настроение да пътувам до Варна ще уважа и Андреа,че отдавна не съм си виждал бузанката.💕 Принципно дискотеките отдавна са ми омръзнали и предпочитам барове,но заради тях двете ще направя изключение.🤭

Пропуск е, да. :D Но може тази сряда да се метна. Ще ти направим един поздрав, само да кажеш кой си. 🤣

 

Ужас! Не мисля, че си заслужава да биеш толкова път за Дорис. :D 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, mitak_94 каза:

Пропуск е, да. :D Но може тази сряда да се метна. Ще ти направим един поздрав, само да кажеш кой си. 🤣

 

Ужас! Не мисля, че си заслужава да биеш толкова път за Дорис. :D 

Мале,шок. Дълбоко ще съм поласкан и много ще се надуя ако Джени има поздрав за мен или ми пее на ушенце. После хората няма да имат правото да ме заговарят.🤷‍♂️

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, xroflx9 каза:

Мале,шок. Дълбоко ще съм поласкан и много ще се надуя ако Джени има поздрав за мен или ми пее на ушенце. После хората няма да имат правото да ме заговарят.🤷‍♂️

С право! Джени е друго ниво!😎 Ще те уведомя непременно, ако присъствам. :D

 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, mitak_94 каза:

С право! Джени е друго ниво!😎 Ще те уведомя непременно, ако присъствам. :D

 

Ще очаквам!

Испанските вокали са тотална разбивация в тая песен.

1 година.💕

 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, xroflx9 каза:

Ще очаквам!

Испанските вокали са тотална разбивация в тая песен.

1 година.💕

 

Ариа започва да ме кефи. Песента иначе си е ТОП отвсякъде. 

Много затапи дуета с "Яко ми е", казах и го. Мисля, че имаше как да се развие и хареса още. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, mitak_94 каза:

Ариа започва да ме кефи. Песента иначе си е ТОП отвсякъде. 

Много затапи дуета с "Яко ми е", казах и го. Мисля, че имаше как да се развие и хареса още. 

Предишната й ме кефи една идея повече като че ли.😆 Те бездарните поне винаги избират яки мелодии.

За дуета не знам май нещо не успя да се доразвие съвсем заради кючека на Роксана. Иначе аз бях втрещен като чух "Яко ми е", стори ми се пълна безсмислица обаче много зарибява и си стана супер хит.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...